Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: PhotoBo   
Дата:   10-06-18 02:18

ок, извинете ме, моля! редактирам...

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: philip   
Дата:   10-06-18 07:47

Asahi, ако някой не иска да ме чуе, трябва ли непременно да му досаждам с мнението си?

Напълно подкрепям първия пост на iasen2 и ми се чини, че темата е за затваряне...


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: asahi   
Дата:   10-06-18 09:10

Рано е за затваряне.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: bogdanov   
Дата:   10-06-18 12:07

Каквото и да пишеш под кадър, автора може да разбере само толкова, колкото знае. А за онези които са ме блокирали гласувам когато ми хареса кадър и се чувствам прекрасно.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: nyamago   
Дата:   10-06-18 12:37

Разбира се - насила акъл не се налива, но важното е да е акъл!

(Някои коментатори пишат не за да помогнат, а за да се почувстват велики. Други, още по-ниски в полета си, пишат с цел нарочно да уязвят автора, да го наранят.)

А ако добронамереният и конструктивен коментар, макар и критично суров - не се приема от автора, това си е за негова сметка. Опитите да го убеждаваме са безполезни.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: burningice   
Дата:   10-06-18 19:41

Няма нежелан коментар.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: Splendente   
Дата:   12-06-18 19:14

Има ли разрешение от автора на снимката да се публикува тук за коментари ? Иначе...мисля, че не е коректно.

Относно критиките - те са полезни само тогава, когато са направени с подходящия тон, а не както в повечето случаи - да се обяснява масово (къде завоалирано, къде не) колко си тъп, неук и как едва ли не трябва да си хвърлиш фотоапарата от осмия етаж и даже направо да се метнеш и ти с него, за да направиш огромна услуга на света.

Форумът е пълен с хора, които се опитват да внушат, че пъпната им връв е била каишката на камерата, с която са се родили. Добре, че чат-пат има светлина в тунела заради няколко изключения.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: asahi   
Дата:   13-06-18 00:13

За морал или за законност говорим?

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: Splendente   
Дата:   13-06-18 16:33

За коректност говорим. Авторът е решил да си изключи коментарите и е редно да се уважи това негово право и желание, а не да се изтипосва тук снимката му, като чучело за подигравки и подхвърляния. Като не ви харесва, не гласувайте. Елементарно е.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: asahi   
Дата:   13-06-18 17:21

Прочети отново първото мнение на темата. За мен този случай е изчерпан.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за нежелани коментари
Автор: MR_GO   
Дата:   14-06-18 10:05

За мене, нежелан коментар по темата е, когато някой ти пише "аз бих кропнал така". Добре всеки си има виждане за това. Вярно има си и правила, но все пак има и гледна точка на автора. Приемам съответен коментар, когато е поднесен, със съответното обосноваване. А относно обработката на кадъра, изравняване на цветни температури и баланси на бялото, приемете, че не всички са професионалисти, някои сега прохождат, а на други не им пука, просто са качили снимка тук. Аз лично гледам дадена снимка и ако ми допадне я оценявам, коментари се въздържам да давам или давам много рядко.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »