Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: D.S   
Дата:   25-02-20 20:05

[smilie10] Viltrox [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: alext   
Дата:   25-02-20 20:07

xh2[smilie24]
но ако се потвърдят слуховете за 43мпс сензора едва ли ще е толкова бърза камера

П.С kvakioh от голям формат на лента до среден формат дигитално все работя.. ти щото пък не си собственик на техника [smilie5], работи работи, но не хаби лента, остави на някого, който знае за какво му е. 2ра чарна точка



Публикацията е редактирана (25-02-20 20:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: kvakioh   
Дата:   25-02-20 20:23

Прегръщай техниката за лека нощ, че със вече стария Н1 и двете нови камери няма как да е върха...
Как разбра, къде е образованието по технологии, инженерното по сензори, че 43Мпикс е бързо, бавно или каквото и да е на кроп?? Цялата черна точка е покрила.
В предишния живот си снимал на лента, та знаеш...скоро е било прераждането като гледам крехката възраст.
Човекът в темата ни показа, че ще разбие камерата от снимане.



Публикацията е редактирана (25-02-20 20:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: D.S   
Дата:   25-02-20 20:27

Май само вие дватамата разбирате за какво се карате - има ЛС за лични съобщение ...

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: kvakioh   
Дата:   25-02-20 20:31

Момченцето ме е блокирало...пуста му суета. А и лично се засяга, а то не е срещу него.
Никога не съм се карал с някого тук, просто човек трябва и задължително да оформи някакво чувство за вина и респект най-малкото към техниката, а не да преразказва свободно и да пише насам-натам.
Ето ни пример в тази тема, който забива всички мнения от съседната тема за Т4, където се чешат клавиатури над неродено дете...Това беше наречено тук преди време доста точно като "техномастурбация".
Наготово не става. Който може с Viltrox, може и с друго. Не е за парите, но не стига до ума.



Публикацията е редактирана (25-02-20 20:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: vgramatikov   
Дата:   25-02-20 22:28

Една лисичка с комбинацията в моя профил. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: alext   
Дата:   25-02-20 22:40

Хайде отблокиран си, пиши ми ще се радвам да си поговорим [smile] . Аз друго прегръщам за лека нощ, ти ако си с техника са си някакви твои решения и наклонности, които моля не натрапвай.

Останалото се нарича коментар и чесана на езици, колкото ти имаш право, толкова и аз. Това, че си избиваш някакви твои комплекси срещу някакви хора и се мислиш за нещо повече отколкото другите, си е твой проблем. И се научи да се изразяваш за некрехката си възраст, защото половината не ти се разбира.

И като ми пишеш моля прати някоя снимка с тези средни формати, ленти и филми, че ми е интересно [smile] . Техномастурбация е когато имаш сумати техника и парадираш с това, като теб.


Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: kvakioh   
Дата:   25-02-20 22:50

Точно си се объркал, че имам много техника, особено с нея не парадирам...Всъщност имам прекалено малко техника. ЗА избиване на комплекси, не го живея там из комплексите живота. Няма смисъл и да се чувстваш засегнат, че преди наема толкова много за тестове само техника и сега че това Н1 е граала.

Иначе няма как да се запознаеш с "техномастурбаторите", защото те изчезнаха...което се опитвам да те предпазя.
За среден формат, ленти и филми само наживо, защото все още не сканирам толкова...Но може да разпознаеш в профила, има няколко снимки от лента. Но не вярвам.
Но снимай, развали му механичния затвор на Н1 от снимане. Ето тук и нагледния пример. Младостта е спасение.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: alext   
Дата:   25-02-20 23:35

Предишни животи, прераждания, сега искал да предпази... човече трябва ти професионална помощ. Форумът не е подходящото място. Нещо ти е объркано и само ти си знаеш... Какъв граал, най- обикновенна камера, която коментирам и срявнявам с подобрените модели, както правят всички тук.

От другата тема буквално нищо не е казано от мен тук, попитах за електронния затвор на хт3 и не получих отговор. Може би ти знаеш?

Не мога да разпозная, защото не мога да прегледам 560 посредствени снимки, извинявай.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: kvakioh   
Дата:   25-02-20 23:43

Щом можеш да видиш 560 снимки за толкова кратко време и да ги определиш, значи нищо не може да те спре...Никой не иска да ги оценяваш, а да кажеш кое е на лента, кое не. Ето това е посредственост.
Нали имаш Н1- същото е за електронния затвор. Няма как да се каже нещо повече, след като се каза, че не е изпробвано. Честно е, нали?[smilie18]



Публикацията е редактирана (26-02-20 00:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: alext   
Дата:   26-02-20 00:06

Fт първите няколко страници и тези в рейтинг А и Б ми е ясно, но ти кой си, че да си отделям времето да ти търся из снимките. Някой велик фотограф? Повече от всички останали? Че даже и задачи ми поставя. [smilie5] Я се осъзнай
Спирам със спама тук, останалото на лс



Публикацията е редактирана (26-02-20 00:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: victory13   
Дата:   26-02-20 11:07

Малко в помощ на автора, а и на други ентусиасти с Фуджи и спортни наклонности [shtrak]


Дан Бейли и PRE-SHOT ES

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: vgramatikov   
Дата:   26-02-20 11:07

Темата е за Т3. Не виждам защо пишете напълно излишни безмислици?

Също така когато темата е техническа няма място за фотографски спорове.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: victory13   
Дата:   26-02-20 11:12

Ъ [smilie5] ... писали сме заедно... пробвай горното, и сподели впечатления [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: kvakioh   
Дата:   26-02-20 11:35

Техническа за техничари с не-обикновени камери.
По-скоро и за техника на снимане. От първо лице, без преразкази и невъзможни неща и безпочвени, безразсъдни обвинения в посредственост с обикновена камера.
Дори предсказвам крадене на истинските изпитани, лични мнения оттук в други теми за сравнения наготово...



Публикацията е редактирана (26-02-20 11:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: dau   
Дата:   26-02-20 17:19

Скоро ще има професионален wildlife обектив за безогледални камери, просто не е за Fuji.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: Siluet23   
Дата:   26-02-20 23:41

Пентакс не било пример за нищо... Айде бе :)... Особено пък с 150-450..елате пипнете и чак тогава споделете :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: vgramatikov   
Дата:   27-02-20 01:10

Fuji имат про стъкло 200/2 това всъщност се конвертира в 280 2.8 или 400/4 което никак не е лошо.

Просот е идея прекалено къс и скъп. Според мен трябваше да пуснат нещо по-късо на 2.0 например 135/2 или 150/2.

Про-телефото обектива за тази система трябва да е 260-300 2.8 от рода. 300/4 или 400/4 няма да са излишни. Хората ще започнат да припознават Т4 и бъдещия Н2 за спорт. Просто трябват стъкла и аз съм сигурен че след Т4 и преди Н2 тоест някъде през 2020-та и началото на 21-рва ще има телефото обективи.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: Medium-Fuji   
Дата:   28-02-20 11:04

FUJINON XF 340mm F1:4 R LM OIS WR [cool]



Публикацията е редактирана (28-02-20 11:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: SteliyanStoyanov   
Дата:   28-02-20 11:09

Medium-Fuji, в линка ти има ревю на Canon 400/4.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: Medium-Fuji   
Дата:   29-02-20 19:17

Но FUJINON 340/4 звучи добре, нали ? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: vgramatikov   
Дата:   01-03-20 14:07

340[beer] /4 е перфект да. [beer] Ако искат да е точен еквивалент на 500/4. Съгласен съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: kvakioh   
Дата:   02-03-20 08:23

340/4 и 1890 грама...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: alext   
Дата:   27-03-20 18:11

Изглежда фуджи не спят, излязоха патенти за 300f4 и 500mm f5.6 цък

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji XT3 след 3 дни интензивна уайлдлайф фотография.
Автор: kvakioh   
Дата:   27-03-20 18:24

alext, кога ще ги купуваш?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »