Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  58  59  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160 ..  170 ..  173  174     всички  напред  последна
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   24-04-17 21:09

[smilie18] [smilie24]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   24-04-17 21:19

До 2050г НАСА прогнозира ,че ще се изпрати мисия за кацане на Слънцето. Последните изследвания обнадеждават начинанието в което ще се впусне космическата агенция. Изследвани са холивудските супер герои. Батман,Супер МЕН,Спайдър МЕН,Жената Котка,Железния Човек и др.знайни и незнайни герои. Всичките са преживели повишените дози радиация и дискомфортни условия на открития космос. Всъщност от проведените опити в България се доказва благотворното влияние на новата напитка УРАНжада.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 21:36

fmj , те тука вече ги изпревариха. Северна Корея първа направи тоя скок за човечеството. Не си спомням дали вече няма 2-3 години от тогава....
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: FMJ   
Дата:   24-04-17 21:37

[smilie10] Това съм го пропуснал[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 21:38

Разбира се мисията не широко разгласена, вероятно поради факта, че са заварили там гордо да се вее македонския флаг!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 21:43

FMJ , мисията е била внимателно планирана и изчислена.[smilie18] [smilie18] [smilie18] Кацнали са през нощта!!![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   24-04-17 21:43

Подбирайте си източниците!
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 21:45

asahi , давай точните тогава...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 21:53

Сега се сетих още нещо. Искате ли да решите една малка задачка, господа професори?[beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   24-04-17 21:57

Не е зле и ти да можеш да я решиш.

Роскосмос уволни трима космонавта

"Таким образом в отряде осталось всего 27 человек, 13 из которых не имеют опыта космических полетов."
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 21:59

asahi , аз ако можех нямаше да се обръщам към капацитетите, за вас това ще все едно да си хапнете сладкиш....
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 22:19

asahi написа:

> Не е зле и ти да можеш да я решиш.
>
>
> Роскосмос уволни трима космонавта
>
>
> "Таким образом в отряде осталось
> всего 27 человек, 13 из которых не
> имеют опыта космических полетов."

Тук виждам дискриминация...[smilie2] В условията за набиране на нови космонавти...И да ти кажа, че си в голяма грешка....ако можеш, сам се сети в какво.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-17 22:29

steeens ша я даваш ли тая задачка, че ми са изчака чакането...
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   24-04-17 22:30

Животът ежедневно ни дава задачки.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: FMJ   
Дата:   24-04-17 22:32

asahi То защото да си Астро-космо-тайконавт е фасулска работа. Въобще не е вредно да си в орбита по стотина дни. А някой да е прочел каква е точно професионалната болест на космонавтите?[smilie23] Това твое линкче просто допълнително хвърля светлина на твърденията ми за "Супермените" от НАСА[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 22:37

Jk.freeman, не бързай толкова. Както виждаш, нямат намерение да се занимават с такива неща....има ли си други задачки.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: FMJ   
Дата:   24-04-17 22:40

[smilie24] Те още не са решили задачата със звездите на Луната, дали са се виждали с просто око.[smilie18] Аз още чакам информация дали са използвали врачки ,когато са кадрирали и снимали видео дистанционно от Земята.



Публикацията е редактирана (24-04-17 22:44)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-17 22:42

Давай бааа брат, че почва да ма хваща вискито вече...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: steeens   
Дата:   24-04-17 22:56

Джейк, моля те, не пиши така. Това е за другата тема. Ако наистина се интересуваш, просто имай търпение...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: Jk.freeman   
Дата:   24-04-17 22:59

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

[smilie24]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: kombainera   
Дата:   24-04-17 23:45

batsali Стига си се изхвърлял с тази нАука. Аман от учЕни. Много ги разбираш на теория нещата. На практика дали не си далече от истината?
Какви са ти професионалните занимания? Защото като ти чета заяжданията даваш вид на безработен дървен философ, който се изживява като форумен трол.
При теб дали не е налице следното - "Като знам как станах инженер, ме е страх да отида на лекар".

"Както добре знаем всички, на теория 5 кила са 5 кила, но на практика това са си направо 7 метра!"
Нито на теория, нито на практика има такъв нАучен термин КИЛА.

"Температурни екстремуми имало. Има, ама не такива, че да топят и замрЪзяват всичко за секунди."
"Как най-бързо ще си Оеднаквят температурите - ако се допрат или ако са разделени."
Неграмотността не е порок, но за лаик като теб е срамота да не можеш да пишеш грамотно. Скрий се някъде и стига се прави на умен.

asahi "Отговорът на този въпрос никак не ме интересува. Дори не съм гледал материала. Ако го бях гледал бих се поинтересувал дали записът е автентичен и чак след това да разсъждавам върху техническите му аспекти. Ако ме интересуваше щях да знам на коя дата и кое място на Луната е снимано, кои са участниците, каква техника има
наоколо, къде се намира Слънцето, бих съпоставил обявените факти и обстоятелства и чак след това щях да търся конспирации."

Страхотно е че пишеш в темата и не си си направил труда да изгледаш предложените видео материали. Евала. Понеже не се сещам за българска поговорка, ще ползвам руска - "Чукча не читатель, Чукча — писатель."

 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 00:05

Много писа, нищо не каза.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: kombainera   
Дата:   25-04-17 00:14

asahi написа:

> Много писа, нищо не каза.

Защо си мисля че си поредния дървен философ във форума?
Харесва ти да бъдеш трол - ОК.
Но поне пиши по зададената тема. А не да пишеш глупости, които нямат нищо общо с нея.
Преброй колко поста имаш и колко са по темата и пак помисли какво написа преди малко.
[smilie24]

 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 00:36

Ти си мисли каквото искаш. Коментирам конкретно написаното от теб. Така го чета аз и в него не намирам нов факт или разсъждения по темите, които обсъждаме. Ако си искал само да изразиш емоциите си - ок, но това няма информативна стойност.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: kombainera   
Дата:   25-04-17 00:51

asahi написа:

> Ти си мисли каквото искаш.
> Коментирам конкретно написаното от теб. Така го чета аз и в него не намирам нов факт или разсъждения
> по темите, които обсъждаме. Ако си искал само да изразиш емоциите си - ок, но това няма информативна стойност.

Ти или си глупав или се правиш на глупав. Темата е "С какво снимат видео в космоса".
Какво си написла досега по нея? Или е по-лесно да пишеш глупости пригласяйки на подобни дървени философи като теб.
От много дни се опитвам да стигна до края на спора.
И все не мога.
Такива като теб и оня дето все спира да пише и все тъпотии му ражда главата като почне да се заяжда.
Има няколко човека, които от време на време наливат масло в огъня - да не спре случайно заяждането.
Как не ви омръзва това глупаво занимание?

 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  58  59  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160 ..  170 ..  173  174     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена