Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Обява за продажба и телефон за връзка
Автор: niweq   
Дата:   27-04-17 01:37

Автор: luboar
Дата: 26-04-17 22:29

аз съм администратор. нещо против ?
.........................................

тц, ти си един цървул, като чета темата [smilie11]

и да си смениш пласьора, дали са ти нещо менте [smilie18]
 Re: Обява за продажба и телефон за връзка
Автор: PhotoBo   
Дата:   27-04-17 02:32

Айде нещата бавно, но сигурно отиват към бой ... Като се резберете къде и как обявете и за снимащите, лично аз няма да подкрепям хора които обиждат останалите, пък ако ще да е гуру във фотографските среди... Еб@ти пародията, честно! Сайта не отиде на зле заради полицайте и лекарите тук!!!
 Re: Обява за продажба и телефон за връзка
Автор: lamerko   
Дата:   27-04-17 03:48

Против съм да има изискване за телефон. Най-малкото тази опция не може да се контролира за точно опредени часови диапазони, а в същото време изключване на телефона не е опция. Не всеки може да вдигне по време на работа, или пък има малко дете и т.н. - избор за начин трябва да има. На моите няколко обяви за 10+ години винаги съм давал номер, но може да се каже, че е "чудо", че не съм цуфнал на подобна глупава тема с рев "тоя дал номер, па ми затваря и не ми се обажда...". Имайте малко уважение все пак.
 Re: Обява за продажба и телефон за връзка
Автор: bajji   
Дата:   27-04-17 06:43

написа:

> Айде нещата бавно, но сигурно
> отиват към бой ... Като се резберете
> къде и как обявете и за снимащите,
> лично аз няма да подкрепям хора
> които обиждат останалите, пък ако
> ще да е гуру във фотографските
> среди... Еб@ти пародията, честно!
> Сайта не отиде на зле заради
> полицайте и лекарите тук!!!

Така е,всеки има право на мнение,но спазвайки добрият тон.В крайна сметка,всеки бере това което е посял..

 Re: Обява за продажба и телефон за връзка
Автор: stalker   
Дата:   27-04-17 09:14

С разбрани хора сделката минава нормално и на ЛС, без телефонен разговор.И то при положение, че на всичките ми обяви съм публикувал телефон.Лично аз не се притеснявам от това, че телефона ми става публично достояние.Разбира се става дума само за пращане с куриер, ако е лично предваане - ясно.Всичко зависи от човека отсреща.Ако купувам също не ме интересува телефон , ако ще се работи с куриер.Нали ще видя за какво става дума след преглед/тест в куриерската компания.
Но все пак една обява без телефонен контакт за доста хора е по-несериозна от такава с публикуван.

Luboar.
Нямам нищо против теб, но смятам че се излагаш.И то не с мнението си относно кога се дава телефон за връзка, а с държанието си.Винаги си бил по-остър от необходимото в доста теми.Това е от характера ти предполагам.Но в тази тема си невъзпитан и груб, обиждаш .. това е от интелекта ти.

 Re: Обява за продажба и телефон за връзка
Автор: Admin   
Дата:   27-04-17 09:48

Здравейте, телефона е лична информация и който желае си го публикува, който не желае не си го публикува.
Затваряме темата, защото е далече от добрия тон.

Позрави
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена