Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony ZV-1 vs GoPro 9 Black vs Canon PowerShot G7 X Mark II vs Huawei P30 Pro
Автор: NoodleBG   
Дата:   13-07-21 13:00

Здравейте колеги !

Понеже се колебая между тези "апаратчета", кое бихте ми препоръчали за любителско снимане по пътешествия и подобни като се опитвам да съчетая машинката дето си взема да е добра в снимките и видеото.

Това за момента е избора ми :
1. Sony ZV-1 (но ми е доста скъп и не съм сигурен дали става и за фотография)

2.GoPro 9 Black (Със сигурност страхотна за видео но за фотография??)

3.Canon PowerShot G7 X Mark II (Доста старичка вече и не знам дали си заслужават 1000+ лв за камера на 4 години

4.Huawei P30 Pro (За момента съм доволен от телефона но ми писна да го ползвам за всичко, пък и със сигурност камера ще е по добре)

Благодаря за отговорите предварително!


Отговори на това съобщение
 Re: Sony ZV-1 vs GoPro 9 Black vs Canon PowerShot G7 X Mark II vs Huawei P30 Pro
Автор: lamerko   
Дата:   13-07-21 13:26

Sony ZV-1 е леко моднат RX100 специално за влогери. Става и за туристическа камера, стига да нямаш прекалено много претенции към 1" сензор. GoPro е екшън камера - може би най-добрата по рода си, но... нейната сила не е във фотографията и "класическото" видео. Канончето не е лоша камера, но все пак бих предпочел Сони-то. Хуавейчето ще ти свърши най-добра работа - той винаги ще е с теб :)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony ZV-1 vs GoPro 9 Black vs Canon PowerShot G7 X Mark II vs Huawei P30 Pro
Автор: victory13   
Дата:   13-07-21 15:57

^ +1

+ примерно! Kaiser Baas s3

Отговори на това съобщение
 Re: Sony ZV-1 vs GoPro 9 Black vs Canon PowerShot G7 X Mark II vs Huawei P30 Pro
Автор: Yog   
Дата:   13-07-21 16:42

Действай си с телефона. Ако ДЪРЖИШ да си купиш камера, намери втора ръка Панасоник GX80 и обектива 14-140. Този модел снима 4к без кроп, което си е рядкост за камера за 300-400 лева. На две екскурзии ходих с тази комбинация от камера и обектив и бях доволен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »