Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 Re: снимките, които стават.
Автор: JimmyStoikov   
Дата:   15-09-20 19:46

Автор: philip
Дата: 15-09-20 19:35
Добре де Jimmy, а това https://photo-forum.net/i/2230556
как събра повече?


Не знам, не мога сам да си гласувам, доста такива изцепки съм виждал тук, пък не е като да не съм пускал другаде. Аз също бих попитал за този, но понеже е мой ми е неудобно :)

philip, за експеримента който показах по горе на ТОП фотограф, имаш ли мнение?

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: philip   
Дата:   15-09-20 19:52

Ами експеримент, топ фотограф, може би АРТ, кат гледам даже съм гласувал... вероятно носи настроение... Ма и ти си сред ТОПА, що се чудиш[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: JimmyStoikov   
Дата:   15-09-20 20:00

втор: philip
Дата: 15-09-20 19:52
Ами експеримент, топ фотограф, може би АРТ, кат гледам даже съм гласувал..


Не мога да приема това сериозно, бъзикаш се! Такива експерименти си правят когато хванем за първи път фотоапарат или неволно всеки прави, затова се трият в зародиш от апарата.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: philip   
Дата:   15-09-20 20:12

Добре де, да се върнем към твоя кадър, как си обясняваш това харесване?

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: demiman   
Дата:   15-09-20 20:17

Обяснението е много лесно - малко са хората с такъв късмет да заснемат нещо подобно. Даже му е малко рейтинга ако питаш мен.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: JimmyStoikov   
Дата:   15-09-20 20:19

Автор: philip
Дата: 15-09-20 20:12
Добре де, да се върнем към твоя кадър, как си обясняваш това харесване?


Интерес към нещо което не може да се види лесно, носталгия към една група с доста почитатели в България, късмет от търсената композиция, натурално без пудрене. Стигат ли?
Мен лично не ме впечатлява, но предчувствувам реакциите да речем.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: шдфдшд   
Дата:   15-09-20 20:21

philip , JimmyStoikov няма да може да ти каже , защото кадърът е негов....аз ще ти кажа...кадърът съдържа много силен образ в шокираща ситуация , която не се вижда всеки ден....заснет е добре и затова се харесва....относно другия , дето е в "зоната на мъглите" , според мен става въпрос за масова халюцинация...или нещо подобно...[smilie3]

редакция:...оппа...закъснял съм с отговора...



Публикацията е редактирана (15-09-20 20:23)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: шдфдшд   
Дата:   15-09-20 20:33

...и още нещо...понякога лавинообразното трупане на рейтинг на издънки на иначе добри автори , наподобява препускането на стадата от антилопи гну , по време на големите миграции...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: philip   
Дата:   15-09-20 21:50

Jimmy, вярно, че е репортажна находка, но мен лично рубенсови каки (с як целулит) не ме впечатляват хич. Червеният бус с надписа е добър фон и ако каката беше с половин оборот на педалите назад в кадъра сигурно щях да го лайкна, ама не съм... сори.


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: JimmyStoikov   
Дата:   15-09-20 22:24

philip, не е нужно да се оправдаваш! Мисля, че ясно си изразих мнението по горе между редовете?!

Идеята ми е да провокирам друг, един по активен в тази тема и изказал се два пъти под тази невероятна АРТ снимка. Понеже е доста компетентен, да ми обясни може пък и аз да не разбирам или пропускам нещо


А да, сравнението на шдфдшд е много яко! [smile]



Публикацията е редактирана (15-09-20 22:29)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: uri64   
Дата:   15-09-20 22:45

О, моля не го провокирай че ще излее цял потоп...може и няколко потопа... не мисля, че някой заслужава такава жестока съдба - експеримента плюс обосновката на провокирания.
Аз лично не ги разбирам тези 250 и кусур Б-та за тоя експеримент (сроред мен в сайта не трябва да има повече от 10 автора със статут Б)...експеримента също не го разбирам...ама най не разбирам коментарните “свирки” в коментарите под експеримента (моля извинете френския ми)....но това нали е снимките които ставали, а темата малко по малко се плъзга в друга насока.


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   15-09-20 22:46

[smilie18] [smilie18] филипе...не знам за останалите, но за мен вече е ясно, че твоите критерии са... особени да го наречем.
каква рубенсова кака, къф целулит, кви пет лева, човек...
тука става дума за РЕПОРТАЖ.
мене не ме впечатляват куп неща, но когато ги видя извън контекста, снимани в изключителни - ОБЯСНЯВАМ: в смисъл на ИЗКЛЮЧЕНИЕ, не на нещо много хубаво, а на нещо МНОГО СТРАННО И РЯДКО СРЕЩАНО - ситуации и вече изведнъж ме впечатляват [smilie21]
та така за снимката на джими стойков. оная на ал. иванов - не съм гласувала за нея, но всъщност ми харесва. не кой знае колко, но по някакъв начин ми хваща окото. много е вероятно, когато я видя, да НЕ гласувам за нея. обаче ако се върна няколко пъти, накрая може и да гласувам.
...ако не съм цъкнала греховния бутон, нали [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: uri64   
Дата:   15-09-20 22:49

Този бутон е най-хубавото нещо в сайта [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: philip   
Дата:   16-09-20 08:30

Марче, не е нужно да разясняваш знам, че сензациите и шока привличат зрителите, но не всички все пак. А лавинообразното помпане на точки се дължи на настоящата система и това, че маса потребители гледат и цъкат само в топ рейтингите.[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   16-09-20 09:57

е, как да не е нужно...[smilie5]
иначе за другото сички знаем. нали точно затва стаа дума. само аз гледам в новите предложения сигурно [smilie18]
ама не винаги.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: JimmyStoikov   
Дата:   16-09-20 10:37

Това е много дразнещо, когато с в новия облик трябва да минеш на стария понеже няма пряк път, а от там вече опцията за нови предложения също е скрита на второ място. Да не казвам от телефон в каква перипетия се влиза, за да се озовеш в тази категория.

Толкова ли е трудно да се напише един отдели бутон, с пряк достъп към нови предложения и в двата варианта на сайта?

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: philip   
Дата:   16-09-20 10:46

Мара: "...само аз гледам в новите предложения сигурно..."

Абе добре, че не си само ти, но бая от участниците в темата не го правят...


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   16-09-20 11:50

мдаам...не знаех, че е чак така...
начи требе да ги юркаме...

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: nyamago   
Дата:   16-09-20 12:32

Следя новите предложения по 'мързеливия начин' - те си излизат автоматично в дясната колонка докато гледам нещо друго (примерно тая тема [smilie6]). Някои от тия пощенски марки просто подканват да ги видиш по-големи - отварящ им страницта и в повечето случаи гласуваш. Ако не бързаш и са те впечатлили, можеш и да коментираш (но бързането не е оправдание за +++ и !!! коментари [smilie2] )

Веднъж на синя луна отварям и нарочната страница 'Нови предложения' да търся там нещо интересно, но повечето време е достатъчно да се поглежда вдясно. Не знам какъв 'хитър' алгоритъм ги подбира и подрежда, но има достатъчно материал и за гледане, и за плюене (ако сме с такава сексуална ориентация)...

За какво ми е още един бутон? [smilie8]



Публикацията е редактирана (16-09-20 12:33)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: philip   
Дата:   16-09-20 12:39

"...начи требе да ги юркаме..."

Скромните ми опити в тая насока досега са с ~0-лев резултат, дано ти имаш успех![smilie24]

Затуй чакаме куратори, те да избират, па ние да си кютиме...[smilie25]

Дали и за останалите избори в държавата да чакаме куратори[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: petial   
Дата:   16-09-20 12:41

Ми може тоя форум да е станал литературен [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: nyamago   
Дата:   16-09-20 12:49

> Ми може тоя форум да е станал литературен

Не е.

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: мара   
Дата:   16-09-20 13:34

не само, че не е, ми гледам, че основно ползва препинателни знаци и кръстове...
хм...или математически знаци?

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: JimmyStoikov   
Дата:   16-09-20 13:35

Автор: nyamago
Дата: 16-09-20 12:32

Следя новите предложения по 'мързеливия начин' - те си излизат автоматично в дясната колонка докато гледам нещо друго (примерно тая тема
За какво ми е още един бутон?
Не знам какъв 'хитър' алгоритъм ги подбира и подрежда


Защото не всички, дремем във форума! Някои примерно влизат в сайта на първа страница разглеждат, след това искат да отидат в нови предложения, обаче липсва в галерия или рейтинг бутончето пряк път към нови предложения. Няма да се учудя ако има доста хора които изобщо не знаят как се стига до тази галерия.От обновения облик на сайта няма начин да се стигне до "нови предложения", не съм намирал такъв до сега.

Иначе за 'хитър' алгоритъма във форума който си мислиш, че съществува и те впечатлява ще те разочаровам, няма такъв да ги подбира по специален начин, това си е подбор 1:1 за нови предложения и при смяна(рефреш)идва 1:1 за преди 6 часа(то си го пише де, достатъчно е да го прочетеш) от които няколко вече са или изтрити или минали границата на подбора.



Публикацията е редактирана (16-09-20 13:52)

Отговори на това съобщение
 Re: снимките, които стават.
Автор: petial   
Дата:   16-09-20 14:02

По- добре препинателни гласуващи, отколкото литератори дето си чешат езика по форумите!Поне помагат да разбере автора дали е качил боза или пък не. А тук помагат само на собственоо си его!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »