Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Никон Д50 плюс аксесоари - 340 лева - продаден
Автор: cvetomir   
Дата:   29-08-11 16:14

Продавам никон Д50 на 27 000 кадъра. Апарата е много запазен външно, върви с капачка за тяло, ремък, батерия, допълнителна оригинална никонска батерия, кутия, книжки, а също и бърза карта 2 гигабайта.
При желание може да се окомплектова с обектив никор 18-70 и с чанта,"Лоупро", която побира комплекта плюс светкавица.
Апарата има една забележка - не му работи вградената светкавица. С горната на чехълчето святка и мери идеално. Тествал съм с СБ-800, СБ-900, СБ-600, СБ-400 и Нисин - 622.

Отговори на това съобщение
 Re: Д50 - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   29-08-11 16:40

Апарата е с много точен фокус и добро мерене. Синхронизира със светкавица до 1/500, за разлика от безмоторните си има горен дисплей и мотор на автофокуса. По-едър е от тях и не стои като детска играчка в ръката.

Отговори на това съобщение
 Re: Д50 - 340 лева
Автор: GIK   
Дата:   29-08-11 17:02

Имате ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Д50 - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   29-08-11 19:24

Отговорих на всички ЛС-та. Може би не съм уточнил - цената от 340 лева е само за апарата с аксесоарите - допълнителна батерия, карта, ремък, кабел и т.н. Ако има интерес за закупуване в комплект - цената ще е по договаряне. Обектива и чантата не се продават отделно.

Отговори на това съобщение
 Re: Д50 - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   29-08-11 22:54

За контакти ЛС или 0889 444117 - Цветомир

Отговори на това съобщение
 Re: д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   30-08-11 09:31

Който иска да види как снима или как изглежда - да ми остави имейл или скайп и ще му изпратя снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   30-08-11 15:51

Истински апарат и то на най-ниската цена за тяло в момента в базара. Пак казвам - доста по-добър от безмоторните с многото нули в името.

Отговори на това съобщение
 Re: д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: yourdream   
Дата:   30-08-11 15:52

Страхотна машинка, минах от Д3000 на нея - желязна е просто!!! Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   30-08-11 22:08

yourdream - благодаря за пожеланието. Ти наистина си разбрал какво е Д50.
Пак да кажа - който иска да види правени с него снимки - да ми остави координати и ще му пратя.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   31-08-11 10:19

Продавам го, защото си купих Д200 и Д300, но въпреки това се разделям с мъка с това добро апаратче. Снимал съм с всички никонски кропки, /изключвам безмоторните играчки/ и мога да кажа, че Д50-то е една от добрите машинки. По картинка ми харесва повече от Д70 и Д80. Има по-добри /или поне по-верни/ цветове от Д90 и другите никони с цмос матрици.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: turntablism   
Дата:   31-08-11 10:51

Тази висока синхронна скорост мисля, че е възможна, защото затворът е полуелектронен и не всички скорости се обработват механично нали така? Това би трябвало да го има и на други по стари никонски тела. Хубава машинка, успех с продажбата :)[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   31-08-11 20:29

turntablism - благодаря. Малко са апаратите с такава висока синхронна скорост, но наистина има и други. На нникон се сещам за Д70, Д40, Д1 и разновидностите му. Тази висока синхронна скорост може да бъде от полза при снимане на спорт или бързо движещи се обекти вечер, когато светлината е малко и не разполагаш с фулфрейм-апарат, който да не шуми на високо исо. Аз съм ползвал Д50-то за снимане на кънки на рампа с СБ-800 и даваше много добри резултати. Следящия му фокус е доста добър върши работа за спорт.
Който иска да види такива снимки - да остави координати и ще му пратя. Напълно безплатно е.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   01-09-11 09:51

За контакти може и на скайп: cveti_693

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д50 плюс аксесоари - 340 лева
Автор: cvetomir   
Дата:   01-09-11 21:21

Няколко колеги вече получиха снимки и мислят. Все още е наличен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР