Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: krasimira   
Дата:   29-07-11 16:20

Продавам апарат Canon 5D заедно с обектив Canon EF II 50/1.8f.
В комплекта на тялото има 4бр. батерии и оригинално зарядно устройство /зарядното е двойно и може да зарежда 2бр. батерии/. Апарата е купуван преди 3,5г.,на около 25000 кадъра е и е в много добро състояние. По корпуса има тук там протривания по ръбчетата. Не мога да открия документите му, но ако трябва ще напиша някакъв документ на купувача. Обектива също е в отлично състояние и си има предна и задна капачки. Всичко се намира в София и е готово за оглед и проба. Предпочитам да ги продам комплект, но ако има различни желаещи за двете поотделно, нямам нищо против:) Цената на комплекта е 1500лв.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: Closetmonkey   
Дата:   29-07-11 16:24

wow... много добра цена !! Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: mi_dan   
Дата:   29-07-11 17:45

Ъпгрейд или ...?
Ще попитам само за цена на 5д-то?[cool]
Интересува ме !

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: sisqoto   
Дата:   29-07-11 17:48

up! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: pl-5r   
Дата:   29-07-11 17:48

А цената само на обектива ?


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: krasimira   
Дата:   29-07-11 18:02

Ъпгрейд да :)
Имам запитване за комплекта, така че нека да се опитам да ги продам в комплект, ако не...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: brut   
Дата:   29-07-11 19:06

Искам да ги видя, имам интерес ....
Къде и как може да стане това ....
Остави ми телефон .... [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: krasimira   
Дата:   30-07-11 10:16

Запазен е за оглед във вторник. Човека е от провинцията и първи изяви желание да го вземе.
Ако нещо не се получи в сряда ще пиша отново.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: xdesigngroup   
Дата:   30-07-11 10:24

[cool]
Нека да съм следващия... за оглед, ако не се хареса.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: nikopetrov   
Дата:   30-07-11 10:59

А аз си мислех,че аз бях първи [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: xdesigngroup   
Дата:   30-07-11 11:11

@nikopetrov ;-) Не, просто колежката не смята за нужно да отговаря на съобщенията. Около час и половина след публикуването на обявата й изпратих ЛС, но явно от ПРОВИНЦИЯТА съобщенията не им пристигат на софиянЕци.

Ще изчакаме развитието ;-)
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: nikopetrov   
Дата:   30-07-11 11:15

А аз и пратих може би на 2-3 минута,дори се чудя да не би да съм аз избраният,но пък никой не ми отговаря вече на Л.С.[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: xdesigngroup   
Дата:   30-07-11 11:17

Ами, провинция брат...
...Спокойно, всекиму според заслугите.
Успех на колежката, все пак. [beer]



Публикацията е редактирана (30-07-11 11:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: Bumerang   
Дата:   30-07-11 11:53

Заключение:"Никога не купувайте нищо от жена-освен плодове и зеленчуци"[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: alphatier   
Дата:   30-07-11 11:57

"Никога не купувайте нищо от жена-освен плодове и зеленчуци" абе смешно смешно ама си има бая голяма доза истина [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: thumper   
Дата:   30-07-11 13:07

Автор: krasimira
Дата: 30-07-11 10:16

Запазен е за оглед във вторник. Човека е от провинцията и първи изяви желание да го вземе.
Ако нещо не се получи в сряда ще пиша отново.



Уговорихме се за понеделник, но щом първият оглед е за вторник, явно уговорката ни отпада?! [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: exobexo   
Дата:   30-07-11 19:46

хах тук е весело, ще следя...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: xdesigngroup   
Дата:   30-07-11 19:51

@exobexo - още не са излезли зеленчуците (и плодовете) за продан, вярно обИщава да е хубава, петъчно започната тема[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: asenr   
Дата:   31-07-11 10:15

Оставете жената на мира, какво я нападнахте като хиени? С този апарат на тази цена сигурно е получила 50 лични съобщения. Защо да губи час-два да отговаря на всеки поотделно, като може да напише един отговор в темата и всички да го прочетете. Апаратът е неин и тя решава на кой да го даде и дали изобщо да го даде [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: alphatier   
Дата:   31-07-11 11:19

@asenr то за тва сме на тоя хал и си живеем в лайняната държава,с тая грешно разбрана демокрация [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: krasimira   
Дата:   01-08-11 10:43

Здравейте на всички и извинявайте за получилото се закъснение.Разбирам желанието на някои нещата да се случат по-бързо, но не винаги успяваме да угодим на всички нали? Ще пропусна злобните забележки на тема пол и ще обясня че ми се наложи да замина в командировка почти веднага след като пуснах обявата. От мястото, където се намирах не беше удобно да поддържам темата и да отговоря на ЛС /за което отново се извинявам/.
Един колега заяви категорично желание за покупка във вторник, и за това трябваше да уважа правото му на първия пожелал да купи комплекта. Единственото несигурно при него е че пристига от далеч с няколко транспорта и трябва да го изчакам до края на деня вторник.Разбрали сме се че ако закъснее и не успее да пристигне до края на деня, ще освободя техниката за продажба на следващия по ред.
Надявам се че няма разочаровани и ще помоля за по-малко обиди и квалификации по мой адрес или на когото и да било друг. Благодаря отново на всички и ще напиша веднага след като се изяснят нещата около сделката.
Пожелавам приятен ден.[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 5D с обектив 50/1.8
Автор: krasimira   
Дата:   04-08-11 10:31

Здравейте отново, апарата в комплект с обектива е продаден вчера на първия колега изявил желание да купи комплекта. Извинявам се ако някой се е почуствал обиден и благодаря на всички участвали в темата, включително на недобронамерените :)
Приятен ден на всички![beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР