Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: hap4eto   
Дата:   09-01-09 16:31

Здравейте бъдещи колеги [smilie5]
Имам творчески планове да си закупя фотоапарат любителски разбира се като за начало :) финансите са ми огранични и разглеждам предимно в диапазона на 300-350лв.
препоръчаха ми панасоник и канон но искам да чуя и вашето ехпертно мнение :) за сега се спрях на http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037552 добър ли е изборът ми ? [shtrak] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: d256h   
Дата:   09-01-09 16:35

За първа камерка стига! Като мине време и навлезеш в нещата ще си търсиш нещо друго..винаги лека полека се започва, въпроса е да довършваш нещата до край!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: shampoanta   
Дата:   09-01-09 17:13

ей тоя SAMSU­NG S 1050 е на далаверка
взимай го
[smilie7]



Публикацията е редактирана (09-01-09 17:14)

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: hap4eto   
Дата:   09-01-09 17:24

леле изглежда много свирепа тая машина :) но мен ми се иска нещо малко по компактно за да мога да го носа по често с мен в джобче демек а не в чанта :)

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: Orlin   
Дата:   09-01-09 21:48

Въобще не е свирепа машина Самсунга. Просто така е заснета.
Ето тук има ревю:
http://www.dpreview.com/reviews/specs/Samsung/samsung_s1050.asp

Не е лош апарата, достатъчно компактен е. Има си кусури, но е добър за целта.


Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: pafkataa   
Дата:   09-01-09 21:58

ха ЦамЦунг . . . и фото.. [smilie21]



Публикацията е редактирана (09-01-09 21:58)

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: valsomir   
Дата:   09-01-09 22:04

Canon Powershot A720 IS е сега 370 лева в Технополис :) Вчера си купих такъв, преди бях със Самсунгче :) и разликата си е осезателна - имаш и ръчни настройки и визьор даже сложили :)Самсунг в абсолютно никакъв случай не взимай :)!!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: ahaya   
Дата:   09-01-09 22:49

Този самсунг s1050 вече е у мен. Децата много му се кефят. За парите, които му броих си е направо върхът.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: ahaya   
Дата:   09-01-09 23:01

В базара има един, който също е на далавера и си заслужава парите.
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=248480&t=248480&phorum_uriauth=

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: hap4eto   
Дата:   10-01-09 21:57

да ви се похвала вече зех панасоника с 8г карта и от утре почвам да щракам [smilie5] [thankyou] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: valsomir   
Дата:   10-01-09 22:04

Еми със здраве да си го ползваш, Честито!!! [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: digitalgab   
Дата:   11-01-09 02:19

Трябваше да си вземеш една Смяна Символ и 6 месеца да снимаш САМО с нея, това е лентов апарат, и после вече няма да имаш проблеми с питането и ще можеш да си позволиш да имаш някакви творчески планове. Сега може да си останеш само с щракането.



Публикацията е редактирана (11-01-09 10:28)

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: swan_   
Дата:   11-01-09 09:54

Не може ли поне заглавието да е без правописни грешки ми е интересно.... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: Пешо   
Дата:   11-01-09 10:10

Айде още един, който да флуди представяне....

Щом вие самите щракате само, а не снимате каъв е смисъла да питате какъв апатат. И с Д3 да си щракш, пак ще са същите щитни. Вече ако ще се снима е друга бира.

Аман от щракачи.....



Публикацията е редактирана (11-01-09 10:16)

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: riddick   
Дата:   11-01-09 11:06

Стига сте пазарували тея боклуци! Купувайте си 5Д Марк2 с мега-якото видео, че да може Канон да съберат малко капитал и да изкарат тоя бленуван 10-1000/1 на сравнително поносима цена.

Скоро усещам дискусии за нов фотографски сайт - платен. И да се влиза след изпит, а не с много "щракане"[smilie9] Крайно време е общността да започне да се саморегулира. Не е нормално всеки с глупави идеи и повече пари да става фотограф. Така ужасно много се принизяват изискванията и качеството отива в канала, а от това страдаме единствено ние.

Предпочитам да чета и участвам в дискусии с хора, правещи изкуство, а не пари! Дори и да трябва да си плащам за това. И без това вече прекалено много плащам за евтини неща, а те хабят здраве. За съжаление здравето не расте в задния двор. И колкото повече хора почват да се замислят за малките неща в живота, вместо да действат първосигнално - "днес си купих фотоапарат, не няма да му чета упътването защото утре почвам да ЩРАКАМ", толкова по-скоро ще започнем да живеем в цивилизация, а не в джунгла.

Ще си налея едно червено Мелник резерва, че само това ми е останало в момента[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: theka6man   
Дата:   11-01-09 11:10

Не е ли малко рано за вино?? :) с алкохол ли ще творим изкуство пък да попитам аз :))))

Айде здраве!

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: riddick   
Дата:   11-01-09 11:17

За мене никога не е рано за едно хубаво вино, наздраве[smilie21]

А изкуство в момента изобщо нямам настроение да творя (което обяснява и виното[smilie5] ), но това е друга тема, за друг форум[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: digitalgab   
Дата:   11-01-09 11:19

www.rakiyata.com

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: Пешо   
Дата:   11-01-09 11:58

Аз пък съм тъпо капиталистическо копеле и изкуството е само за ей тъй между другото за да си начеша карастата....

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: hap4eto   
Дата:   11-01-09 13:30

абе на вас какво ви става бе ? апарата си го зех като имам някакав повод да си го заснема и като хода някаде да си права снимки за спомен не съм тръгнал да ви взимам хляба най-горе съм го написал че съм любител и исках хора които са по запознати да ми препоръчат някакво добро фото за тия пари а не пасмина комплексари да почват да ме хранат че съм написал щракане аз незнам вие за какви творци се помислихте бе палачовци 90% от снимите които трябваше да оценя за да мога да пиша във форума бяха толва елементарни тях всеки човек с малко повече тарпение може да ги направи... очаквах че ще срещна позитивни хора тук явно съм се заблодил не се напрягаите да си правите платен фотогравски сайт кадето да се влиза с конкурс мухахаха невазнамерявам повече да общувам с "творци на изкуство" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: graphix   
Дата:   11-01-09 14:24

добре казано [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: milchev   
Дата:   11-01-09 14:36

пък и нагъл на всичкото отгоре...


Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: danbi   
Дата:   11-01-09 15:28

да си позволи да критикува веднага, след като се сдобие с права за писане? вместо смирено да сведе глава... тц.тц.

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: mano   
Дата:   11-01-09 16:26

То пък един правопис... мани мани. Да се чуди човек да го съжалява ли или какво да го прави :) А що се отнася за плащането аз съм съгласен да има някаква годишна такса ако това ще намали шанса такива хора да пишат във форума :)

Отговори на това съобщение
 Re: препоръчаите ми фотоапарат :)
Автор: GOSPODIN   
Дата:   11-01-09 16:41

"хода", "хранат", "палачовци ", "толва" ,
"тарпение", "заблодил ", "напрягаите", "фотогравски", "кадето"... Това момче младо ( hap4eto ) е тотална неграмотност, а държанието ти показва нулев интелект.[smilie23]



Публикацията е редактирана (11-01-09 16:42)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »