Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Разочарован и вече отчаян
Автор: sirstenly   
Дата:   13-07-11 09:17

Здравейте колеги.След 6 седмици чакане на поръчка за Tamron AF70-200mm F/2.8 LD Di Macro за Sony ,вчера ми съобщиха че обектив няма да получа[smilie9] и вероятно самия производител в Япония не го произвежда или няма в наличност.
Обективите със същите параметри на други марки производители са с 200-300 лв в повече и са ми вече непосилни.
Въпросът ми е следния:Как мога да се сдобия с този обектив от България или поне европейския съюз[smile],защото амазон и и-бей нещо не ми вдъхват доверие,и ако някой от вас знае за наличен такъв моля да пише!!!
Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: pvas   
Дата:   13-07-11 09:41

От ибей смело можеш да пазаруваш, особено от английския. Моята А500 я взех чисто нова с обектив и гаранция оттам /произведена в Япония/, дойде за 4 дни, няма да казвам колко много по-евтина от БГ.

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: Giorgio.K   
Дата:   13-07-11 09:56

Че какъв ти е проблема с Амазон? разбира се английския, че иначе те чака 20% ДДС на митницата. От е-бей също става, но е най-сигурно да купуваш от "top-rated seller".

Tamron 70-200/2.8


Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: party_cool   
Дата:   13-07-11 10:12

от къде си?

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: sirstenly   
Дата:   13-07-11 14:54

от Русе съм,нотова има ли значение[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: Seifi   
Дата:   13-07-11 16:34

Eto ti go ot nemskija Amazon


http://www.amazon.de/Tamron-70-200mm-Macro-digitales-Objektiv/dp/B0013DCWUE

/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1310563927&sr=8-6

ne znam kak s dostawkite kam Bg obache

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: party_cool   
Дата:   13-07-11 19:23

В София,кв.Младост1 има фирма,която помага да се купуват стоки от чужди сайтове срещу %.Ако имаш нужда от повече инфо пиши.
Поздрави и успех[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: 4D   
Дата:   13-07-11 21:03

Аз моя го взех от тук: http://www.foto-erhardt.de/product/350400/tamron-70-200mm-sp-af-f-2.8-di-ld-if-macro-sony-af.html

Дойде след три седмици, по пощата. Има проблем само с регистрацията за 5 годишната гаранция(намираш си човек, да го регистрира от Германия).


Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: velinp   
Дата:   14-07-11 10:02

Ето ти - имат офис в Русе. Ползвам услугите им непрекъснато [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: gmg571208   
Дата:   14-07-11 11:41

Не мога да си обясня защо след като ми писахте на л.с. ме блокирахте за отговор и писане в темата? Какво означава това? Как е възможно да се преговаря за каквато и да е продажба при такова поведение. Не съм и предполагал, че е възможно да се случи подобно нещо, ако намеренията са искрени. Съжалявам за острия тон, но не мога да приема такъв стил. Да не е станало по невнимание? Нищо не разбирам...[smilie11]



Публикацията е редактирана (14-07-11 11:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: mogila   
Дата:   14-07-11 13:09


А, явно не съм те блокирал само аз...

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: gmg571208   
Дата:   14-07-11 14:39

mogila,
ти определено имаш причини да ме блокираш - не ти допада много истината която ти разкривам, и която се стремиш да прикриеш [smilie3], но това няма нищо общо със сегашния случай. [smilie5] И на мен не ми допадат всички коментари в темите ми, но не си спомням до сега да съм блокирал някого - такъв решителен ход показва нечии проблеми, но те не ме засягат ... Този случай вече е изяснен - блокирането е станало неволно и всичко вече е ОК!
А ти не се тревожи за твоя прехвален обектив Минолта 50/3,5 макро - няма нищо лошо в това, че е по-евтина версия на другия - Минолта 50/2,8 макро. Високият рейтинг на старите Минолта обективи вече трябва да се проверява. До към 12 Мп нещата изглеждаха по друг начин. Все някой ще го хареса - всеки обектив ще си има собственик в крайна сметка. Много обективи ми минаха през ръцете и имам някаква предства за това-онова.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: Will   
Дата:   14-07-11 14:40

Иконката за блокиране е съвсем близо до името и затова неволно се кликва върху нея... кофти е направено...

Отговори на това съобщение
 Re: Разочарован и вече отчаян
Автор: mogila   
Дата:   14-07-11 14:50


Не се опитвам да прикривам, че ти искаше да го купуваш и после започна да злобееш, но както и да е... обектива е продаден[smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР