Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 SONY A230
Автор: sanitus   
Дата:   23-07-11 15:50

Продавам Sony A 230Y в отлично състояние 18-55(обектив) - за 500лв.Апарата е с оставаща 1 год.гаранция

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A230
Автор: valqka85   
Дата:   23-07-11 18:06

някой би ли коментирал цената и дали А 230Y е по добър от А 200 мисля да си купя първия си потоапарат но искам коментар от някои който е на вътре в нещата както и до продавача искам да попитам дали би намалил цената [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A230
Автор: valqka85   
Дата:   23-07-11 18:08

написал съм потоапарат извинявам се за грешката [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A230
Автор: Venci_gan   
Дата:   24-07-11 08:47

valqka85 , колкото по-нагоре са цифрите при Сони, толкова по-нов клас и повече екстри ! За начинаещи , а и не само, не е лош апарата-Сони А 230. Плюс това е с 1 година оставаша гаранция. Цената си я определя продавача, но ако смъкне около 50 лева, че се продаде по-бързо.
Успех и на двамата ![shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A230
Автор: ispaneca89   
Дата:   09-08-11 11:17

Suglasen sum. Za novak aparata e dobur. Az samiq polzvam sushtia model. Cenata e priemliva, no moje i da se smukne malko. Uspeh. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A230
Автор: Делян   
Дата:   09-08-11 14:15

Аз продавах а200 с кита, за 400лв без гаранция и се избиха да ме търсят, преди месец. Цената е идеална според мене.

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A230
Автор: ramis   
Дата:   15-09-11 10:05

дай снимки

Отговори на това съобщение
 Re: SONY A230
Автор: oracle   
Дата:   15-09-11 14:54

Аз също снимам с а230 и мога да кажа, че ако не си използвал dslr досега, този модел е идеален като за първи. доста неща ще ти станат ясни в хода на използването му и най-вече ще ти стане ясно дали искаш да снимаш с такъв апарат.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР