Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продаден
Автор: mom4il   
Дата:   14-01-12 14:55

Заменям/Продавам Никон Д700 ,закупен октомври 2011г.от фото магазин в Бг.Към момента тялото е на 1430 кадъра - неразличимо от ново,пълен комплект-както идва от магазина.
Към офертата влиза нов(не оригинален грип с всички функции на оригинала)-работещ прекрасно(от момента на закупуването не е махан от тялото),3бр.батерии и 2бр.карти памет по 8гб.

Понеже тялото е купувано от магазин,чийто собственик ми е приятел,
до момента гаранцията не е попълнена и не е пусната касова бележка,което значи,че може да бъде попълнена директно на Ваше име и да започне да тече от понеделник!!!Налична е фактурата с датата на закупуване на тялото.

Тялото се продава/заменя САМО в описаният комплект.Няма да го разбивам.

Заменям единствено за Никон Д7000 в перфектно състояние,на малко кадри и с остатъчна гаранция.Желателно е да има карта памет и втора батерия.

Причината за продажбата,или за този откачен бартер е здравословно-финансова(понеже в България тези две думички винаги вървят заедно).[smilie2] Тоест - трябват ми парите от разликата,за да лекувам синът си.[smilie2]

Техниката се намира в гр.Първомай,като изпращам и с Еконт.

Бартера с доплащане е с приоритет пред продажбата,но мисля,че най-удачно при него ще е да се видим и тестваме техниката лично.

За контакти - ЛС.,или тел:0897535427


Отговори на това съобщение
 Re: Заменям/Продавам Nikon D700 на 2 месеца
Автор: mom4il   
Дата:   14-01-12 14:57

Цена на комплекта - 3300лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям/Продавам Nikon D700 на 2 месеца
Автор: dimitrov_todor   
Дата:   14-01-12 17:48

up! Good luck!

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям/Продавам Nikon D700 на 2 месеца
Автор: mravunko   
Дата:   14-01-12 18:54

Как имаш фактура за стоката, а нямаш касова бележка за нея? Това значи ли, че може да се издаде фактура на фирма, посочена от мен?

Ако получа фактура по ДДС на тази цена, и печат на гаранцията от фирмата, която издава фактурата, ще го взема.

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям/Продавам Nikon D700 на 2 месеца
Автор: mom4il   
Дата:   14-01-12 19:32

Фактурата е към магазина на приятелят ми,който е дистрибутор на Никон.Тя показва на коя дата е закупен апарата от него с цел продажба,но дефакто той още не го е продал и гаранцията не тече :).
Разбира се,че може(и ще) издаде фактура с печат и касова бележка,но не по ДДС,понеже фирмата му не е регистрирана по ДДС.

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям/Продавам Nikon D700 на 2 месеца
Автор: mravunko   
Дата:   14-01-12 19:36

Ясно :)
Мерси за бързия отговор.

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям/Продавам Nikon D700 на 2 месеца
Автор: mom4il   
Дата:   15-01-12 09:29

Колеги,благодаря за получените до момента предложения!
Вярно е,че съм на зор но не мисля,че 2100лв. е реална цена за Никон Д7000 на 1год. и на 18000 кадъра.Та той е по-евтин в магазина - чисто нов!
[smilie24]

ЗАПАЗЕН ДО ВТОРНИК.



Публикацията е редактирана (15-01-12 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Заменям/Продавам Nikon D700 на 2 месеца
Автор: dau   
Дата:   02-02-12 10:50

Добра оферта [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР