Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: yanee   
Дата:   07-10-18 14:07

Нямам много какво да кажа. Просто системата за гласуване не ме интересува и това касае не само този сайт. Това не означава че не разглеждам снимките които се представят. Нека не се бъркат нещата. А, време нямам дори собствени кадри да обработвам и да показвам, честно. Следя темите във форума, които ме интересуват, това не е маловажно. Винаги съм имал усещането че тази общност се крепи на споделянето, не на точкуването. А и нещата в този контекст продължават да са доста деформирани. За мен оптималното е добрите снимки да придобиват по-широка публичност чрез намесата на доказали се куратори. Продължавам да не разбирам, кому е нужно да се знaе кой, колко пъти е гласувал? Това ще допринесе за конфликти. Подмятания вече има. [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: mitpis   
Дата:   07-10-18 14:56

sherbit то и за слушане на музика и за гледане на картини се губи много време. Аз като си губя времето да разглеждам снимките с една секунда удължавам загубата като натискам бутона.
Не виждам повод за конфликти, че се вижда брояча, собственика на сайта си решава какъв да му е интерфейса, на който не му харесва има и други сайтове без такъв брояч.

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: hardcpz   
Дата:   07-10-18 15:06


https://thumbor.forbes.com/thumbor/1280x868/https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fleeseymour%2Ffil




Публикацията е редактирана (22-03-19 10:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: nislon   
Дата:   07-10-18 15:18

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: tili   
Дата:   07-10-18 16:32

На мен лично този брояч ми помага много! Когато тъмбнейла на някоя снимка ми хване окото, отварям и първо поглеждам брояча. Като видя, че автора на кадъра има само няколко гласувания за цяла година, в мен се засилва любопитството да разбера кой е нарциса и натискам бутона "виж автора" - какво да направя, просто любопитството ми надделява и нямам време да му разглеждам снимката [smilie3]
В момента на първа има един страхотен портрет за който са намерили време да го отворят и оценят над 1400 човека, 188 от които са гласували за него! Когато аз го отворих, видях, че авторката за 12 месеца си е харесала само 19 снимки?! Ами, любопитството ми пак надделя и натиснах "виж автора" на иначе много добрия портрет.

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: hardcpz   
Дата:   07-10-18 16:43


https://thumbor.forbes.com/thumbor/1280x868/https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fleeseymour%2Ffil



Публикацията е редактирана (22-03-19 11:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: yanee   
Дата:   07-10-18 16:49

[smilie18] Аз мога още днес да направя 1 400 клика. Стигат ли за цялата година. Почвам веднага. Ако не вярваш погледни след 2 часа профила ми. Споменах, че нямам претенции към никого. Никoй с нищо не ми е длъжен. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: tili   
Дата:   07-10-18 16:51

hardcpz - да, видях:)
Ако този брояч е спомогнал за увеличаване на гласуванията на авторката с цели 30% и то само за 2 дена, значи е вълшебен [smilie10]
Между другото забелязах, че и други са се разгласували рязко [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: tili   
Дата:   07-10-18 17:02

yanee изобщо не ми пука дали ще гласуваш или не, просто описах как аз подхождам към нещата - с любопитство!
Между другото, ако за една година си намерил време да гласуваш само 2 пъти, тези 1400 гласувания, би трябвало да ти стигнат за 700 години, така че няма за какво да се притесняваш в бъдеще [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: yanee   
Дата:   07-10-18 18:10

tili, не ги приемай нещата лично. Никого не съм визирал, затова няма обръщение. Благодаря ти за дълголетието, което ми пожелаваш. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: philip   
Дата:   07-10-18 18:34

Активността на пускащите снимки потребители (или по-скоро липсата на такава) сме я дъвкали в много теми. Логичната идея на Kalimas за коефициент я предлагах на администраторите към края на 2014: https://photo-forum.net/i/1876265



https://photo-forum.net/static/site_pics/2014-11/1416487374_Option.jpg



Нововъведението, ако съдя по действията на yanee в последните часове (макар и ударно) е стъпка в правилна посока...


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: yanee   
Дата:   07-10-18 18:36

а, аз приключих за тази година [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: roburt48   
Дата:   07-10-18 18:44

Я... оказва се, че темата ми даже дава и резултати [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: sherbit   
Дата:   07-10-18 18:58

На мобилни устройства ще работи ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: philip   
Дата:   07-10-18 19:23

... и бутона "Виж автора", който си издействаха някои Б-та, начело с Мара, беше грешка, според мен.


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: sherbit   
Дата:   07-10-18 19:25

Мара къде е, не е първа младост, притеснявам се.

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: tili   
Дата:   07-10-18 20:10

Брояча наистина е добра придобивка, преди малко в новите предложения попаднах на автор, който е качил 17001 снимки (няма грешка!), а е гласувал 7 пъти и то само за кадри на конкретен автор [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   08-10-18 00:53

Брояча си е супер ! Поздравявам админите ,че го пуснаха !
Не разбирам само как погледнали даден кадър 150 форумци ,а гласували само 10 ,щото другите 140 нямали време !!!?? Една секунда или нула цяло и една секунда ! Нали има няколко опции за гласуване ! Да се върне и бронза и щото не е обиден ! Винаги има първо ,второ и трето място !!!
Само при сърцето е всичко или нищо ! Или всички я възприемат така !:)))/ фотографията де !/
А що се касае за брояча и аз започнах да реагирам като tili, просто вътрешно усещане . И да кажа : прав е според мен.
Форумът не е само базар,нито само място където да се показва кой каква техника има ,нито да се техноонанира ! Форума е за фототография ,а израза са кадри , кадри представени пред публика , а публиката добра или лоша сме хората от форума ! Трябва ли да си заровим главата и да виждаме тези само на познати или само на тези които връщат !!!???

roburt48 браво за темата !


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: Beijing   
Дата:   08-10-18 06:27

Аз гласувам, защото ми е харесала снимката, а и да поощря автора. То това си е и идеята на ФФ.
Вярно е, че понякога си трябва време да разглеждаме, но нали си ни е хоби все пак?!
Профитата ги оставям настрана. Те си знаят тяхното "защо"!
Ай наздраве и напред!
[beer]
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: Kalimas   
Дата:   08-10-18 15:53

@LUBOMIRHRISTOV

>Не разбирам само как погледнали даден
>кадър 150 форумци ,а гласували само 10
>,щото другите 140 нямали време !!!??

Няколко причини:
- Засича всяко влизане на автора.
- Задръж F5 и гледай какво става [smilie5]
- Снимките изглеждат различно в умален размер и като ги видиш големи ти се отщява даже да видиш автора.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   08-10-18 17:28

При мен е обратното - на телефона излизат добре, когато са максимално умалени, а на лаптопа - като са малки са хубави, ако са и качествени стават още по-хубави като зуумнеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: chukov   
Дата:   08-10-18 17:38

tili написа:

> Брояча наистина е добра
> придобивка, преди малко в новите
> предложения попаднах на автор,
> който е качил 17001 снимки (няма
> грешка!), а е гласувал 7 пъти и то
> само за кадри на конкретен автор
> [smilie11]

Попаднал си на Иван Иванов. Няма втори като него :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: roburt48   
Дата:   08-10-18 21:00

То и аз днес попаднах на този ..."автор" [smilie5] ... Няма лошо...човека така ги вижда нещата :) Но... и аз вече като tili първо поглеждам колко е гласувал авторът на кадъра, който съм отворил, и ако гласуванията му (според мен) са твърде малко ... директно кликвам на "виж автора" [smilie5] ... Човещина да го е*а [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: mitpis   
Дата:   08-10-18 21:52

Кой е профила на Иван Иванов любопитно ми е да видя автор с 17001 кадъра, аз не мога да направя и половината на тези кадри за 7-8 години снимане пък камо ли да ги публикувам???

Отговори на това съобщение
 Re: Новост в информацията за кадрите ?
Автор: tili   
Дата:   08-10-18 22:06

mitpis - това ми е любимия натюрморт на Иван Иванов https://photo-forum.net/i/2179195
влез през него:)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »