Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   26-08-20 18:33

[smilie21] дааа, виждала съм ги, ма на снимки. ще требе да идем, преди да зермат да ги санират, дейва. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   27-08-20 09:49

ей ся зяпам снимките у новите предложения и гледам как бариерата са минали ебаси пошлите кадърчета, а ей тая примерно - не е:

https://photo-forum.net/i/2309571

https://photo-forum.net/static/site_pics/2020-08/1598365379__dsf4222.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: nyamago   
Дата:   27-08-20 14:07

^ И на мене ми харесва. Но може би ние с тебе не разбираме или имаме 'лош' вкус? [smilie8]

В темата за кураторите едно от последните предложения е да се подбират куратори, специализирани в различни жанрове и стилове. Има смисъл - и тая снимка добре го илюстрира.

Куратори, специализирани в студийни портрети с голи цици никога не биха придвижили тая снимка нито на милиметър нагоре. Носители на международни награди за мъгливи горски пейзажи сигурно биха я заклеймили като 'плява' и чалга [smilie2]

От друга страна ценителите на улични открития и на своеобразна естетика в ежедневното може лесно да пропуснат (или дори да 'осъдят') някой добър портрет или актова снимка...

Ценностите трудно могат да бъдат универсални, макар много да ни се иска да вярваме, че някои основни принципи важат винаги и навсякъде. Ами - явно НЕ важат [smilie2]

[beer]



Публикацията е редактирана (27-08-20 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   27-08-20 14:27

пичуе, най-универсални са голите каки, тва е ясно - кажи-речи сека чалгия с цици минава на скорост нагоре.
както и много други чалгии.
малко кич е съвсем допустим, свеж и приятен. много кич и много претенция - не.
аз не съм съгласна с твърдението, че който разбира от едно, не разбира от друго. естетическото усещане е нещо, дето се възпитава по принцип. оттам нататък вече си е екстра.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: swqaz   
Дата:   27-08-20 14:43

Маре! И аз като другите, макар, че ти имам уважението, и не ми се иска да фамилиарнича от раз. Та, да ти кажа. Дървените философи, които ще бъдат фотографи в следващите си животи, ще те надприказват, ще те литкат, и накрая сайта все по-зле ще е. Гледам снимки Б за три дни, и само една видях, която може да е там. Толкова зле не съм го виждал никога този сайт. Философите, които не си показват главите навън, защото моментално ги нападат кълвачите да им чукат по чама над раменете, само си цъкат на клавиатурката и изобщо не им дреме, нито за фотографията, нито за сайта. Дреме им само някой друг четящ да им бие едно браво, с надеждата да са изглеждали толкова умни, колкото вярват, че са. Тегли им една и отивай да курираш, или ако щеш да проветряваш. Но да им обръщаш внимание, и да им пишеш тук е грешно, само ги настървяваш, да си наместят по-удобно задниците и да засилят съсипването на сайта :)))))

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: rostoshev   
Дата:   27-08-20 15:34

Маре, мойте 5 снимки с цици беха много драматично възприети, та не знам дали това е много вървежно... :)



Публикацията е редактирана (27-08-20 15:37)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   27-08-20 16:23

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ebasi...отивам дас ги видя, че такива филми ми се родиха в главата [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   27-08-20 16:35

[smilie18] [smilie18] [smilie18] ХАХАХАХАААААААААААААААААААААААААААААААААА!

ИЗВИНЕТЕ, ВАША МИЛОСТ, АМА Е ФРАШ С ИДИОТИ! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: rostoshev   
Дата:   27-08-20 17:07

Маре, никого не съм блокирал! Всичко е натюр. Ама беше веселба, с драматично кървави нюанси. :) Та така с циците...

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   27-08-20 17:21

кАжи ся - не са ли предизвикали бесен интерес все пак? нищо, че цъкачите на китки, залези и котки искат чиста, ведра естетика, ако може - велика!?[smilie18] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: rostoshev   
Дата:   27-08-20 20:18

Бе интерес имаше. Даже и тема пуснаха, порицателна, за тази дето беше на първа страница. :)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   27-08-20 21:41

[smilie18] [smilie18] много гласове чух, че нямало да дръзнеш да курдисаш бойко [smilie18]
и други - "как би се почувствал, ако туреха така "машия"президент"?
мухахаххааааааааааааааааааааааа!
а, да и гласове от изток имаше [smilie18]
аааа, имаше и некъф.неква, дето питаше защо не ди турил тръмпича.
па те хамериканците дамски превръзки с лика му продават у интернеда - на видело - и никому не хрумва да им отправи забележка.
ич да не говорим, че руснаците имат такива гаври с какви ли не "светини", че шапка им свалям [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: rostoshev   
Дата:   28-08-20 07:32

Така де, така! Ама интересно си беше, по при вдигнаха се емоциите!

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   28-08-20 09:25

прав е swqaz [smilie5] обаче след като няма критична маса - така ще е. аз много правилно прецених, че не мога да се справя.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: rostoshev   
Дата:   28-08-20 09:47

Никой не може, Маре, входа е широко отворен... а безкритичната маса е непобедима. Дори един раздел "Източване на карти" не би помогнал. :)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: шдфдшд   
Дата:   28-08-20 10:35

...абе , мааму стара ....кът земите да плачите , че не ви разбират....там ви е силата бе еей....ви ко искате , да се превърнете в мейнстримъри ли....молете се да не ви разберат....[smilie5]
...а , мара смятам ,че ще стане куратор...трябва малко настойчивост...тя обича да и се молят....[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   28-08-20 10:41

тц [smilie21] . не обича...освен понякога [smilie5], ма не е такъв случаят.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: шдфдшд   
Дата:   28-08-20 10:44

...виж , там , дето се обади на моя снимка съм те питал нещо....моля, моля, моля....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   28-08-20 12:05

я да земешщ да се редактираш [smilie5]
кво е тва молене?! [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: nyamago   
Дата:   28-08-20 12:48

Мара Е куратор.

Не носи значката, но ролята ѝ е такава, била е по-рано и стана отново откаото се върна активно. Някои неща са писани и стават независимо дали ги иска Мара или админите.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: шдфдшд   
Дата:   28-08-20 12:57

Автор: nyamago
Дата: 28-08-20 12:48

...Мара Е куратор.
...

...да , бе...ужасна е , ужасна е...един автор ...пробвал там нещо...по-различно..."от дефекта-ефект" , един вид....напрай го на 2 стотинки....принуди се човека да си преработи кадъра....и пак недоволна...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   28-08-20 13:04

тоа па [smilie8]
за кое стаа дума?

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: шдфдшд   
Дата:   28-08-20 13:06

...ми той си я изтри човека...
...ето я преработката : https://photo-forum.net/i/2309818...
...няма да я правя активна сега...за по-бърза реакция...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   28-08-20 13:37

оле божке....
ма аз съм му гледала други снимки на тоя човек.
той МОЖЕ да снима. не знам тая снимка за какво му е, освен, за да брои глупаците.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: шдфдшд   
Дата:   28-08-20 14:13

...според мен , въпреки очевидния технически брак , нещо много си му е харесвало в кадъра и е решил да се бори за него ,и да го превърне в някаква импресия , или експресия , не знам...друг път не е правил такива опити, а нищо не става от пръв път , нали така...за мен опитът му е похвален...с риск , да се наредя между глупаците , това ми е мнението....[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »