Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Dobri obektivi za Sony
Автор: kozloduy   
Дата:   12-08-11 11:35

Minolta 28-85-Af zoom.3.5(22)-4.5F55mmMakro
cena -150 lv

Minolta 28-135-AFzoom 1.4(22)-4.5 F72Makro
cena-600 lv

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: mitakabs   
Дата:   13-08-11 19:23

kozloduy написа:


>
> Minolta 28-135-AFzoom 1.4(22)-4.5 F72Makro
> cena-600 lv

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: vanquished   
Дата:   13-08-11 21:51

Minolta 28-135 e 4-4.5

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: kozloduy   
Дата:   15-08-11 10:22

Ne Minolta 28-135 e 1.4-4.5 za tova e ynikat...

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: alphatier   
Дата:   15-08-11 11:21

хахаах човек,дълго време си виках да ти го спестя,ама вече не мога,ако ще и бан и спам и кво ли ще да е -ти си пълен смешник,как не те е срам да се държиш толкова несериозно и глупаво.5 обяви пусна,една читава нямаше,една нямаше,4 пъти и аз и колегите ти казваме,че си сбъркал в описанията на обективите,4 пъти не ги промени,ти си пълен уникат-ти знаеш ли въобще какво значат тези чифрички дето все ги бъркаш а? Я виж да не е случайно 1,2,че тогава ще е да го ева егати униката.Смешник [smilie23]

п.п И сега сигурно аз ще изляза виновния,защото казвам нещата така както стоят,а не ти,че нито една от обявите ти не е според правилата на раздела,нито описание има,нито местоположение,тел. за връзка и всичко останало нужно...



Публикацията е редактирана (15-08-11 11:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: kozloduy   
Дата:   15-08-11 17:47

Драгими смехурко погледни снимката в профила ми и след това пак напиши нешто....

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: kozloduy   
Дата:   15-08-11 17:51

Minolta 28-135 e 1:4-4.5 Takava e

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: alphatier   
Дата:   15-08-11 17:52

FACEPALM ти си толкова зле,че въобще няма смисъл да ти отговарям в сферата на фотографията,ти не знаеш какво продаваш и какво означават тея цифрички,ти даже не може да прочетеш чифричките правилно [smilie18] [smilie18] [smilie18] Мисля,че стига съм се гаврил с теб,видя се колко разбираш и потвърди мнението ми за теб [smilie23]

п.п 1,4 [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

(специално за теб п.п2 ) 1,4 ахахахаха[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: mike2.mg   
Дата:   15-08-11 17:52

интересно
1.4 дали е 1:4
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: alphatier   
Дата:   15-08-11 17:55

не разбира се,ама за него явно е едно и също,ама те разбирачите са така [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: vikitovikito   
Дата:   15-08-11 18:21

28 135 в профила на продавача изглежда мн. добре , ама 600 лв. ???

Ако продавача е първи собственик на този обектив , наистина си заслужава някой да се изръси с тази цена ?



Публикацията е редактирана (15-08-11 18:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: Vilian   
Дата:   15-08-11 19:09

Поправи си малко обявата, пиши на кирилица, напиши от къде си и помисли за цената, Minolta 28-135 върви 400-500лв.

https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/hhll9156.JPG
https://photo-forum.net/static/site_pics/111/o_1313419273_m__DSC6276.jpg



Публикацията е редактирана (15-08-11 19:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: ailivanov   
Дата:   21-08-11 14:23

Имаш ли снимка на 28-85? В какво състояние е?

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: Seifi   
Дата:   21-08-11 16:45

В Ебея в това състояние 250€ ще му хване винаги може и повече ако има оригиналната кутия. Но капачките на снимката не са оригиналните доколкото виждам , Някой колекционер би дал и 300€ ако всичко е оригинално !

Успех с продажбата

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: the_drug   
Дата:   21-08-11 19:28

Къде видя 250 евра в ибей?[smilie18]
Щот аз никъде не видях

Seifi, спри да подвеждаш хората само и само да си продаваш скъпо боклуците тук, !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: Seifi   
Дата:   22-08-11 00:12

Господин "the_drug " Вие винаги сте много отворен и гледате ебея на USA а не европейската. Купи го в Европа в добро състояние под 230€ и тогава ще си говорим. А как ще се оправиш с Митото от Щатите , ами ако го метнат 3-4 пъти порядачно пакета какво ще получиш освен ако не си платиш 35€ за застрахована пратка от USA.

Ако знаете каде ги има по 100-150€ кажете да взема 3-4 да ги препродам в Герамания или Швейцария.

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Немската Ебея

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Немската Ебея

Немската Ебея

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ако на някой съм продал скапан обектив нека да напише одоло.
Единствения който ме плюе си ти защото не ти продадох обектива и светкавицата на цената на която ти е изгодно на теб.
Е за бирата докопа човек който беше закасал тогава за пари и е взе за 230 или 240 лв.

Вече ти написах СОМО ГОСПОД МОЖЕ ДА СЪДИ ХОРАТА [smile]



Публикацията е редактирана (22-08-11 00:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: the_drug   
Дата:   22-08-11 00:48

Абе виж сега, теб не мога да те съдя за нищо друго освен, че пишеш изключително неграмотно !!!
Добре, че светът не свършва с " НЕМСКАТА ЕБЕЯ "[smilie3]

А за "бирата"- купих си я от Щатите за 150 $ и за толкова и ще я продам и пак смятам, че доста дадох. Смятай ги в левове- колко идват- около 200. Можеш да се допиташ, колко обектива съм продал тук, купени отвъд океана и на какви цени.
Понеже се опитваш да баламосваш хората тук, снимащи със сони, а това на мен никак не ми харесва, ще те настъпвам винаги, когато се опитваш пак да правиш алъш-вериш!
Анадъмно ?

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: Seifi   
Дата:   22-08-11 08:52

За мен ти си човек изпълнен със злоба. Щом можеш да внасяш ефтини обективи от USA внасяй и хората ще се радват :) Ще купуват от теб и ще са щастливи да има повече кункуренция и по ниски цени [cool] .
Никой не баламосвам това е истината за европа. Ако някой може нека ме опровергае за цената на 28-135 в Европа. Както колегата "Vilian" написа цената започва от 200€ и свършва малко над 300€ в зависимост къде се продава Обективът в Европа и какво му е състоянието.
Моя го Купих за 200€ след 5 месечно търсене защото в ебея(както казват немците)
или ибей може да се набарбалякаш с нещо което не е много читаво и исках лично да си го пробвам.

Виждам че и ти добре владееш добре българския език "Абе виж сега" , "Анадъмно", "алъш-вериш" . Не сме на пазара в някое село да ми говориш на "АБЕ".

А колкото до твоите Цени виждал съм ги но не съм ги коментирал защото не ме интересува на колко си продава на друг нещата И НЕ БЯХА НИСКИ както ти твърдиш (АНГЕЛ ГОСПОДЕН).

Осъзнай собствените си грешки и остави на господ да съди хората.

НЕ ИСКАМ ПОWЕЧЕ ДА ЦАПАМ ТЕМАТА НА КОЛЕГАТА ЗАРАДИ ТЕБ [beer]



Публикацията е редактирана (22-08-11 20:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: vlex   
Дата:   23-08-11 01:17

Абе Seifi, къде аджеба точно у германия, или където ти хрумне в немско-говорящия свят се казва ЕБЕЯ. Кой я е*е тая ЕБЕЯ?! [smilie10] Искам да знам къде си го чула, че аз за толко години и живот в германия, и работа с германци веднъж не съм го чул тва - дай да се пообразовам [smilie11]

Иначе козлодуй (поне преди беше) е само посредник в случая. Аз бих път до търново да видя един обектив, видях го, не ме изкефи и се върнах. Свързах се с продавача и си взех друг от него. Конкретно моят беше купуван или от щатите, или от канада - не съм убеден. В крайна сметка обаче, всеки сам си определя цената и дали една стока да си е негова вовеки или не. Мен ако не ме кефи нечия цена търся другаде. Ако няма другаде, отварям ЕБЕЯта и си намирам абсолютно същото за по-малко пари (обикновено).

@Seifi: Виждам, че се опитваш да демонстрираш грамотност - собствените имена се пишат с главна буква..

Поздрави,
Влад

П.П. @Seifi: man soll ja doch unterschied zwischen den deutschen und den oesterreichischen ebay machen, wenn man meint, dass man sich gewissermassen gut damit auskennt, meinste nit?



Публикацията е редактирана (23-08-11 01:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: Seifi   
Дата:   23-08-11 08:33

Дай да се заяждаме тогава и вие започвате изречение с "АБЕ", "АДЖЕБА" , но щом искате да се правите на велик то това е дуг въпрос. Не съм казвал че съм в Германия, а не ви ли е хрумвало че има още няколко страни в които колко и да се старае човек да говори правилен немски ,рано или късно се взима нещо от диалектите им.

Колкото до Австрийската ИБЕЯ (хайде така за да спите спокойно) това беше бръз пример и не смених страницата [beer] .

СПЕЦИАЛНО ЗА ВАС ВЛАД:
аджеба (разговорно, от турско-арабски) - така да се каже, например; ударениието е на първата буква

Ако искаме да се заядем с някой винаги ще намерим за какво, това с "аджеба" е само един пример без лоши чувства [smile]

И къде видяхте Минолта 28-135 под 200€ в НЕМСКАТА ИБЕЯ , веднъж съм виждал но беше описано че е падала и има по-голям луфт но работи, продаде се за 175€. Сам знаете че в ИБЕЯ има риск при покупка нали?

Можете да продължите да ме плюете с "the_drug" няма проблеми , той и без това само това дебне, просто защото не се вързвам на агресивната му политика на куповач ме мрази (На него и хлебарка не бих продал [cool] undefined ).

За вас Мога да кажа че на снимката изглеждате като много интелигентен човек не като "the_drug" и не виждам защо влизате в такива полемики.

Кое от представената от мен информация е неверно кажете моля ви !

ЧОВЕШКАТА ЗЛОБА Е БЕЗГРАНИЧНА, ЖАЛКО ЧЕ ОЩЕ НЯМА НАЧИН ТАЗИ ЕНЕРГИЯ ДА СЕ ИЗПОЛЗВА

Лек ден [shtrak]



Публикацията е редактирана (23-08-11 09:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Dobri obektivi za Sony
Автор: vlex   
Дата:   24-08-11 09:21

Абе царчето(а77) се роди - кефете се, стига се карали за лайняна клечка.

Апропо у цялото немскоговорящ свят се казва im/auf ebay [ибей] съгласно наложения "стандарт" denglish.

Не искам да се заяждам с никого, тъй че спираме да спамим на човека темата. И да са му грешни характеристики - който иска да купи ще го види сам, което е грешно.

Амин и всички живи и здрави!

[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР