Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: surfsyco   
Дата:   12-01-09 14:00

Здравейте, да ви кача тожа филмченце ала е 1200 мб и не стажа през транзита някакви идеи

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: IvcheTo   
Дата:   12-01-09 14:04

зипваш го на две части и пак в транзита [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: surfsyco   
Дата:   12-01-09 14:08

Ами ако не дадете някое фтпнце май така ще трябва ала ме марзи да се занимавам :-)

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: SurfLady   
Дата:   12-01-09 15:12

Опитай ТуК [smilie8] Дано стане... Успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: asahi   
Дата:   12-01-09 17:49

Я ни го разкажи с две думи или пусни трейлър.

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или д
Автор: GioX   
Дата:   12-01-09 20:29

На мен лично много ми хареса филма, разказват за Nikon CLS и показват практически как те (Боб Крист и Джо Макнали) го ползват. В първата част обясняват някои основни
своиства на светлината.

П.П. Има го в арена-та.



Публикацията е редактирана (12-01-09 20:30)

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: Amigo   
Дата:   12-01-09 20:32

амче дайте линк де [smilie6] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или д
Автор: GioX   
Дата:   12-01-09 20:39

В търсачката на арената - Nikon и няма как да го пропуснеш.

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: Plamen11   
Дата:   12-01-09 20:39

Nikon School-A Hands-on Guide to Creative Lighting



Публикацията е редактирана (12-01-09 20:39)

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: Seth   
Дата:   12-01-09 21:08

Пфффф, егати бозата е тоя филм. Беше много хвален от Дейвид Хоби в стробист-блога и наистина очакхвах да е нещо добро. Но това ми се струва, че само Мартинов ше му понесе да го излгеда. Никон та никон та никон и грам не показват хубаво осветление. [smilie23]



Публикацията е редактирана (12-01-09 22:00)

Отговори на това съобщение
 Re: NIKON-SCHOOL-Guide-to-Creative-Lighting-някой би ли казал каде да кача или да да
Автор: Пешо   
Дата:   13-01-09 01:50

Seth филмче то си е много добро, Но се иска "гледане" между редовете. Има някои чалъми дето не се набиват много на очи, а са супер полезни.

CLS ползвам изключително рядко, да не кажа почти никога. Добрия стар М режим и радисинхронизатори ме кефят повече. (Лично мнение)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »