Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сони А 350 - Олимпус Е 520 ?
Автор: photograff   
Дата:   18-01-09 03:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони А 350 - Олимпус Е 520 ?
Автор: PeterPAN   
Дата:   18-01-09 08:41

Зависи какво искаш да снимаш и какви обективи ще купуваш след това. За широко и за всеки ден за мен Сонито е по добро, комплектовал съм го със Сигма 10-20 (при оли еквивалентната комбинация ще ми е около 3 пъти по скъпа, визирам обектив 7-14) за всеки ден използвам САЛ 18-200 (27-300), който като се притвори 1-2 бленди е невероятно остър (При оли еквивалент е 18-180, което е малко екв. 36-360) Така че за тези два случая предпочитам Сони, Ползвам А300 но ако съм на теб ще си взема А350, заради това че се поддържа от ДХО Оптикс Про, който софтуер оправя автоматично изкривяванията от обективите (Само Сони обективи поддържа).

За теле-снимки и макро евентуално обмисям да си купя Оли-Е520 с 70-300 (140-600) но само за този случай излиза много изгодно, но като знам колко рядко снимам теле и 'диво' все отлагам за време когато ще имам повече свободно време

Също така Олито има май 3 точки за АФ, а Сони 11, преди си мислех че не е фатално но сега като съм свикнал да ги ползвам всичките, не мога да си представя че мога да снимам без тях ;) Също така по всичките форуми и книги пише че прекадрирането не е добра идея и се отразява зле на крайния резултат ....



Публикацията е редактирана (18-01-09 08:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Сони А 350 - Олимпус Е 520 ?
Автор: PeterPAN   
Дата:   18-01-09 08:42

Ако и вземеш Сони Тествай системата за АФ дали работи коректно, то за всеки апарат важи ;)



Публикацията е редактирана (18-01-09 08:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Сони А 350 - Олимпус Е 520 ?
Автор: photograff   
Дата:   18-01-09 17:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони А 350 - Олимпус Е 520 ?
Автор: PeterPAN   
Дата:   18-01-09 21:32

Ако не знаеш какво ти върши работа взе ми си нещо 2-ра ръка на половин цена да изтестваш системата и след като разбереш какво ти трябва може да почнеш да инвестираш сериозно в обективи и тяло.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »