Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: jordanoff_g   
Дата:   31-01-12 23:29

Продавам тяло К20, купувано 2008, почти без следи от ползване, на около 18 000 кадъра, много пазено и грижовно стопанисвано. Обективът е причината да посегна към система Pentax-SMC DA* 16-50 (IF) SDM на 2.8 с 77мм филтър- Много рязък и перфектен all around, просветлен обектив. В комплекта има дистанционно Pentax,Pentax адаптор за М42 и чанта Lowepro.
Τяло - 800 лв.(на дисплея в ъгъла има следа от чукнато( виж на снимките), но мисля, че е само на протективното фолио.
Обектив -със сенник, задна,предна капачки, винаги ползван с Hoya Neutral filter 77 (и съхраняван според правилата на изкуството) и калъф(с оригиналната кутия) - 1450 лв.
Дистанционно IR Pentax - 20 лв.
напишете тук URL на снимкатанапишете тук URL на снимкатаАдапторен ринг M42 Pentax -25 лв.

Комплект (всичко)- 2200лв.

Продавам ги, защото се хващам, че в последните няколко месеца разнасям само по-компактното Ricoh GXR с S10 module,а е грехота такава система да бездейства:)

P.S. При интерес мога да ви mail-на снимките на системата, че не съм особено наясно как се качват тук:)


Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив
Автор: nboyanov   
Дата:   01-02-12 00:50





Публикацията е редактирана (01-02-12 09:36)

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив
Автор: Bumerang   
Дата:   01-02-12 18:49

Още се колебая дали да си купя този обектив или ,Канон 600 и да сменям системата [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив
Автор: sokola   
Дата:   01-02-12 21:52

[smilie3] "K20 с перфектния обектив"-така си мислиш ти.
Не за всеки перфектния обектив SMC DA* 16-50 (IF)
Остави всеки сам да си прецени кой е перфектния обектив според това което снима.
Успех в продажбата!

Отговори на това съобщение
 K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: jordanoff_g   
Дата:   05-02-12 18:00

Продавам тяло К20, купувано 2008, почти без следи от ползване, на около 18 000 кадъра, много пазено и грижовно стопанисвано. Обективът е причината да посегна към система Pentax-SMC DA* 16-50 (IF) SDM на 2.8 с 77мм филтър- Много рязък и перфектен all around, просветлен обектив. В комплекта има дистанционно Pentax,Pentax адаптор за М42 и чанта Lowepro.
Τяло - 750 лв.(на дисплея в ъгъла има следа от чукнато( виж на снимките), но мисля, че е само на протективното фолио.
Обектив -със сенник, задна,предна капачки, винаги ползван с Hoya Neutral filter 77 (и съхраняван според правилата на изкуството) и калъф(с оригиналната кутия) - 1300 лв.
Дистанционно IR Pentax - 20 лв.
напишете тук URL на снимкатанапишете тук URL на снимкатаАдапторен ринг M42 Pentax -25 лв.

Комплект (всичко горепосочено+чанта Lowepro)- 1950 лв.

Продавам ги, защото се хващам, че в последните няколко месеца разнасям само по-компактното Ricoh GXR с S10 module,а е грехота такава система да бездейства:)

P.S. При интерес мога да ви mail-на снимките на системата, че не съм особено наясно как се качват тук:)


Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив
Автор: jordanoff_g   
Дата:   05-02-12 18:09

Здравей,
обективите на Canon от този клас са поне с 40-50% по-скъпи, а по отношение на острота/резолюция(MTF) можеш да погледнеш някои ревюта,напр:

http://www.photozone.de/pentax/405-pentax_1650_28?start=1

MTF (resolution)

The Pentax lens produced a roller-coaster ride in the resolution test-lab. At 16mm and 24mm the center performance is excellent, even superb whereas the border and corner performance is only fair at f/2.8, good at f/4 and very good from f/5.6 onwards. At 50mm @ f/2.8 the border quality drops to rather dismal levels although the center resolution stays on a very high level. Stopping down helps to recover the borders again. The global sweet-spot of the lens is reached around f/5.6.

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: adalbert   
Дата:   05-02-12 20:27

Пратих л.с.

Отговори на това съобщение
 K20 с перфектния обектив-цена!!!!
Автор: jordanoff_g   
Дата:   01-03-12 12:17

Pentax K 20 + DA 16-50 2.8 нова цена- тяло 680 лв.(много пазено, на 18 000 кадъра), обектив 1000 лв.
Мога да пратя снимки на техниката при интерес.

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: sky11pid   
Дата:   02-03-12 19:11

имам интерес.Пратила съм ти л.с.

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: pefoto01   
Дата:   03-03-12 02:43

Имах тази комбинация и обектива не е чак перфектен.....

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: adalbert   
Дата:   03-03-12 06:20

Разделихте ли вече нещата?
Доколкото разбрах, желанието Ви е да продадете техниката накуп!
Ако се продават вече отделно, бих взел това за което питах, ако не напишете в темата, за да бъде ясно. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: dreamer   
Дата:   04-03-12 22:34

Пефото, ти продаде едни топ обективи за купиш едни тъмнилки и тояги, само и само да си снимаш краката в хола докато лежиш пред телевизора... Недей да пишеш глупости и провокираш клавиатурна агресия. Аз имам К20 и знам че не е перфектен, но уви още не се е появил модела, който да си купя без да се замислям.

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: milenmarinov   
Дата:   04-03-12 22:58

dreamer

Имаш, [beer][beer] [beer] при първата ми среща с теб....![cool]

Отговори на това съобщение
 K20 вече без перфектния обектив!!!
Автор: jordanoff_g   
Дата:   13-03-12 07:35

Pentax DA 16-50 2.8 SDM - продаден!
Тялото К 20- на 18 000 кадъра- 680 лв.
Много пазено( и никога непадало:)) е без забележки. (Мислех, че има чукнато на дисплея горе в ляво, но отлепих протективното фолио и отдолу всичко е перфектно).
При интерес пращам снимки на mail.

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: artefact   
Дата:   06-04-12 08:35

Здравейте,

интересувам се от тялото. Как/кога може да се организира оглед и евентуално закупи? Интересувам се ако е в София.

Отговори на това съобщение
 Re: K20 с перфектния обектив-нова цена!!
Автор: milenmarinov   
Дата:   06-04-12 09:58

Тялото вече снима при друг собственик. Благодаря още веднъж за коректността на продавача. Поздрави![smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР