Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Фей   
Дата:   11-08-18 22:02

Леле... там са 4NG .. Веган снимките са супер предложение, ще го запомня, обаче там има друго студио, а аз вече съм наела/без да знам за тях/ .. Кажете ми по скалата от аз съм идиот до - ще се разоря- колко е зле положението...?

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: asahi   
Дата:   11-08-18 22:39

Намери ползите и ги използвай.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: Фей   
Дата:   12-08-18 10:05

Благодаря![smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: denkich   
Дата:   13-08-18 00:52

Понеже нямам намерение да ставам фотограф си позволявам толкова открито да говоря. Два варианта: Загиваш, или се бориш чрез инструментите на конкуренцията. Аз бих пратил мой човек да разгледа цените, за да надцаквам. И сега един скрит съвет: моделът на fotomiasto.com относно цените за онлайн поръчка и поръчка на голямо количество, ми допада. Разгледай сайта и цените. 15-септемврийски промоции,великденски промоции, кръщене промоции, коледни промоции, рожден ден промоции, а през останалото време малко по-високо, но не повече от конкуренцията.
Сватбени : 100% на семейство 1, но ако то те препоръча, тайно по 25 процента надолу за следващите, за да може и следващите да те препоръчват. Разбира се качеството е от значение. Изгради пирамида от клиентите - едни препоръчват на други, те на трети, и така. Тържеството в детските градини примерно - работа е малко, защото работиш с "малки" хора, взимаш цени като за големи, а родителите си поделят сумата. Ти печелиш от малко, а те не се нагърбват да плащат много. Всички са доволни. Също така може да пропуснеш момента с фотокнигиге,защото веган майките ще се напънат да качат веган бебките във фейсбук - караш само на дигиталните файлове.



Публикацията е редактирана (13-08-18 01:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото Студио Пловдив
Автор: CDman   
Дата:   13-08-18 08:19

Кажете ми по скалата от аз съм идиот до - ще се разоря- колко е зле положението

Демек преглед по телефона [smile]

Сериозно - никой не може да ти каже, дори и ти самата. След няколко месеца сама ще видиш накъде отиват нещата, но ако до половин година не излезеш на плюс по-добре смени мястото или бизнеса.

Като общо - един започващ бизнес е на минус, после влиза в действие умението да привлечеш и спечелиш клиенти. Цените както и сама знаеш са от значение, но не подценявай качеството. Добрият клиент ще предпочете да плати повече, но да получи по-добро качество. Цицията ще поръча онлайн за по-малко пари и нищо не може да го накара да признае, че се е прекарал [smilie5]

Угаждай на клиентите, но с мярка. Някои клиенти (особено жените - сори) като видят , че им играят по свирката започват да поставят все по-големи изисквания и накрая ставаш луд.

Не приемай отложени плащания. На "ще ти платя като имам възможност" отговаряй " като платиш тогава снимките". Това от личен опит.

И последно - приятели, роднини, колежки - далеч. Пак личен опит.

Успех ! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »