Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: CanoniO   
Дата:   18-06-13 13:18

100

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: langel   
Дата:   18-06-13 13:46

Хайде малко по-сериозно.

Според мен трябва първо да смените ника си.
Освен ДивПетел WildCock се превежда и като ЩурКур.
В което, само по себе си, няма нищо лошо, но на тази възраст може да оставите някоя клиентка/клиент с излъгани очаквания, в професионален план де, което не е особено професионално.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: anjsan   
Дата:   18-06-13 14:50

Френски знаеш ли ? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: mmjm   
Дата:   18-06-13 19:10

Едни копелета от квартала го научиха.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: bpavlov   
Дата:   19-06-13 01:11


Според мен, съвсем реалистично е да станеш най-добре платения фотограф в Койнаре. После в Червен Брег. После в София. Ако успееш в тези три града, Париж ти е в кърпа вързан. Говоря сериозно.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: Canon   
Дата:   19-06-13 02:27

divpetel
Един съвет и от мен. Не е безплатен, но ако го спазиш - ще станеш най-скъпо платения фотограф. В света. Чак тогава ще ми платиш.

Намери си най-най-най-скъпия менаджер на изкуство, задължително да е евреин. Дай му не, 50% комисионна, а 80%. С уговорката половината от тях, той си ги взема той при първата, а втората половина от 80-те процента му даваш при следващата продажба на твоя снимка. Така за парите от всяка снимка, той трбва да продаде нова твоя снимка.
Сигурно е, че ще станеш най-скъпо платения фотограф.
Дори няма да има нужда да си купуваш апарат. И телефона ти ще стане.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: Canon   
Дата:   19-06-13 02:38

П.п. има и още няколко задължителни думички и действия за първия разговор с евреина, но те са по-скъпи от идеята.
Щото без тях няма да се съгласи - все пак е евреинин от висок клас.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: Sassho   
Дата:   19-06-13 09:37

Много забавна , определено предпетъчна петъчна тема[cool] Не съм убеден че в питането е сериозно, инак язък ни за нацията - лумпенизация на квадрат[smilie3] Значи аз искам до една година(или 100) да стана ТОП- шахматист или хайде че е по-лесно ТОП-художник. За последно съм играл и рисувал преди 30 години. Каква литература и автори ще ми препоръчате , за да изчета всичко и придобия теоретична представа. Мисля да се преместя някъде около Сорбоната и да покажа на всички какво го мога[smilie5] Такива неща като талант , умения , дарба не са определящи - с желание и пожелания човек всичко постига , особено след здрав махмурлук.

П.П. Абе луди ли сте - Петела сe бъзика и гледа сеир [beer]

Този блог е страхотен [smilie24]
http://kashalot.blog.bg/




Публикацията е редактирана (19-06-13 10:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: Chertoianov   
Дата:   19-06-13 09:57

Да станеш най-добрия в Париж?! Нищо работа. Просто поизчакай 40-50 години да се спомина... До тогава мога да ти отпусна само арабските квартали.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: n1x0n   
Дата:   19-06-13 11:31

Амбициозен, но напълно реализуем план! Смело напред! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: borissov   
Дата:   20-06-13 18:45

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   20-06-13 18:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: svilengrad   
Дата:   20-06-13 19:07

Админите да я махат тая тема, тука пишат десетки професионалисти, а някакъв анонимник ще се гаври с тях и с форума.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   20-06-13 19:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: burningice   
Дата:   20-06-13 19:35

Единственото необичайно нещо в тази история е как така, бъдещ блестящ фотограф би допуснал да си загуби единственото оръдие на труда- смяната?!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: marrio31   
Дата:   20-06-13 19:38

хехе,има и някои тук дето се връзват и се пускат по пързалката сериозно[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   20-06-13 20:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   20-06-13 20:22

Г-н Петел, мисля, че е нормално да не разбират сериозността Ви. Все пак хората трудно ще осмислят факта, че когато човек знае какво иска, то неминуемо ще стане! Виж Хари Потър например. Момчето за десетина филма стана магьосник. А Вие за едната фотография се притеснявате... хах. Сигурна съм, че ще успеете.
Все пак, виждам, че има и отзивчиви хора тук -


Автор: Chertoianov
Дата: 19-06-13 09:57

Да станеш най-добрия в Париж?! Нищо работа. Просто поизчакай 40-50 години да се спомина... До тогава мога да ти отпусна само арабските квартали.


Мисля, че ситуацията е повече от ясна. Просто трябва да намерите адреса му и да изсценирате нещастен случай. Случват се такива неща.
Няма да се налага да чакате, задоволявайки се с арабски квартали. Успех Ви желая!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: luboar   
Дата:   20-06-13 20:43

so... Когато постигнете целта си и забогатеете, сватбите и партитата на хай лайфа в Париж Ви омръзнат, започнете да се оглеждате за нещо повече от сток, реклама и сватби, ако сте достатъчно интелигентен - обърнете се към мен, ще Ви науча как да оставяте следи във фотографията, ама няма да е евтино.
Желая успех !
;)
л.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: ivangp   
Дата:   20-06-13 21:03

Само давай напред и нагоре докато стигнеш 70г. може и да си успял.
И да не забравиш да качиш парвите снимки тук и задължително с подпис за да не ти откраднем правата.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: ando   
Дата:   20-06-13 21:08

Интересно, след като си напълно начинаещ и съвсем нов във форума, от къде по дяволите знаеш кой е човека зад ник borissov?

Иначе продължавай, все едно нищо не съм написал, темата е весела [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: divpetel   
Дата:   20-06-13 21:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: mmjm   
Дата:   20-06-13 22:14

Господин Цветанов, чакате ли финансиране от Дянков и интересите Ви не бяха ли по скоро към звукозаписната техника?(А че всички сме благодарни на г-н Борисов няма съмнение.)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: filmmaking   
Дата:   20-06-13 22:51

Помниш ли Сигмата, дето ми продаде в Пловдив в градинката на Кап. Райчо. Много остра бройка беше. Беше я купил от Англия ли Уса ли? Сега, съжалявам, че я продадох като се разделих с Канона.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет от професионален фотограф
Автор: marrio31   
Дата:   20-06-13 22:53

абе човека само смена е имал,ква сигма:)[smilie18]



Публикацията е редактирана (20-06-13 22:54)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »