Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Luminar
Автор: Slivenski   
Дата:   08-01-20 14:48

Е, да, каза го, но все пак. [smilie5]
Трябва да се "мине" леко по ръбовете с една мека четка, за да не стои толкова отсечено - и няма да личи.

[smilie5]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Luminar
Автор: sauron69   
Дата:   08-01-20 15:33

Между другото вече има Luminar 4.1

Отговори на това съобщение
 Re: Luminar
Автор: nyamago   
Дата:   08-01-20 15:33

> Трябва да се "мине" леко по ръбовете с една мека четка, за да
> не стои толкова отсечено - и няма да личи.

Така го 'минавам с четка' когато ръчно го изрязвам с ласото или с друг инструмент, но тук аз не селектирам нищо - прословутият 'изкуствен интелект' си го изрязва и после минава с каквито трябва четки без човешка намеса. После - за авторска намеса - има плъзгачи за донатъкмяване на остротата, мъглявината, осветлението (за изравняване на сцената) и още 3-4 параметъра. Ако не ме мързеше да си играя с тия плъзгачи сигурно щеше да е още по-убедително, но и така го намирам за успешен аргумент срещу моята дежурна шега, че

"Изкуственият интелект засега е повече изкуствен, отколкото интелект." (можеш да ме цитираш другаде [smilie5] )

Истината е, че с времето, във всичките си приложения (виж, например автофокуса в камерите със следене по око или разпознаването на физиономии) става все по-интелигентен и все по-успешен.
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »