Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   02-04-17 06:43

Мдааа, а толкова добре си плямпахме глупости[smilie18] [beer]!

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 10:48

Аз отдавна съм забелязал, че оценката на фотографията (а и киното), е доста субективна и основно зависи от името, което стои зад обсъждания продукт.
В много случаи за снимка, в която няма какво да те накара да си задържиш погледа за повече от половин секунда, се изписват тонове хвалебствия и всички падат на колене само защото е снимка на ТОЗИ фотограф...
А да речем до нея стои снимка неизвестна, която обаче те кара да стоиш пред нея защото те привлича и е докоснала нещо вътре в теб - но понеже ОНЗИ фотограф не е известен, и не му познават името - за нея никой нищо не казва.

Та същото е и тук, в този форум, и понякога се дразня на оценките "велико", "уникално" и "невероятно просто" за снимки, които забравям че съществуват точно след 2 секунди. Защо трябва да се подмазваме на някой, който така или иначе вече е "прочут" - така ли ставаме по-добри фотографи???
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 11:15

Чакайте бре, ко са тюфкате, никой не е тръгнал да ни затваря тема, а и няма...

Слънчо даде тема за размисъл, ама ще анализираме по-късно следобяда, че сега отивам да водя малката си кукла на парк...

Хубава неделя пожелавам to all[smilie21]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   02-04-17 11:59

Е, няма как да се отрече, че тема с 4 участници, 11 страници и вечно на първите 5 места и без никаква Б-стойност - най-вероятно дразни :)
Знаем колко чувствителни души има тука ...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   02-04-17 12:32

Слънчоглед, ма ти не знаеш ли, че повечето от неуспелите актьори и режисьори стават кинокритици[smilie18]. А отдавна не ми правят впечатление редиците от препинателни знаци под накоя снимка, която бих закачил само на едно определено място, за да подпомага естествените процеси[smilie18] [smilie18] [beer].

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 17:40

vkk1 не го мислете тва, няма драма. Не сме обидили никого, не пречим на никого. Темата е отворена за всеки с каквито и да било фотографски проблеми и казуси. Темата не е нарушила нито една точка от вътрешния устав на форума. По тоя казус толкова, не виждам друго какво може да се каже.

Слънчо относно първото ти изречение: Аз отдавна съм забелязал, че оценката на фотографията (а и киното), е доста субективна и основно зависи от името, което стои зад обсъждания продукт.

Тука си адски прав, обаче моето заключение е, че така е откакто свят светува и ще е така докато свят светува. И в тоя момент вече трябва да си се примирил. Еми дразниш се не дразниш, и аз се дразня, и други се дразнят, ама...

Преди колко години беше оная детската ЕвроВизия(така ли се казваше формата?), когато пя Крисия? Е? Имаше ли по-добър глас на финала от нейния? Ама, чакай ся, кви са тез булгари, как ше печелят, от де на къде, а? Еми такава е тя...
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   02-04-17 18:13

Аре наздраве[beer]! От обед мъчим една бутилка 2.5 литра бЕло и домашно ма ми се опъва нещо[smilie5]

https://www.youtube.com/watch?v=V_VCb8Dfqqc




Публикацията е редактирана (02-04-17 18:18)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   02-04-17 18:20





Публикацията е редактирана (02-04-17 18:27)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   02-04-17 18:29

От утре обръщам нова страница - вече няма да пия повече, ама... и по-малко няма да пия[smilie18] [beer] : https://www.youtube.com/watch?v=eqZCG3LzVac


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 18:38

quazimodo[cool] [beer] ...добре ве човек...от де ги изпипваш все едни такива парцали, якиии...[smilie18] [smilie18]

Ай наздраве[beer] Тия 2.5 литра, ша те озорят ли ?!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 19:32

Той quazimodo сигурно зарад мене ги пляска тука - че вие нали все съвсем други неща слушкате [smilie18]

Айде и от мене едно рокаджийско - и за да не се отклоняваме от тематиката на форума - с подходящия клип. Ще ви хареса, сигурен съм [thankyou]

Bad Company - How About That
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 19:45

Оооо йеее бейбиии[cool] [cool] ...надъхват ли те такива клипове да снимаш ?[shtrak]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   02-04-17 19:59

Даааа, Металика!, присъединявам се към масата, с ... момент да видя какво имам ... danzka, турски домати II качество от Триумф и майсторски суджук един брой [smile]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 20:01

vkk1 е ти с тоя инвентар си направо в играта[smilie18] [smilie18]

[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 21:15

JK - точно такива неща ме надъхват ... както и неща от този род :

Drift Day

и

U.S. Aerobatic Team Thunderbirds & Blue Angels

Това са нещата, които карат кожата ми да настръхва (клиповете са примерни, разбира се).
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 21:37

Mig 29 OVT

Имайте търпение да го изгледате, за да видите защо така настръхвам - и ако мислите, че е постановка или монтаж - аз имам подобен клип от летище Пловдив преди няколко години ... Честно казано - не вярвах на очите си и на ума си заради онова, което видях - няма друга машина, способна на такива неща!!!

(тва е един вид леко надъхване де - т.е. не само мацките си струва да се снимат [smilie18] )
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   02-04-17 21:40

Ангелите имах щастието да гледам на Крумово в зората на демокрацията, предполагам е било 92-ра.
По другата тема - с дрифта, не съм много в час, но имам приятел, който е един от най-добрите в бг и ходи по състезания разни.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 21:42

Аз мислех, че говорим за жени...ама и авио-то зарибява.[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 21:52

Eeeee, JK - жени, рок, коли и авио - какво повече може да иска мъжа???
[beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   02-04-17 22:05

Като стана дума за авио, ето една от най-яките снимки по темата, на която съм попадал в скоро време:


https://farm9.staticflickr.com/8892/28433859050_046e46d403_b.jpg

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   02-04-17 22:09

написа:

> Eeeee, JK - жени, рок, коли и авио - какво
> повече може да иска мъжа???
> [beer]

Поркане, порканееее[smilie18][beer]! И това за мезе: https://www.youtube.com/watch?v=-YHmYDPkVZY


 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 22:54

vkk1 - наистина яко фото!!!

а за JK - поркането не е самоцел, друже - трябва да акомпанира на другите неща, но без да ги праща в мъглата [smilie21]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 23:07

Аааааа аз нищо не съм казал, : quazimodo беше[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

...ама в тоя ред на мисли, наздраве и от мене[beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   02-04-17 23:12

Оффф, сори - объркАл съм рейса пич [smilie25]

Ма така е - пиша на три места едновременно, и малко ми убягват дребните детайли тук-там [smilie18]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   02-04-17 23:25

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...ич да не ти пука.

Аве аз в твойта тема не разбрах, ти ся само направи избора си за обектива(18-140) или даже си го взе вече ?
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена