Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Абитуриентски албуми
Автор: Sumuelll   
Дата:   01-10-22 13:49

Здравейте, наскоро попаднах на една презентация на абитуриентски албуми. Фирмата е albumite.bg и бе обрисувана с много суперлативи. Явно децата много харесват продукта им. Харчел се като топъл хляб в София, а вече и в други големи градове. Имаше много странни неща в това което чух, например: "В нашата фирма даваме път на млади фотографи да се изявят! Ако нямат техника - купуваме им я. Ако нямат опит - обучаваме ги." Такива неща чух с ушите си, но все пак искам да си направя по-обективно мнение за продукта и работата им.
Ще се радвам на споделено мнение за работата на тази фирма.

Отговори на това съобщение
 Re: Абитуриентски албуми
Автор: GenaDP   
Дата:   01-10-22 17:39

Ти какво очакваш да ти кажат на презентация - продуктите ни за нищо не стават, никой не ги харесва, никой не купува...

Отговори на това съобщение
 Re: Абитуриентски албуми
Автор: asahi   
Дата:   01-10-22 19:21

На тази презентация освен "обрисуване" не показаха ли мостри, но говориха ли за материалите и технологията? Ти си бил там, видял си, пипнал си, а питаш нас. На мен тази тема ми прилича на реклама.

Отговори на това съобщение
 Re: Абитуриентски албуми
Автор: Sumuelll   
Дата:   02-10-22 01:16

Да, бях там, но очаквах запознати с фирмата да пишат.
Далеч от мен да правя реклама на албум напечатан на принтерна хартия /а не на фотохартия/, или на необработени кадри заснети от посредствени хора /защото това е което видях/. Били заснели 4000 абитуриента само миналата година. Очаквах тук да има техни клиенти или фотографи, които са работили с тази фирма. В крайна сметка като обещаеш на 4000 клиента да ги снимаш в деня на изпращането и балната вечер... това са близо 200класа. По мое скромно мнение говорим за поне 20 фотографа. Онези, които работят с абитуриенти знаят, че това е прекалено сложна схема, в която задължително някъде някой си е оставил ръцете на фотосесиите, или албумите не са доставени в уговореното време. Очаквах някой от тях да е с профил тук, или пък да има завършили ученици, разбиращи от фотография, имали досег до услугите на посочената фирма.
Не съм искал да споделям моето мнение /което е всичко друго, но не 'реклама'/, а да чуя тяхното, защото може и да греша в преценките си.

Отговори на това съобщение
 Re: Абитуриентски албуми
Автор: GenaDP   
Дата:   02-10-22 02:20

Викаш - видях лайна, ама искам и второ мнение... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Абитуриентски албуми
Автор: CDman   
Дата:   02-10-22 11:28

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Абитуриентски албуми
Автор: Sumuelll   
Дата:   02-10-22 21:50

Сякаш времето е замръзнало в годините, които не съм влизал да чета и си си все същия.
Правилния прочет на написаното от мен е: Видях продукт, но нека питам хора тук, които са се докосвали до него или услугите на фирмата дали са останали с добри впечатления. Направил съм го до колкото мога деликатно. Не споделих лично мнение нито 'им сипах'. Може хората да са измислили схема в която им се получава да са като Дядо Коледа и едновремено добри фотографи да се появят в 40 ресторанта в София. Схема за която остаряли хора като нас не са се светнали. От друга страна ако е старата схема... нея я знам до болка, и крайния продукт ми е познат.
От друга страна мълчанието по темата до някаква степен говори дали въобще имат реално 200 класа годишно в София.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »