Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: rlk   
Дата:   20-01-09 08:07

Тези от вас които ползват eBay най-вече за пазаруване и то от търгове, а не директна покупка. Интересува ме някой ползва ли "снайпер" програми(!) за наддаване. Не ме интересуват он-лайн такива услуги, а чисто програми инсталирани на компютъра. Евентуално препоръчайте някоя (защо точно нея) и ако може да споделите някакви тънкости. Темата ми е породена от няколкото ми поредни загуби да си взема един Секоник 358 при добра цена точно в рамките на секунди и центове. Помагайте моля!


Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: lifelover   
Дата:   20-01-09 08:18

до сега търг не съм губил,не са много и тези в които съм участвал де - 10-12, но съм се спрвял без програми.
Отварям си няколко браузъра просто и следя времето,като предварително съм си нагласил точно определени и различни суми в отделните браузъри. Пример: достигната цена 200$, остават 20сек а аз в браузърите съм си сложил 210, 220, 225, 230..там до колкото съм готов да дам. На 10-тата секунда започвам да зъкам на отделните 5-6 и все ще наддам :) Е разбира се няма как да стане,ако опонентите са приготвили вече доста по-голяма сума и на 10-тата секунда ти и да нададесх с твоята максимална такава :)
Всичко е лесно, само цъкане и нерви да имаш :)

забравих да кажа, че единия от браузрите пуцам здраво на всяка секунда F5 за рефреш и да следя ако евентуално има промяна на цената,за да си променя сумите... или поне някой от тях. Успех :)



Публикацията е редактирана (20-01-09 08:21)

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: mario   
Дата:   20-01-09 08:20

А, извинете, аз па нямам никакъв опит, но четох че те ти предлагат автоматично да наддават. Защо да цъкаш тогава ?
Къде е уловката ?

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: borisyankov   
Дата:   20-01-09 08:44

Няма уловка. Разбира се че е добра идея да сложиш автоматично наддаване. И разбира се че другият ако е готов да плати повече от теб ще ти отмъкне стоката [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: PeterPAN   
Дата:   20-01-09 08:53

А с доставката до БГ как стои въпроса, каква е вероятността да дойде празен кашон? Има ли възможност за застраховка на стоката?

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: netizen   
Дата:   20-01-09 09:13

аз това ползвам чат пат https://www.myibay.com/
но в голямата си част снайперите са платени - сигурно има защо ...

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: El_Fuego   
Дата:   20-01-09 09:37

Използвам JBidwatcher 2.0.

http://www.jbidwatcher.com/

Върши работа. Стига да ти е включен компютърът и да нямаш проблеми с интернета.
И все пак, ако някой е решил да даде сума, по-голяма от заделената от теб, пак губиш.

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: neuromancer   
Дата:   20-01-09 14:05

Ползвах auctionsniper.com
Можеш да го ползваш три пъти без да плащаш, ако не спечелиш не се брои.
Програми не знам дали има, пък и смисъл май няма, щото с програма трябва да си онлайн, докато през сайта само задаваш търга и отиваш да спиш или каквото там правиш
Дай мейл да те препоръчам ако искаш да го пробваш, така ще ми дадат още малко безплатни [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: rlk   
Дата:   20-01-09 17:41

Притеснява ме на он-лайн снайперите, че си даваш всички данни. Възможния вариант да стана на другия ден и да видя акаунта ми пълен с покупки за .... 50 000$. Или да ми звънят от банката за превишаване на лимитите. Какво правим в талъв случай.

Другия въпрос е дали ако всички са заредили снайпер програми при наддаването за нещо. Какво се получава в рамките на последните 1-2 секунди.


Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: CanoniO   
Дата:   20-01-09 18:00

Никой не ползва снайпери...
Обикновено има поне двама купувачи, които залагат доста над сумите предвидени от вас....

Всички търгове вече завършват с изхвъргации. Няма борба в последните секунди...

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: El_Fuego   
Дата:   20-01-09 18:00

rlk написа:

> Другия въпрос е дали ако всички са заредили снайпер програми
> при наддаването за нещо. Какво се получава в рамките на
> последните 1-2 секунди.



Същото, каквото се случва и при нормалния начин на залагане. Който е дал най-голяма сума от всички - печели.

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: джъмбо   
Дата:   20-01-09 18:04

уф
аз сега се хванах на един търг а той свършва в перфектното за мен време 3 часа посред нощ [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: El_Fuego   
Дата:   20-01-09 18:12

Джъмбо, JBidwatcher е за теб. Само остави мака да копа нощес и се моли да не ти спира нетът.

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: neuromancer   
Дата:   20-01-09 18:18

rlk, даваш си само ибей акаунта, никаква карта. И като ти се напълни акаунта с покупки, какво, не си длъжен да ги платиш. Най-много да си отвориш друг ибей акаунт,
ама това е най-лошото което да ти се случи.
Не съм имал никакви проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: CanoniO   
Дата:   20-01-09 18:32

ама това е най-лошото което да ти се случи

По лошото от това, е да продадат нещо през твоя акаунт и да пратят на купувача сайт за извън ибейско разплащане.
Ибей ще ти затворят акаунта завинаги....

Отговори на това съобщение
 Re: За търговете в eBay, който ползва .....
Автор: джъмбо   
Дата:   20-01-09 18:40

абе то чак на 26 ти свършва.... ще се подготвям до тогава с варианти (зависи каква цена стигне де и дали няма да е същото да си го взема направо от магазина

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »