Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 заменям SONY DVP-FX 810
Автор: mezzo   
Дата:   09-09-11 22:23

Заменям върхов портативен ДВД плеер SONY DVP-FX 810 за обектив с доплащане от моя страна - в зависимост от обектива. Апарата ми е АЛФА-33. Плеера е неразличим от нов.Ползван е няколко пъти за презентация на около не повече от 10 възпроизвеждания на ДВД. Чете всичко - DVD, CD, VSD, SVCD, MP3, ДВУСЛОЙНИ ДИСКОВЕ И ПРЕЗАПИСВАЕМИ.Така ми стой и не го ползвам. Към него има кабели за кола и др.,дистанция,захранване - зарядно, оригинална чанта СОНИ , кашон, документи.Монитора е 8 инча.Може да се ползва и като външен монитор - има вход.Бе купуван за 640лв.
Снимки в профила ми.
Чакам предложения.
Обективите само да не са 18-55 и 55-200 - имам ги.

Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: gmir   
Дата:   09-09-11 22:49

[smilie10]



Публикацията е редактирана (09-09-11 22:49)

Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: mezzo   
Дата:   09-10-11 01:53

Няма ли предложения? Гледам доста обективчета стоят - без интерес. [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: foo55   
Дата:   09-10-11 14:28

Явно и към това ,,старо,,DVD.няма интерес!Казвам ,,старо,, в смисъл като технология,щом няма DivX-форматите!Пък и тук повечето пишещи и търсещи не се интересуват много от такива предложения!Успех с продажбата![smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: mezzo   
Дата:   11-10-11 23:44

Има колега има.И DivX и JPEG има. Просто съм ги пропуснал. Но който се интересува в нета проверява преди да купува. Само BLU-RAY не чете[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: veb   
Дата:   12-10-11 00:09

за тия 600 левчета се купува нов лаптоп дето е с гаранция и си е 15 инча. Предполагам какви яки презентации си правил на 8 инча с размерите на един таблет
[smilie18]
[smilie8] само блурай му е кусура[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: mezzo   
Дата:   12-10-11 11:19

Все някой трябва да се направи на отворен. Аман от отворковци. Първо - виж кога е произведен този модел и сравни лаптопите тогава на какви цени вървяха и после приказвай. Второ - кой ти е казал, че презентацията е правена на неговия си монитор. Трето - тогава / а и до ден днешен в зависимост от програмите/ лаптопите правеха проблеми с пускането на различни ДВД -та , а в случая ни трябваше надежност за прочитането им.Като не знаеш какво е било естеството на работа защо се обаждаш. Не виждам смисъла на опонирането ти, какво общо има с моята публикация. Но има ли смисъл да ти се обеснявам.[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: veb   
Дата:   12-10-11 11:53

[smilie7] 1996[smilie18] аман от старотии
що пускаш в този раздел
къде са модераторите

Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: mezzo   
Дата:   12-10-11 14:04

Да прав си - къде са модератотите да премахват заядливи човечета като теб - да спамят на хората в обявите.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: qwer6   
Дата:   12-10-11 20:31

Ееееееееее,с масло,Еееееееееееееее с кашкавал-абе,нахални Човече!Ти си като тази реклама-никой не те иска,ама ти се,,натискаш,,да те гледаме/в,случая да четем/!Наистина-къде са МОДЕРАТОРИТЕ-да те отсвирят,ама така,че да не четем,тъпите ти реклами,които не са за този раздел![smilie23] [smilie23] [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: заменям SONY DVP-FX 810
Автор: mezzo   
Дата:   12-10-11 22:20

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Някой няма къде да си излива злобата май - но тук не е мястото. За какви реклами ми говориш бе човек.Темата си е в раздела, ами ти къде се слагаш. Повече не ми се коментират глупости.



Публикацията е редактирана (12-10-11 22:30)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР