Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 хижа Македония
Автор: ivan_maybe   
Дата:   27-03-09 16:31

Подготвя се сайт за х.Македония.В тази възка членовете на дружество ще са Ви благодарни ако изпартите дарителски на e_mail :ajgidik@abv.bg фотографий от тази част на Рила
Благодарим предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: х.Македония
Автор: jivkojj   
Дата:   27-03-09 16:48

Такъв човек Фотографий не съм чувал. Да не би да е брат на Батерий [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   27-03-09 16:51

jivkojj, стига прай Асоциаций!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   27-03-09 16:56

х=хотел maybe ?

Отговори на това съобщение
 Re: х.Македония
Автор: jivkojj   
Дата:   27-03-09 16:58

Dani_Koev_BG, не разбирам защо ми отъждествяваш подобни Функций?! Такива Дефиниций за мен са неуместни!



Публикацията е редактирана (27-03-09 16:58)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   27-03-09 17:33

вероятно е хижа Македония в Рила

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   27-03-09 17:54

jivkojj кому бе нужно да придаваш на проблема такива пропорций?

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: jivkojj   
Дата:   27-03-09 18:45

Ок, ок. Спирам с тези спекулаций.

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: alexoff   
Дата:   27-03-09 19:40

До къде стигна ремонта на хижата след като беше отнесен покрива миналата зима. Разбрах, че се планира и баня да се направи на втория етаж.

Ще си прегледам снимките, ако имам нещо интересно от този район ще изпратя.

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: ivan_maybe   
Дата:   27-03-09 20:04

Ремонта ще продължи веднага след,като вероятно повече от 3 метровия сняг се стопи.Надявам се в края на лятото да имаме чудесни условия за пребиваване там[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: mihayloff   
Дата:   27-03-09 20:18

ivan_maybe
Защо не го направиш по малко по-различен начин.
Пример:
"елате ни на гости в х.Македония (еди си кога)- ще ви посрещнем драго и ни направете направете чудесни фотографий за сайта на хижата... подпис .. не се чете ( от туристическото дружество) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: mardraum   
Дата:   27-03-09 21:14


http://nseason.icnhost.net/11/DSC00965.jpg

Ето една снимка точно когато оправяха покрива :Р . Но не е хубава а и другите са зле, че е правена с една стара сапунерка.


Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: djogata   
Дата:   27-03-09 22:12

Аз направих що-годе хубави снимки това лято като минах оттам

Да питам, вие хижарят на хижата ли сте? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: alexoff   
Дата:   28-03-09 00:50

djogata написа:

> Аз направих що-годе хубави снимки това лято като минах оттам
>
> Да питам, вие хижарят на хижата ли сте? [smilie3]

И аз да питам, сега като се е сменило ръководството на туристическото дружество в Благоевград, Владо остава ли на хижата или ще го сменят и него. Лично според мен това ще е голяма грешка, Владо е много свестен тип [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: djogata   
Дата:   28-03-09 11:38

Не знам дали е свестен Владо, не съм контактувал много с него (и от тези контакти имам противоречиви заключения), само ми е чудно как издържа напълно сам там толкоз време - щото е много безлюдно там - през седмицата я мине жив човек, я не...

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: mardraum   
Дата:   28-03-09 14:40

Аз винаги като съм ходил все има доста хора, явно уцелвам момента.

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: BirdOfPray   
Дата:   28-03-09 14:56

Подготвя се сайт за х.Македония.
ВЕРНО - що не ни поканите на едно ГОСТИ - снимки много ще има!

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: BirdOfPray   
Дата:   28-03-09 14:59

Кино-ФОтоклуб Варна може да спретне една ФотоЕкскурзия до рила и ако ни поканите гостоприемно за 3-4 дена - да поснимаме из района... ще има дарителски фотографий много... естествено само от сезона в който ще ни гостуваме - за други сезони - други гостувания [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: gecata   
Дата:   28-03-09 15:17

Автор: BirdOfPray
Дата: 28-03-09 14:56
Подготвя се сайт за х.Македония.
ВЕРНО - що не ни поканите на едно ГОСТИ - снимки много ще има!

Верно бе, що не ни поканите на гости?.... Може би щото гостито струва парий, пък снимките ги искате без парий!
На седемте рилски езера миналата година ми казаха да си завра туристическата карта в гъза, като си поисках отстъпката за нощувка... така , че ако туристическото дружество в Благоевград не може едни снимки да си плати не знам каво остава!

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: djogata   
Дата:   28-03-09 17:36

Gecata, мрънкаш за пари във всяка тема, колкото и малко връзка да има с професионалната фотография [smilie9]

Това, че не искат да платят за снимките, просто означава, че ще трябва да се задоволят с посредствени снимки, които някой би дал за без пари, и не виждам това теб какво те касае. Като не искаш да даваш снимки за без пари, никой не те кара. Или си мислиш, че снимката, публикувана по-горе, трябва да струва 50 лева? [smilie8]

Туристическото дружество в Благоевград (поне както си го спомням последният път като съм влизал през 2004) са няколко баби и дядовци ентусиасти. Офиса им няма да ти казвам как изглежда... Така че не вярвам да плануват някакъв супер лъскав сайт, и не виждам смисъл да се намесваш с парите в тази тема, от тях едва ли можеш да изкараш нещо...

Друг е въпроса, че те пък са си задали въпроса твърде лаконично и не много убедително! Можеше да обяснят малко повече за каузата - какви ремонти се предвиждат, какъв сайт, и т.н - така че да заинтригуват някой любител и да го накарат да даде хубави снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: gecata   
Дата:   28-03-09 18:33

Автор: djogata
Дата: 28-03-09 17:36
Gecata, мрънкаш за пари във всяка тема, колкото и малко връзка да има с професионалната фотография

Джога,да мрънкам за пари е последното нещо което ми идва на ум! Изкарвам предостатъчно! Понеже фотографията ми е професия обаче, страшно се дразня от хора които си просят снимки за комерсиални цели! Срамно е! Това туристическо дружество от инвалиди ли е, или като отидем на хижа Македония спим и ни хранят без пари? Абе защо за ремонта предвиждат пари а за снимките дето ще им влязат в сайта и ще накарат туристите да посещават съответната хижа не??? Може би щото туризма не е бизнес.... знам ли?!
Без значение е дали ще платят на профи или любител. От значение е единствено снимките които ще се използват за комерсиални цели да се заплащат!



Публикацията е редактирана (28-03-09 18:43)

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: Lalinda   
Дата:   28-03-09 23:49

Рила и Седемте рилски езера се пишат с ГЛАВНА БУКВА, господа морски!

Като не щете да давате снимки, не давайте, няма за какво да оревавате орталъка, а и защо да ви канят на планина, като не можете и името й да уважите?
[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Браво, Джога![smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: BirdOfPray   
Дата:   29-03-09 08:30

Lalinda написа:

> Рила и Седемте рилски езера се пишат с ГЛАВНА БУКВА, господа морски!
>
> Като не щете да давате снимки, не давайте, няма за какво да оревавате орталъка, а и защо да ви канят на планина, като не можете и името й да уважите?


Лали.... точно обратното - искаме да отидем и да им направим фотографиЙ - щото са им нужни за сайта... Лично аз изявявам огромно желание желание да помогна... за това и казвам, че ЩЕ им отида на гости да поснимам [ezik]


П.П. Како Лали - и така и така си приказваме... та се сетих... миналата седмица ходих до град Добрич - и там срещу Кауфланд на булевард Руски се наложи да мина между едни много грозни блокове.... освен че бяха целите излющени с ръждясали тераси и ужасно зле изглеждащи, между блоковете имаше огромни количества боклуци - просто не знам от къде са се взели толкова много [smilie11]
Та що не вземеш през уикенда да отидеш до там да посъбереш малко боклуците - ей така ДАРИТЕЛСКИ, да разкрасиш това кътче от родината... хем си специалист в областа и вярвам ще се справиш блестящо. Благодаря Ти предватрително!!!

Отговори на това съобщение
 Re: хижа Македония
Автор: ivan_maybe   
Дата:   22-05-09 23:29

леле.........колко "празен"моабет!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »