Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: Manchev   
Дата:   31-05-11 13:55

Така, за да не продължавате с идиотските предположения, че портретът е на чичо, баща, брат, сводник, киноактьор и т.н. [smilie18] [smilie18] [smilie5]

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Lynch




Публикацията е редактирана (31-05-11 13:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: elrisha   
Дата:   31-05-11 14:02

Манчев, нали не си мислиш,че всички,които коментираме си мислим,че снимката е на Пешо?!
Не знам защо трябва да се хилиш като дете-идиотче...няма нищо по-нормално от това да се абстрахираме от автора и да си обсъждаме кадъра.
"Какво е искал да каже авторът" винаги си го знае само и единствено той,по-важното е хората как виждат нещата. Така,че моят си коментар си остава непроменен,а ти ако искаш си чети в уикепедията за всяка снимка.


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: pumabg   
Дата:   31-05-11 14:14

Напротив elrish добре ги разбираме ама се надяваме да минем с 20-ка [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: niro   
Дата:   31-05-11 14:35

Композицията е интересна, нещо се е отегчила от двамата мъже, снимката в портрета може да е някакъв спомен за някой. Наистина има много 'филми' в този кадър. [smilie24]
Чисто технически - от перспективата малко ми идва по-едро тялото и главата, както и малко по-силната светлина в/у същото [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: loveforever   
Дата:   31-05-11 14:40

Като изключим обстановката навяваща асоциации за действие развило се в средата на миналия век на мен снимката ми казва само "пак някой мъж се е опитвал да мисли като жена".

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: pumabg   
Дата:   31-05-11 14:51

"пак някой мъж се е опитвал да мисли като жена"
От скромните си наблюдения през последните години, по-скоро жените се опитват да мислят, като мъже бА даже не само да мислят ...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: elrisha   
Дата:   31-05-11 15:06

Пума, говорим за фотография,не за бизнес..а във фотографията наистина си личи когато "пак някой мъж се е опитвал да мисли като жена"[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: wiseacre   
Дата:   31-05-11 15:46

Снимката ми харесва. В този смисъл подкрепям elrisha. При почти всеки поглед изникват много асоциации...
Някой (примерно Р.Чандлър) би могъл да напише цял роман.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: boradaff   
Дата:   31-05-11 16:07

Аз приемам снимката като репортажна - например от снимачната площадка.В този смисъл портрета е излишен и изкуствено внесен елемент.А и ако изчезне ще стане ясно къде е дясната ръка...

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: Frida   
Дата:   31-05-11 22:11

Мен тоз кадър ме кефи. Погледа на момичето в обектива е супер. Контраста между нея и тъмнината също много ме кефи. Тъмнината обаче тука ми изглежда чичста чернилка, което ми идва малко в повече. Маалко детайл ако има ще е супер. Като цяло кефи кадъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: dpurple   
Дата:   01-06-11 05:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: gbrain   
Дата:   01-06-11 08:28

Какво мога да кажа... стилистката ти си я бива [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: gbrain   
Дата:   01-06-11 08:43

Иначе кадъра с двете прегърнати моделки е най-приятен, за мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: dpurple   
Дата:   01-06-11 09:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: gbrain   
Дата:   01-06-11 09:57

Да, вярно че много си приличат [smilie5] Но като гледам не е достатъчно да разполагаш само с хубави модели, интериори и добра обработка... май иска още нещо, ама карай да върви

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: borkond   
Дата:   01-06-11 10:05

Браво - чудесни са! Кадрите с допълнителните фигури и последните два най-много ми харесват!



Публикацията е редактирана (01-06-11 10:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: shama   
Дата:   01-06-11 10:23

На мен лично ми допада именно това, че не е изчистено, ами някак си седи естествено.

Цялата серия Girls@Home като цяло е доста добра и с удовоствие бих ти посетил изложбата [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: elrisha   
Дата:   01-06-11 11:07

Пешо, хубаво е,че имаш проект и си работиш по него!Виж колко се различават обаче хорските виждания и твоя замисъл :)

Надявам се да има още снимки от серията със сестричките,че гледайки тези кадри,единственото което ми идва като послание е " безгрижният живот на лезбийките". Все си мисля,че са малко сестрите,които си се гушкат голички една-друга..ама знам ли?!?!..
Снимките със стилистката ти ми харесват много,но посланието на първата е доста объркано.Виж, тази с печката повече минава към идеята ти.

И за последно - много повече ми харесват снимките ти правени на естествена светлина,отколкото изкуствено светнатите![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: kayso   
Дата:   01-06-11 12:32

[thankyou] [thankyou] [thankyou]
Голям си!

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: dpurple   
Дата:   01-06-11 12:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: jekopj   
Дата:   01-06-11 13:29

Преди години по ТВ показаха един германец /ако се не лъжа/,който напръскваше вестници с бензин,запалваше ги и веднага ги потапяше във вода.Всеки вестник беше прегорял по неповторим начин,нямаше два еднакви.За него това беше АРТ-изкуство.Всеки тълкуваше изгорялото по вестниците по свой си начин.Сякаш нещо подобно се случва и тук,поне с първата снимка.На мен ми бяга посланието,смисълът,внушението и на първата,и на някой от следващите фотографии.Това го казвам само като любител,но къде по-добре за всички нас е да чуем мнението на професионалист в жанра.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: Manchev   
Дата:   01-06-11 14:24

Pesho afrodiziaka mu vikahme


Във Фото Форум не се пише на шльокавица

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: psychoiho   
Дата:   01-06-11 14:44

както би казал Еленко, проекта и снимките в него са 'мета' на няколко нива

на мен ми харесват голяма част от тях визуално, но сега когато прочетох и концепцията на автора "без стайлинг" ми стана доста забавно и на идейно ниво как 2 красавици сестри се чустват задължени да демонстрират такива еротични пози като част от непринуденото си ежедневие, както и подробности около други снимки.

автора да не ме разбира погрешно - нищо лошо нямам впредвид, дори сега съм по-заинтригуван. Сетих се в тази връзка философията на Аведън че живота е театър и хората винаги ти изнасят представление - твоя проект има доста от този дух, волно или неволно.

просто от аматьорски интерес - с какво снимаш тези приятни ч/б кадри - дигитално или хасито? Ако е хасито - какъв филм предпочиташ?

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: Frida   
Дата:   01-06-11 14:50

Тази мацка Христина има страхотна муцунка. И аз бих я снимала.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за снимка... да знам
Автор: GOSPODIN   
Дата:   01-06-11 14:53

Какви внушения и послания търсят колегите не знам. Кадрите са достатъчно интересни, като оставят всеки сам да да прецени, "какво е искал да каже" автора.

Лора е наистина красива и интересна, но при теб е била в съвсем друг момент - домашната обстановка и са се получили по-непревзети кадри.[shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »