Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40  41  42 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   24-04-17 21:17

1000[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-17 21:23

vkk1 [smilie24]

Бобсън тва беше реплика на steeens, трябваше той да си я каже[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   24-04-17 21:35

Той са е в космоса [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 21:40

Е, минавам тук да ви наглеждам. Браво Боби! [smilie24] Наздраве, дружина![beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-17 21:41

vkk1 нищо не каза, наснима ли се? Замаза ми очите с един close up - квото и да значи тва и изчезна като да не казвам кво...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Дано поне да си си налял ино виски барем наздраве да ти кажем[beer] [beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   24-04-17 22:12

а, тука съм. Поснимах малко в един парк, направих сеир на хората с базуката и точно сега се изненадах, че този път ме пощадиха гадните зелени отблясъци - най мразИм да снимам в парк, но кат се налага ...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-17 22:25

Да вееее и аз мноо мразя парковете. Не за друго, ами позиционирам си моделчето, а-уу, вдигам камерата, поглеждам във визьора...и хоппп, ко да видя?! Двама влюбени ми влезнали в кадъра и точно там си харесали сянчица да се поспрат да се поцелуват. Викам ша изчакам, все по някое време ша им омръзне. Обаче след влюбените като по разписание на тролейбуса пристигат кварталните баби. И ко мислиш, решават точно на моста дето аз съм си харесал и те да спрат да хранят шараните...и ко да кажа, моста не е на баща ми. Че тъй де, ей такива неща се сетих като спомена думата парк. Обаче в крайна сметка знайш ко си викам...да са живи и здрави влюбените, щото любовта ще спаси света, да са живи и здрави и бабите щото тая държава и всичко в нея е благодарение на нашите баби и дядовци. Всъщност нека да пием едно за тях. Те го заслужават.[beer] [beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: sherbit   
Дата:   24-04-17 22:29

Една тема за псуване да пуснем [smilie7]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   24-04-17 22:33

честно казано на 10-15 метра зад модела ми е все тая какво правят, ако искат и да се нагънат в някой храст. На мен там вече ми е торнадо всичко [smilie5]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-17 22:40

sherbit ах ти каква маймуна си[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...щеше да ми снимаш варненски мацки, ама излезна мноо несериозен[smilie18] [smilie18] [smilie18] ...пък аз чакам. Ма нищо, ай наздраве[beer] [beer]

vkk1 е на 10-15м да, аз ти говоря да ти са лепне на гърба на модела примерно, то явно не ти са е случвало...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   24-04-17 23:01

а, случвало се е, минават покрай мен, гледат, заничат - като видя такива, свалям апарата и се втренчвам в тях, докато не тръгнат се гледаме любовно и така.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   25-04-17 08:03

Добр'утро, банда!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   25-04-17 08:37

Щом си казал,добро да е [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 09:52

Успешен и ползотворен ден на всички ![shtrak]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   25-04-17 12:16

jk, много добър коментар в поредната тема с точките!
А дано това го сложат там най-горе и да се приключи с тази драма веднъж завинаги! Защо някои хора нямат усещане за реална самооценка, защо си мислят, че винаги има някаква велика конспирация! Ами аз гласувам редовно в нови предложения и никога не гледам автора. Каквото ми хареса - за това гласувам. Единственият човек, на който разпознавам нещата без изобщо да погледна автора е една дама, снимаща основно деца с един 5д марк някой си и 135/2. Дадох толкова дълго описание, за да не споменавам име и да се почне пак. Като видя нейни неща ми се оправя деня честно.



Публикацията е редактирана (25-04-17 12:23)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: colorphoto   
Дата:   25-04-17 12:49

Jk:В парковете е по-добре точно влюбените и бабичките дето ти развалят бекграунда да се заснемат понеже са истински,а за портрети на моделки да се ходи на по-изолирани места по-далеч в природата.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 13:35

vkk1 ми ко да му напиша брат, то пак голяма драма, ама поне човека си направи реклама, ако не друго[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...то трябва май и аз някой ден да са направя на хахо и аз да си пусна една такава тема, да ги питам тия мили съфорумници, защо аджеба не ми точкуват фотките[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

colorphoto [smilie24] по принцип, почти точно така го правя. Обаче аз правя една голяма грешка. Ще ти кажа ква. Понеже аз много харесвам децата, те са ми най-готини, най-естествени, най-емоционални и често се случва да си позволявам нахалството да ги снимам. Сега тука идва другия тънък момент - забелязал съм, че момиченцата са по-контактни, по-общителни, не знам как да го кажа някак си по-отворени към осъществяване на контакт. А момченцата са по-затворени, по-срамежливи, но пак всичко е до детето де. Говоря за повечето случаи. Та тъй де, исках да ти кажа, че повече се случва, че снимам момиченца, и мойта жена все ми се кара, че отстрани изглеждало много странно. И не знам още как не са ме били някъде. При все, че и аз съм баща на момиче. То може и това да ме е спасявало много пъти, именно че жена ми и детето ми са с мене, не знам. Че си насилвам късмета е очевидно, че ще се наиграя някъде, някога е сигурно, но такъв съм си.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   25-04-17 13:47

Момци, за вас обед няма ли[smilie5]? Аз съм си седнал пред едно шише Астика и откривам плажния сезон[smilie18] [smilie18] [smilie18]. Наздраве! [beer]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 13:51

Обед ли стана, божеееее...днеска много работя[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Квази кво значи плажния сезон, искаш да кажеш сезона на дините ли?[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (25-04-17 14:03)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   25-04-17 14:02

забелязал съм, че момиченцата са по-контактни, по-общителни, не знам как да го кажа някак си по-отворени към осъществяване на контакт. А момченцата са по-затворени, по-срамежливи, но пак всичко е до детето де.

Не мисля, че има чак толкова значение пола, колкото неправилно преодоляна втора криза от стадиите на Ериксън.
По принцип, доста малко родители си дават ясна сметка какво сътворяват с действията или бездействията си и понякога резултатите са необратими.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 15:24

Мдааа[smilie24] ...което е и тъжното в цялата картинка
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   25-04-17 16:35

А какво да кажем ние с гайдите[smilie18] [smilie18]


https://photo-forum.net/static/site_pics/2017-04/1493127145_DSC_4859.jpg

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 16:37

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   25-04-17 16:42

моят синковец вече стана на 28 и е много контактен с момиченцата [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 16:45

Е ний говорим за съвсем други момиченца. А тия момиченца дето контактува сина ти с тях, те вече ходях без гащи[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40  41  42 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена