Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  38  39  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160 ..  170 ..  173  174     всички  напред  последна
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   18-04-17 19:46

950[beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: imitev   
Дата:   18-04-17 19:58

Което идва да напомни , че повечето антиконспиратори действат по поръчка на истинския конспиратор....

Извратените ексхибиционисти са облечени...

За разлика от нормалните, които са съблечени...

Много вреден навик да се засягаш от нищо.



Публикацията е редактирана (18-04-17 19:58)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 20:07

Ауууу докато се наспя и наработя тук някой е безобразничил.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 20:14

Да ми анализирате тия кадри. Какви физични закони са нарушени и какви са използвани. Може и формули да използвате,но ви предупреждавам, че съм прост и не разбирам.

 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 20:15

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Смещници
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: batsali   
Дата:   18-04-17 20:17

"Някой от професорите знае ли защо не се виждат звездите от повърхността на Луната, по време на изгрев или залез на Слънцето?"


Да. Експонацията е за слънчев ден. [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Тук трябва целия ФОТО ФОРУМ да ти се посмее от сърце.



"Колко много по близо е хоризонта на Луната?"

Аз мога да ти кажа. А ти можеш ли?


"Искаш да кажеш, че нямаш представа как се прави видео манипулация ли? При това умопомрачително качество, няма как да пипне където и колкото трябва?"

Има ли смисъл и тебе да питам? Има ли нещо, което би те убедило, че хора са стъпвали на луната?



Усещате ли, че почвате от смешни да ставате жалки? [smilie7]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: batsali   
Дата:   18-04-17 20:27

https://goo.gl/lBPeVH
за рускоговорящи

https://www.logicallyfallacious.com/tools/lp/Bo/LogicalFallacies/178/Unfalsifiability



[smilie21]



Публикацията е редактирана (18-04-17 20:27)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 20:28

Смешен си ти Батка,след като отговора ти е ,че това е видео манипулация и не допускаш вероятността и това във Ютуба за НАСА да не е. Кое ще те убеди, че грешиш за всичко което поснахте?
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   18-04-17 20:34

batsali написа:

> "Някой от професорите знае ли защо
> не се виждат звездите от
> повърхността на Луната, по време
> на изгрев или залез на Слънцето?"
>
>
> Да. Експонацията е за слънчев ден.
> [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
> [smilie5]
>
>
> Тук трябва целия ФОТО ФОРУМ да ти
> се посмее от сърце.
>
>
>
> "Колко много по близо е хоризонта
> на Луната?"
>
> Аз мога да ти кажа. А ти можеш ли?
>
>
> "Искаш да кажеш, че нямаш представа
> как се прави видео манипулация ли?
> При това умопомрачително
> качество, няма как да пипне където
> и колкото трябва?"
>
> Има ли смисъл и тебе да питам? Има
> ли нещо, което би те убедило, че
> хора са стъпвали на луната?
>
>
>
> Усещате ли, че почвате от смешни да
> ставате жалки? [smilie7]

Усещам как сам ти ставаш смешен...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]
Бат Сали, ти да не гледаш с камери, вместо с очи? Да съм писал за снимки нещо или просто разбираш винаги само това което ти е удобно?

На пресконференцията на Аполо 11 Армстронг каза, че не е виждал звездите от лунната повърхност....[beer] [beer] [beer] Колинс даже го потвърди![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (18-04-17 20:44)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: samurai2   
Дата:   18-04-17 20:36

А защо Армстронг не е виждал звездите от лунната повърхност

 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   18-04-17 20:40

samurai2 , споко, професора ще си направи справките и скоро ще отговори...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   18-04-17 20:44

Трагичното е, че няма да го разберете.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 20:46

steeens Я със няколко изречения ми обясни какви бяха тия неща с видеото и формулите ,че на работа не ми стигат схемите и процесите,че трябва и тия глупости да чета. Що се отнася до онова видео във времето 2мин и 42 сек видях два отблясъка на единия визьор на скафандъра. Ще го прегледам пак на стоп кадър.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: samurai2   
Дата:   18-04-17 20:48

asahi
Обяснете го пък може и да го разберем [smilie3]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: batsali   
Дата:   18-04-17 20:49

Аз всичко допускам. Искам обаче ДОКАЗАТЕЛСТВА и ЛОГИКА. Досега никой от вас не доказа нищо само задавате въпросчета на които някои хора можем да ви отговорим в подробности, а единия от вас даже на знае какво е маса и какво е тегло. Смейте се, и на мене ми е смешно, но не съм аз безпросветния.


steeens, ясно е, че и тебе няма довод, който би те убедил. Какво следва от този факт, момчета? Вие сте РЕШИЛИ каква е истината, а не я търсите. Това се нарича сляпа ВЯРА. Аз съм напълно навит да сменя партийната принадлежност, стига някой да ми докаже, с научно обоснован, логически аргумент, че нещата, които NASA е представила като документални записи, са снимани в студио. Примерно. От това обаче не би следвало, че не са стъпвали хора на луната, но определено ще наклони сериозно везните в обратната посока. Заповядайте.


Ако видя пак зададени глупави въпроси (FMJ, сам така си ги определи, проверете нагоре) вместо обосновка, отварям втората бира и вдигам ръце от тая тема.

[beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 20:51

[smilie18]А готов ли си да смениш пола?[smilie18]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: samurai2   
Дата:   18-04-17 20:51

batsali[smilie24]
Крайно време е да вдигнеш ръце [beer]
За мен хората са си стъпили на луната..другото вече е мижи да те лажем [beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 21:00

Батсали сега да ти открехна какво е вяра. Вяра е това което изпитваш по отношение на нещо без да го подлагаш на съмнение. Твоя аналитичен ум ти пречи да разбереш ,че всъщност вярващия си ти. Когато човек е изправен в ситуация от която зависи живота му,няма време за анализи ,а за интуиция. Така, че не се присмивай на тия с интуицията.



Публикацията е редактирана (18-04-17 21:02)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   18-04-17 21:00

batsali написа:

> Аз всичко допускам. Искам обаче
> ДОКАЗАТЕЛСТВА и ЛОГИКА. Досега
> никой от вас не доказа нищо само
> задавате въпросчета на които
> някои хора можем да ви отговорим в
> подробности, а единия от вас даже
> на знае какво е маса и какво е
> тегло. Смейте се, и на мене ми е
> смешно, но не съм аз безпросветния.
>
>
> steeens, ясно е, че и тебе няма довод,
> който би те убедил. Какво следва от
> този факт, момчета? Вие сте РЕШИЛИ
> каква е истината, а не я търсите.
> Това се нарича сляпа ВЯРА. Аз съм
> напълно навит да сменя партийната
> принадлежност, стига някой да ми
> докаже, с научно обоснован,
> логически аргумент, че нещата,
> които NASA е представила като
> документални записи, са снимани в
> студио. Примерно. От това обаче не
> би следвало, че не са стъпвали хора
> на луната, но определено ще
> наклони сериозно везните в
> обратната посока. Заповядайте.
>
>
> Ако видя пак зададени глупави
> въпроси (FMJ, сам така си ги
> определи, проверете нагоре) вместо
> обосновка, отварям втората бира и
> вдигам ръце от тая тема.
>
> [beer]

Нищо не ти е ясно, Бат Сали...просто така ти е комфортно.
Допускаш всичко избирателно, ама не се притеснявай, всички сме така. Неоспорими факти и доказателства НЯМА.

Е все пак факта който ти представих е официален, гледай пресконференцията и сам ще се убедиш.
Та как ти го тълкуваш тоя факт ми е любопитно. От повърхността на Луната не се виждат звезди, поне няма такъв спомен "човека който пръв е стъпил на Луната". Според теб, каква е възможната научна причина.

Аз знам, че нищо не знам и за това питам, ти можеш ли да отговориш или пак ще се измъкнеш с няколко гръмки фрази?



Публикацията е редактирана (18-04-17 21:03)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 21:06

steeens Ставаше въпрос за някакво махало и перо и чук като експерименти на Луната ли?[smile]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 21:08

https://www.facebook.com/DieDeutscheLuftwaffe/photos/a.697321343733468.1073741836.696403833825219/10...


 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 21:12

Ако през 40те години е възможно симулация за това самолетче в натурални размери какво остава за камера със подналягане(вакум) през 60те?
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   18-04-17 21:12

fmj , точно за махалото ставаше въпрос. Според професорите това е желязното доказателство, че кадрите са снимани на Луната. Един от космонавтите "случайно" изпуска някаква връзка и тя се клати, точно като на Луната според техните изчисления....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (18-04-17 21:13)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   18-04-17 21:14

Някаква онлайн фалшификация - Cygnus на Orbital ATK с ракета Атлас 5 лети към МКС.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   18-04-17 21:15

А що се отнася за махалото мога да предложа жироскопен механизъм в него.Признавам си,че ми хрумна днес на работа след като си направих асоциация със Йо-Йо и PowerBall

 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  38  39  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160 ..  170 ..  173  174     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена