Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: leo34   
Дата:   26-01-09 14:29

Panasonic FZ28 снима видео във формат QuickTime MOV. Конвертирах в този формат с Imtoo, total video convertor и още някакъв, но не ги чете. Някой правил ли го е и защо не става? Има ли начин да се подкарат?

Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: xborox   
Дата:   26-01-09 15:17

Хе-хе, сега ще питаш и дали супа може да ти готви [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: leo34   
Дата:   26-01-09 15:24

Питам сериозно, щом може да записва такъв формат, може и да го чете, защо не се получава след конвертиране?

Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: jivkojj   
Дата:   26-01-09 15:30

.mov не е точно формат, а контейнер, подобно например на .mkv.
Трябва да знаеш точно с какво е кодирано видеото, аудиото, предполагам да преоразмериш филма и фреимрейта и би трябвало да тръгнат и външни филми.

Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: pafkataa   
Дата:   26-01-09 15:35

хубаво,че питаш "сериозно" ,защото иначе..би изглеждало,като една несериозна тема [smilie21] ..
[smilie5]

Ако си забелязал повечето снимки са JPEG ,но ако не са снимани с Пана(даже с точно 28) няма да ги подкара ( или поне коректно ) ...
Ей ти отговор : >

Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: steeens   
Дата:   26-01-09 21:50

това сериозно ли го казваш?Имаш фз28 и си го пробвал?За Jpeg-a говоря,защото аз бях изненадан като разбрах ,че фз18 показва и 10 и 12 мегапикселни снимки снимани с друг апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: sun   
Дата:   26-01-09 21:58

Продавам ФЗ28 почти нов с заредени филми Гранд Торино и Австралия. С резервната батерия която давам като бонус може да ги изгледате и двата и да остане още за 50 снимки.[smilie18] Купете го сега че след 5 месеца ще има много като мен.[smilie10] Еиии докъде водят технологиите - едната тема за камера обскура, другата за апарат дето не препича чипса.[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: leo34   
Дата:   26-01-09 21:58

steeens, не говоря за снимки, а за видео. Снимки не съм пробвал да подкарам...

Отговори на това съобщение
 Re: Мога ли да гледам филми на FZ28
Автор: rolla   
Дата:   27-01-09 00:14

току що пробвах да разменя картите на Пентакс К100Д и сапунерка Самсунг S830,и двата си разчитат перфектно jpeg един на друг.Пентакса показва бленда , скорост и хистограма на снимката от самсунга , самсунга показва пълния екзиф (исо , скорост , бленда , светкавица и т.н.)
На самсунга съм качвал филми mpeg-4 , тъй като снима видео в такъв формат.Тръгва си перфектно.Със звука имах малко проблеми докато го нацеля , но вече всичко е наред.Ползвам една програмка на ERightSoft , казва се SUPER(c) и може да конвертира от всичко във всичко.
http://www.erightsoft.com/home.html

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danny_falin   
Дата:   27-01-09 00:17

[smilie5]
трябва му само нов процесор и фирмуеър и ще пуска 1080р а ако му вържещ външно цд на усб кабела и блу рей ще пусне
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »