Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: bobyn   
Дата:   14-09-18 16:12

@Argo, и ти не четеш (типичен айфон юзър, присъстващите принципно са изключение, надявам се). По-нагоре стана дума, преди 5-6 години може и да е било вярно до известна степен, ама вече не е. Откъснал си се от нещата и освен това правиш това, което искаш другите да не правят. След като 5-6 години имаш допир само с Епъл (по собствените ти думи), очевадно не знаеш какво се случва в "другия отбор".

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   14-09-18 16:37

Малко са се поизтървали с цените.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   14-09-18 17:15

Едно XS вече е резервирано :-) Ше ми се върже добре на обувките :-)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   14-09-18 17:24

Вземи едно и за маратонките.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Argo   
Дата:   14-09-18 19:42

Автор: bobyn
Дата: 14-09-18 16:12

@Argo, и ти не четеш (типичен айфон юзър, присъстващите принципно са изключение, надявам се). По-нагоре стана дума, преди 5-6 години може и да е било вярно до известна степен, ама вече не е. Откъснал си се от нещата и освен това правиш това, което искаш другите да не правят. След като 5-6 години имаш допир само с Епъл (по собствените ти думи), очевадно не знаеш какво се случва в "другия отбор".


Нали около мен се мотаят андроидизирани юзъри, с модерни телефони?! Все се оплакват, все нещо им забива, все нещо не им е наред! Така, че не ти е вярна тезата!

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   14-09-18 21:13

Моят що не заби? Само го чакам да ме ядоса и да му устроя онлайн аутодафе. Някоѝ някога може и да са забивали.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   14-09-18 21:27

Заради малките зверове имам няколко табуетчета Леново. Не са забивали никога. Единият си е с Kitkat и спира само ако му свърши батерията :-) Това не пречи да е грозен :-)

Като умре ще взема айпад :-)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   14-09-18 22:13

Арго може да е прав в частта, че хората все се оплакват. Има такава мода - да се оплакваш от Андроид и да се хвалиш с айнещо си. Или въобше да се оплакваш. Мрънкачи колкото искаш.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   14-09-18 22:19

Случва се да се оплачеш от Шкодата и да си доволен от Мерседеса... Ма едва ли е мода...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: sauron69   
Дата:   14-09-18 22:45

Ама не е престижно да се оплакваш от ай-нещо си[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   14-09-18 23:13

От ай-нещо си може да се оплакваш само от цената.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   14-09-18 23:28

Автор: georgioiv
Дата: 14-09-18 22:19

Случва се да се оплачеш от Шкодата и да си доволен от Мерседеса... Ма едва ли е мода...

В сервиза на Мерцедес не се случва често.

Получих съобщение от една позната:
“Вчера колегата ми каза, че ще ми купи новия Айфон, ако спя с него. Какви свине сте мъжете!
Sent from my IPhone ХS”

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: sauron69   
Дата:   14-09-18 23:57

Абе айпада ми доста често забива, тъй че не е само от цената. Ама за айфеновете сигурно работи без проблем [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   15-09-18 01:26

>>>>>>>>“Вчера колегата ми каза, че ще ми купи новия Айфон, ако спя с него. Какви свине сте мъжете!
Sent from my IPhone ХS” <<<<<<<<<<

Каква е късметлийка , аз бих само казал и спал пък 3000лв бих си оставил за в къщи [smilie5]

Тук отново някакви "Приказки на Шехеризада" за духове , златни светилници и.....Ъйфони.
Сериозно ли някой мисли да направи Тими Кук още по-богат ? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   15-09-18 08:52

И никон ще доят хората с феноменален 50/1.8 ... не ви чувам :-)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   15-09-18 09:27

Абе айпада ми доста често забива, тъй че не е само от цената. Ама за айфеновете сигурно работи без проблем

Твърде е възможно да забива, ако е някой стар модел, моя ipad 2 също забива от време на време, ама стана на безброй години. Купи си 2017 поне модел - от година го ползвам, не е забил, не се е забавил, не е рестартиран. И това даже не е про модела, а обикновения.
Така че - развържи кесията и получи удоволствие .. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   15-09-18 13:18

Айпадът ми никога не е забивал, от 2015 го имам

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   15-09-18 13:20

Аз имам един айпад и не мога да се оплача. Не че прави кой знае какво. Чета и гледам видео на него. Самсунг или Леново сигурно ще свърши сходна работа.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   15-09-18 22:31

За айфонаджиите които никога няма да имат от новите 3к скъпарски Ъйфони ,
валлпейпъри да си ги сложат на старите "смартфони"
Как може телефон със затворена отвсякъде OS да се нарича смартфон само там в Купертино си знаят [smilie5]

http://images.vfl.ru/ii/1537039439/de60ef1c/23351614.jpg




Публикацията е редактирана (15-09-18 22:32)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   15-09-18 22:55

Имат интересно цветно пространство.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   15-09-18 23:22

За айфонаджиите които никога няма да имат от новите 3к скъпарски Ъйфони ,
валлпейпъри да си ги сложат на старите "смартфони"
Как може телефон със затворена отвсякъде OS да се нарича смартфон само там в Купертино си знаят


Моя като си го взимах беше 2,2 к, не виждам кой знае каква голяма разлика.. [smile] Като дойде време да не ми върши работа, спокойно ще си взема актуалния модел. Само от Виваком ми дават на всеки две години по 1200 лв. бюджет заради многото карти във фирмата...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: victory13   
Дата:   15-09-18 23:38

И на мен ай пад не ми е забивал... възможно е да се дължи и на фактът, че нямам [smilie8]

Синът днес смени батерия на ес-е... мисля на около 2 и половина години е... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   16-09-18 06:42

>>>>>>>>Само от Виваком ми дават на всеки две години по 1200 лв. бюджет заради многото карти във фирмата... <<<<<<<<<<

Не съм чул някой да дава на някого нещо за без пари , камо ли "пари". Вероятно си налял 10 хилядарки в касичката им за за да ти отпуснат "щедри услуги" за 1200 лв ? ))

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   16-09-18 07:58

Не съм чул някой да дава на някого нещо за без пари , камо ли "пари". Вероятно си налял 10 хилядарки в касичката им за за да ти отпуснат "щедри услуги" за 1200 лв ? ))

Малко повече, ама все на някой оператор трябва да се налива... [smile]



Публикацията е редактирана (16-09-18 07:59)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   16-09-18 08:27

Аз съм просто постоянен клиент на А1 от 2001 година и постоянен клиент на СпектърНет (сега А1Нет)от 2003 година. Всеки път, когато трябва да преподпиша, ми предлагат Айфоните за по 1000 лева, както и флагмана на Сони, защото знаят, че от 2001 година съм само със Сони. Не съм наливал никакви пари, просто постоянен клиент. Сега декември трябва да преподпиша отново. И съм сигурен, че ще ми предложат Айфон и Сони за 1000 лева. Ама аз пак ще взема Сонито :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »