Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Канон 400Д с проблеми
Автор: Nastko   
Дата:   15-02-12 12:42



Продавам горепосоченият модел,използван усилено от мен в полеви условия през последните години.Някаква пластинка увисна пред матрицата,явно е проблем със затвора.Има и проблем с превключването на някои от режимите за работа,но снима без проблеми на Тв,Ав и повечето други режими /имам проблеми с Програм/.Към него има две батерии - оригиналната и една допълнителна мисля от фотопавилиона,и двете издържат поне по ден активно снимане,че и повече.Давам и карта 2ГБ компакт флаш,а ако успея да намеря и другите давам и тях - още една 2ГБ и една 512 МБ.Трябва да погледна моделите им и мога да ги напиша.Разбира се и кутията,дисковете,кабели и зарядно.
Причина за продажбата - имам си нов Канон и не ми серемонтира този :)
Тъй като не съм продавал такъв апарат не знам колко е редно да струва,така че ако ме консултирате на тази тема ще съм брагодарен,а ако някой го интересува машинката може да ми пишете и ЛС :)А аз ще потърся картите :)))

Поздрави и успешен ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 400Д с проблеми
Автор: Nastko   
Дата:   15-02-12 12:45


Забравих че и китовия си върви с него,имам си нов китов също [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Канон 400Д с проблеми
Автор: peter_m   
Дата:   15-02-12 13:21

Провери в базара колко струва читав такъв апарат, след това питай в сервиза колко ще струва смяна на затвора и оправяне на другия проблем, свали още от цената, която се получава (заради ремонтите) и ако се получи положителна сума я обяви. Иначе за части [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР