Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympus Pen E-P1
Автор: navy   
Дата:   16-09-11 15:10

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus Pen E-P1
Автор: Jamess   
Дата:   18-09-11 20:20

Има един за 540 с китака, сигурно си го видял.Моят е почти нов(нищо че е на 3 години, без гаранция), но с драскотина отдолу на тялото.Още мисля дали да го продавам.Ако размисля и все още не си купил ще ти се обадя.За теб цената ще е преференциална, като се има предвид, че преди 6 години покрай твоя обява се сдобих с първия си цифрак :-)

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus Pen E-P1
Автор: navy   
Дата:   18-09-11 20:57

Благодаря за хубавите думи.
Обявата на серджи я знам, но той се отказа да го продава временно, докато реши какво друго да вземе.

Фотото, което търся е за мой роднина. Искам да избера нещо втора ръка, но добро, да снима добре, за 4-500 максимум лева [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus Pen E-P1
Автор: mihajlov2   
Дата:   19-09-11 13:40

Извинявам се, че се включвам в темата, но ми се струва, че освен за Е-P1 може да се огледаш и за Е-PL1. Наред с недостатъците спрямо Е-Р1 (по-малък дисплей, липса на врътки и по-често влизане в менюто, както и това, че тялото не е изцяло метално), Е-PL1 си има и някои предимства - по-тънък АА филтър, възможност за намаляване на размерите на зоната за фокусиране, интерфейсен порт с възможност за добавяне на външен електронен визьор, наличие на ръкохватка за дясната ръка). Също е и малко по-лек. Не знам де, това е само мое мнение. Успех в търсенето!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР