Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Пърпъла   
Дата:   15-02-09 01:10

До днес имах 100 и няколко снимки. В момента трия по-слабите си снимки, по критерий -така както ги усещам към днешна дата.
Наистина както се каза в друагата тема, малко скучно взе да ни става, или ни се вдигнаха естетическите очаквания. Включително към собственните си снимки.

Пролетно чистене, колеги, да си почистим профилите, а? [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: IChertov   
Дата:   15-02-09 01:17

Готово! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Пърпъла   
Дата:   15-02-09 01:29

Е кво се лигавиш сега - изтрил си всчиките. [ezik] Идеята беше да си попресеем собсвенните снимки и да оставим по-сносното.



Публикацията е редактирана (15-02-09 01:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: next_time   
Дата:   15-02-09 08:58

IChertov
Хубаво е да оставиш поне една, защото иначе търсачката няма да намери профила ти.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Пешо   
Дата:   15-02-09 09:39

Е па който има снимки да чисти .... да чисти

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: asenr   
Дата:   15-02-09 09:43

Аз няма да чистя да не остана валат [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: likeduh   
Дата:   15-02-09 10:19

регулярно прочиствам......то като видя профил с над 3-4 страници материал.....и се отчайвам...

имаше идея за краен брой снимки в профил с цел за самоконтрол и самокорекция.....ана се разми

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: мара   
Дата:   15-02-09 12:40

сливи за смет[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: itsup2u   
Дата:   15-02-09 13:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: itsup2u   
Дата:   15-02-09 13:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: KRASSIE   
Дата:   15-02-09 13:35

Въпросното почистване на профила аз го правя отвреме-навреме; наистина мисля, че с това говоря за добро отношение и към творчеството си, и към форума...
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Blixa   
Дата:   15-02-09 14:36

Няколко пъти през годините все се каня да поразчистя и все се спирам.
Полезно е да погледнеш през какви периоди си преминал, да си направиш сравнения разни, да откриеш забравени неща - все едно не са твои, да прочетеш весели или полезни коментари.


Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Пърпъла   
Дата:   15-02-09 14:38

[smilie24]
Админите не се сърдите, нали? Идеята да отпаднат по-слабите неща, не би следвало да развали нивото като цяло, само да ви поразтовари малко хард драйвовете. Аз изчистих около 15 снимки от 110, малко повече от 10%
Уважаеми съфорумецо, ако всеки направи така, като гледате чужди профили, или някой като ти погледне твоя профил, по ще гледа само по-приличните неща. Лошо няма, нали?



Публикацията е редактирана (15-02-09 14:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: geokar   
Дата:   15-02-09 14:51

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Second   
Дата:   15-02-09 14:55

Нищо не чистя, даже гоня хиледарката... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: harvester_vn   
Дата:   15-02-09 14:57

Въпреки че и аз разчиствам от време на време, мисля си че е добре да се трие прекалено много. Това особено важи за любителите като мен. На протата обикновенно почти всички снимки са им добри, но при един любител може да се наблюдава развитието му, ако мога така да кажа :)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Нели   
Дата:   15-02-09 15:28

Има логика.
Добре, кои 2 да махна [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: papi   
Дата:   15-02-09 15:31

значи аз трябва да изтрия всичките

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Kermenal   
Дата:   15-02-09 15:32

Нели ти точно нетрябва да махаш нищо [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Нели   
Дата:   15-02-09 15:32

10-15% Папи, не всичките [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: PolarBear   
Дата:   15-02-09 17:30

За разлика от галериите, профилът е лично пространство. Колко снимки, какви, от кога и дали въобще да има снимки там е лично решение на всеки. Което зависи преди всичко от мотивите, с които снимките са качени там. А те са твърде различни, така че подобни неадресирани към конкретна група хора призиви често звучат не на място.

Трил съм доста снимки, но престанах. Тук съм от пет и половина години. Не съм фотограф, няма тепърва да ставам такъв, нямам художествени претенции. Тук обаче срещнах стотици интересни хора и ценя общуването с тях. Искам да запазя техните реплики, усмивките им, широки или леко криви на моменти, закачката, вицът. Някои от тези хора вече не са във форума, някои дори ни напуснаха завинаги. Но те оставиха малка следа в живота ми, която нямам никакво намерение да заличавам. Още по-малко пък имам намерение да я афиширам или натрапвам на някого.

За някои фотографията е изкуство, за други - поминък, за трети - забавление. За мен е преди всичко общуване. Т. е. средство за съхранение на мигове от живота, които могат да бъдата споделени. Само с тези, които искат.

Макар че снимките ми са най-обикновени и далече от върховете на рейтинги всякакви, почти всяка от тях е съхранена от други хора сред техните любими снимки. Никога няма да засегна тези хора, вземайки си ги обратно.

Моля тези от нас, които изпитват досада от дълги профили, да прескачат моя.

[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: мара   
Дата:   15-02-09 17:49

мечо[smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Lalinda   
Дата:   15-02-09 19:03

Е, ако не ми бяха затрили целия профил заедно, именно, с коментарите на посетилите го, както и с краеведческите ми бележки към пътешественическите кадри, нямаше да се амбицирам да кача ВСИЧКИТЕ си изтрити ЗА НАЗИДАНИЕ с един замах снимки тук.

Мнозина от тези, които намираха по нещо за себе си в профила ми и посетиха 12 000 пъти темата "Наистина ли изтрихте Лалинда?" искаха, все пак, да ги гледат някъде. Невероятно, но факт. Мнозина ми писаха тук, изобщо за да ме открият някакси. Отделно, че загубих и цялата си кореспонденция и връзките си с тях, тъй като нямам достъп до изтрилите ме сайтове. GUILTY!

Иначе тукашният ми профил бе напълно различен от тези в други два български фотосайта.

Ако един дневната квота спадне, ще качвам по-малко. Все още качвам само от вече изтритото...

Като стигна до края му, мога и изобщо да не качвам. В крайна сметка, все още нямаме задължение за посещение на чуждите профили, нали? Или имаме?

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: BirdOfPray   
Дата:   15-02-09 19:18

Нели написа:

> Има логика.
> Добре, кои 2 да махна [smile] [beer]



Нелка - мани онва оранжевкото - знаеш кое [smilie18] [ezik] [ezik] и оназ друсалка компрометиращата [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко хигиена - да си пречистим профилите.
Автор: Любител2   
Дата:   15-02-09 20:53

НЕЛИ НЕ МАХАИ!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »