Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Photoshop литература
Автор: texa   
Дата:   17-01-09 13:44

Здравейте, разгледах се из форума за подобна тема, но не можах да намеря и реших да пусна нова. Става дума за литература за обработване на снимки, която може да се намери по българските книжарници на роден език или някакво електронно издание :) аз дето съм виждал е само на Скот Келби, а тя не знам дали е достатъчна... Някой да знае и да е доволен от някоя подобна книжка ?

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop литература
Автор: Yanni   
Дата:   17-01-09 14:14

Отиваш във някоя що годе по добра книжарница и търсиш в отдел техническа литература книги за Photoshop . Има доста на цена от 15-50лв. Чел съм на Ричард Линч и доста ми помогна :) [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop литература
Автор: 3df   
Дата:   17-01-09 15:36

Може и да поръчаш от тук:
http://www.soft-press.com/

директно с доставка.
Влезни в раздел Фотографоия



Публикацията е редактирана (17-01-09 15:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop литература
Автор: prisonbreak   
Дата:   19-01-09 21:47

Колега, не се залъгвай, имам 2книги за Фотошоп на бг , едната е Фор думерс, другата е товят учител.Нема такива тъпотии, нищо не пише.Много се разочаровах.От едно известно време карам само на титориали, и различни книги на англииски езин за Шопа,Важното е да видиш една четка или един ефект какво прави, а не да го прочетеш на някъв странен език, и нищо да не е обяснено.Тези къде си ги дърпам, е обясненто много яко с примерче, тестваш си го...,

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop литература
Автор: compur   
Дата:   20-01-09 14:26

Скот Келби! Това е името, което трябва да пише за автор на творбите. Иначе в БГ - забрави за читави преводни книги за ШОПА![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop литература
Автор: krstv   
Дата:   20-01-09 14:58

Scott Kelby [smilie24] [smilie24] [smilie24]
http://www.kelbytraining.com/books/

Някой от книгите ги има преведени.Горещо препоръчвам "Цифрова фотография с Photoshop CS3". Струва си всяка стотинка!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop литература
Автор: mano   
Дата:   20-01-09 16:17

Колега ако разбираш поне малко английски мога да ти пратя DVD файлове с уроци, които са много поучителни. Имам около 50ГБ такива и даже и за CS4.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »