Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Монитор с хубави цветове: Dell P2414H? Или Dell U2312M
Автор: piipo   
Дата:   28-05-22 10:59

При мен се случва следното нещо. Когато работя на монитор с хардуерна калибрация, ясно виждам, че това което идва от камерата има някаква естествена логика. Много е приятно да се работи така, понеже тази естествена логика те води и лесно се усеща, когато кривнеш и вършиш глупости и става изкуствено. При софтуерно калибриран монитор е в същата посока усещането, но по-слабо изразено. При некалибриран монитор, всичко още отначало е някаква бъркотия и няма какво да те води. Ти няма как да съхраниш естествения вид, понеже ти не можеш да го видиш и да го разпознаеш. И накрая стават цветни, шарени картинки.


Отговори на това съобщение
 Re: Монитор с хубави цветове: Dell P2414H? Или Dell U2312M
Автор: Stef1   
Дата:   09-06-22 14:52

Ползвам HP2475w и е страхотен за обработка. Много по-добъ е някои съвременни модели монитори. Доста е старичък, но си заслужава. Може да се купи все още втора ръка за около 300лв. Аз имам 6 от тях

Отговори на това съобщение
 Re: Монитор с хубави цветове: Dell P2414H? Или Dell U2312M
Автор: lamerko   
Дата:   09-06-22 15:40

Греят да ги @§€$*%*@%€%$!* сега посред лятото...

Отговори на това съобщение
 Re: Монитор с хубави цветове: Dell P2414H? Или Dell U2312M
Автор: asahi   
Дата:   09-06-22 15:48

По-голямата част от тези 120 вата отиват в топлина.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »