Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM (ПРОДАДЕН!) + филтри 67мм
Автор: voodorush   
Дата:   05-06-11 15:01

Обективчето е купено преди 2 години - няма гаранция от Канон.
С него са направени около 1200 кадъра.
Състоянието е "нерaзличимм от нов".
Проблеми с фокуса няма - няма как да не забележа ако имаше,защото е ползван на тяло с монтиран ръчнофокусен екран и ща - не ща го виждам фокуса реално как идва.
Към него има оригинален сенник (Canon),който също е неразличим от нов и 3 филтъра,като само UV филтъра е ползван (щото си седи постоянно на разбата),но няма следи от употреба...и естествено с предна и задна капачка.

Филтрите са :
Hoya UV Pro1 Digital Multi-Coated 67mm
Hoya CPL Pro 1 Digital 67mm
Hoya K2 (Yellow contrast filter) 67mm

Сенника е Canon EW-73B

Цената на всичко заедно е 600лв и не подлежи на договаряне. За момента нямам желание и да ги продавам по отделно - ако се задържи непродаден повече от седмица ще ги разкомплектовам нещата,но далавера от цялата работа най-много аз да имам,понеже цената на филтрите и сенника е над 350 лева към момента. Освен това има и вариант да си оставя филтрите и да продам само обектива със сениика,защото новия обектив,който ще купувам е на същата резба.
Обектива се намира в Ямбол.
Причина за продажбата - много са...
първо ще си вземам 70-200L или 70-300L,надолу съм на твърди. Освен това мисля към края на лятото да минавам на фул-фрейм и тоя обектив става вече тотално излишен.

ПС: Снимки ще кача по-късно,макар да не виждам смисъл - както казах нещата нямат следи от употреба.
Ще му потърся и кутията - по принцип ги пазя тези неща,но все пак има около 5% шанс да е изхвърлена.


Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   06-06-11 14:37

[smilie24] up [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: SLX   
Дата:   06-06-11 14:57

Аз се интересувам, но, очевидно, за по-натам от двата филтъра и сенника. Това в случай, че решите да разделяте компонентите в комплекта.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: terminator   
Дата:   06-06-11 17:35

Писах ЛС с предложение.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   08-06-11 09:03

[smilie24] up [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   09-06-11 08:42

SLX - от кои 2 филтъра...аз 3 съм обявил?

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: terminator   
Дата:   09-06-11 09:19

Аз се интересувам само от обектива, ако може да се комбинираме с колегата SLX [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: Nikolcho555   
Дата:   09-06-11 19:06

Ако колегата терминатор се откаже след него и аз съм навит само за обектива.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   10-06-11 10:52

Обектива не е резервиран за никой,така,че не се редете на опашка "ако". Освен това на лични преди Терминатор има още хора.
Надали ще е той купувача,предвид цената която ми е предложил. Казвайки,че цената на филтрите и сенника е 350 лв никак нямам предвид,че ще им търся толкова или,че обектива ще го пусна за 250 кинта. Имах предвид просто,че при тази цена на комплекта филтрите и сенника биха дошли доста изгодно.
Аз вече се чудя дали да не го листна в Ebay.
Не че е някакъв изключителен обектив,ама вижте му цената като нов все пак...
Обектива е Made in Japan (явно има и други варианти щом хората го споменават по обявите) работи перфекто и няма проблем с фокуса/блендата. Не съм го листнал тук за части или в насипно състояние,че да го продавам за "без пари".
Освен това,чисто информативно прочетете първия пост до края и вижте и какво ще купувам на негово място (при това няма да е секънд хенд). Парите от тоя обектив няма до никъде да ме оправят,ако ще и за 1000 да го продам,а и вече съм поръчал да ми го вземат.
От тука следва,че парите никак не са ми спешни - не ми предлагайте екстрата "Плащам ВЕДНАГА",щото в моя свят тя не е екстра,а default.
Ако искате се комбинирайте,ако искате продължавайте с офертите...до Неделя нищо няма да се случи по въпроса с цената и окомплектовката. Пазаря си от Ebay от 12 години и съм купувал всичко от пластмасово копче - до лек автомобил. Свикнал съм на някаква етика при продажбите и няма да променям правила,които сам съм си поставил.
Тоест ако след Неделя няма купувач на комплекта - ще има разбивка. При повече от 1 желаещи ще давам приоритет на хората,които са ми пратили ЛС или са писали в темата,като приоритета ще бъде по хронологичен ред.

ПС: чувствам се тъпо,че ми се налага да пиша и обяснявам неща,които би трябвало да са ясни по подразбиране.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: SLX   
Дата:   10-06-11 15:39

Потвърждавам интереса си към УВ и CPL филтъра. Тези двата по принцип ме интересуват, но ако офертата е добра, бих купил комплекта от 3 филтъра и сенник. Имай ме предвид.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   13-06-11 11:28

Обектив - 390 (ПРОДАДЕН!)
Сенник - 30 (ПРОДАДЕН!)
К2 (жълт) - 50
UV - 70
ЦПЛ - 90



Публикацията е редактирана (18-06-11 12:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   14-06-11 09:41

[smilie24] up [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   16-06-11 10:10

[smilie24] up [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: Nikolcho555   
Дата:   16-06-11 18:19

Имаш лс.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   17-06-11 10:40

Обектив+сенник - запазени за Nikolcho555
Утре като си ги получи и евентуално е доволен ще го обявя официално за продаден.
Филтрите остават на индивидуалните цени,като цена за комплекта 3 филтъра става 190 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: Nikolcho555   
Дата:   18-06-11 11:49

Обективът и сенника са получени. Найстина е неразличим от нов, все едно вчера е излезнал от завода, така че освен да препоръчам продавача друго нямам какво да кажа. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM + сенник и филтри
Автор: voodorush   
Дата:   18-06-11 12:33

Благодаря за добрите думи - да си го ползваш със здраве и да ти запечтва само радостни моменти ти пожелавам!

Отговори на това съобщение
 Re: Обектив Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM (ПРОДАДЕН!) + филтри 67мм
Автор: voodorush   
Дата:   22-06-11 12:23

[smilie24] up [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР