Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: hotsnail   
Дата:   01-09-18 21:50

Тялото не е лошо. Страхотно е и е позиционирано на специфично място. Това място видно от спецификациите е под д850 и д750 или поне в страни. Виж и буфера от 15 кадъра. Това не е случайна грешка. Хората искат да кажат нещо с това.

Посланието за мен е ясно - д850 остава машината за професионална работа. Има страхотна безогледалка за второ тяло.

ПП виж съседната тема за прецаканата СД карта. Случва се понякога. Не е ежедневие, но се случва. Тъпо е ако загубиш на някой снимките от сватбата....дали има шанс две карти да се прецакат...ми има ама ти си сметни колко е голям ако за една карта е 1:1000000 например. Ако прочетеш аз А дисковете така правя и втори и трети и т.н. с времето



Публикацията е редактирана (01-09-18 21:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: agop4o   
Дата:   01-09-18 22:00

Че като нямаха втори слот преди камерите не се ли снимаше с тях сватби.Еми сега ако и Канон изкарат безогледалката само с един слот какво ще говорите господа.Голями драми.Айфон като разкараха Жака за слушалки какво стана спряха да ги купуват и използват ли.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: TPECHAT   
Дата:   01-09-18 22:01

Стига с тия сватби... друго не се ли снима :-)
Става ми тъжно за про фотографите :-(

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: agop4o   
Дата:   01-09-18 22:06

Ми да де стига ама въртите сучите се тоя втори слот ви е в ума.Като че някой Ви е накарал да купите точно тая камера.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: Mogila   
Дата:   01-09-18 22:09

И фокусът по око [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: TPECHAT   
Дата:   01-09-18 22:11

Точно тоя фокус по око в Сони е направен толкова дебилно, че ми се драйфа. С канон м5 уцелвам на 1.2 повече и по-удобно отколкото да държа пет копчета наведнъж :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: hotsnail   
Дата:   01-09-18 22:20

Хора стига се вживявахте. Апарата е такъв какъвто са го направили и си имат хората причини.

Сони караха с една карта в безогледалните от 2010 до 2017 и когато се оказа, че липсата на 2-ри слот е проблем за хората, дето снимат професионално, в третото поколение го оправиха. Зебележителното е, че имаха два слота преди това дори в средния клас като а580....забележително е, че за тази промяна помогна ясната позиция на клиентите. Не опитите да замажем важността на проблема. Неприятно че и аз се пидвеждах да омаловажавам това. А миналия месец ми изгоря карта, за пръв път от 10 години по сериозно снимане...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: hotsnail   
Дата:   01-09-18 23:37

Как се каляваше стоманата

ПП това ще Ви изкефи, мисля



Публикацията е редактирана (01-09-18 23:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: TPECHAT   
Дата:   02-09-18 07:04

Жалко че тези ще ги уволнят заради некадърен мениджмънт :-) Кипи безсмислен труд :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: dim4o   
Дата:   02-09-18 23:50

Статията е интересна и информативна, за разлика от мнението по-горе (въпреки усмивките)...

Не че и в нея не прозира фенщина (особено в коментарите), ама нейсе.

Прочетох я диагонално, и ще я съкратя в две изречения. В нея пише:

Nikon Z7 is Made in Japan, и то във фабриката, в която се произвежда D5. Уау, супер-ултра-яко, зверско, адски добро, мания, хипер-отвяващо-невероятно.

Явно това е с цел да се постигне (и внуши у потребителя идеята за) високо качество на продукта, за което Никон имат моите адмирации!
Каквото и да си говорим, Made in Japan > Made in China.


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: Krassy   
Дата:   03-09-18 08:21

За първите бройки ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: stalker   
Дата:   03-09-18 12:29

Жалко ...този боец няма да има автофокус :

Nikon 85mm f/1.4 D


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: marves   
Дата:   03-09-18 15:12

Нищо чудно Techart да пуснат АФ адаптер за дъртите никори :) Те имат АФ адаптер с отместване на целия обектив напред-назад за Sony FE, а какво остава за една задвижка на отвертката...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: obscureman   
Дата:   03-09-18 23:05

Толкова се кефех на марката Никон до излизането на тези... по-добре да не коментирам какви...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: sohk   
Дата:   08-09-18 01:00

Видео от Joe McNally от сесия със Z7 ... за капак снимано с D850.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: sohk   
Дата:   08-09-18 11:19

Ревю на Z 7 на Марсел ван Оостен . Локацията направо размазва, а мъглата около първоначалния хейт се вдига.

Ето и видео а тест на автофокуса, макар и малко тъп като методология ако трябва да съм честен.



Публикацията е редактирана (08-09-18 11:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: compur   
Дата:   08-09-18 21:59

Чакаме и впечатленията на Джъмбо.[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: uri64   
Дата:   09-09-18 01:14

Абе добри са камерките...трябва да им се признае на Никон, че правят много добър старт, като се има предвид какви бяха МК1 на другите марки и колко време им трябваше да стигнат до нивото си от МК3 [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: nyamago   
Дата:   09-09-18 01:59

^ Ами като гледат 10 години какво прави останалият свят, ще е срамота да почнат откъдето другите са почнали.

Без да копират решения (а защо не?) и без да крадат патенти (едни неща са публично достояние, други си струва да се купят) - стъпват на раменете на великани, както беше казал Нютон преди 4 века (цитирайки още по-стар мъдрец)...

Още (съвсем) малко - и ще настигнат водещите. Дали ще ги задминат? Времето ще покаже...
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: stoikovv666   
Дата:   09-09-18 18:55

Тука има малко снимки от Джъмбо, със Зетката [smilie7]

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212999401880308&set=a.1786577784786&type=3&theater

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: pumabg   
Дата:   09-09-18 21:16

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: Simbon4o   
Дата:   09-09-18 21:30

[smilie18] [smilie5] отивам за пуканки


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: georgioiv   
Дата:   09-09-18 21:38

Пумата де ги навря... [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: pumabg   
Дата:   09-09-18 21:42

Пимпончо, аз отдавна съм си ги посолил... Само моля те недей да лъскаш по монитора, да не стане беля [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon Z6 и Nikon Z7 официално
Автор: stoikovv666   
Дата:   09-09-18 21:53

pumabg, не е добре да обиждаш колеги! Вземи и ти Nikon Z7 и ни покажи какво може камерата. Да показваш кадри с Nikon D500, в тема за Nikon Z е смешно най-малкото!
Безоглидалка нямам, затова и се интересувам какви са алтернативите при всички.

Всичко хубаво ти пожелавам и повече късмет в [shtrak]



Публикацията е редактирана (09-09-18 21:56)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  9  10  11 ..  20 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »