Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 USB Driver FZ28
Автор: kalkam   
Дата:   08-01-09 20:10

Здравейте.Вчера взех Панасоник FZ28, но не мога да направя връзка с компютъра.Предполагам, че е необходим драйвер. Ако е така, то от къде да намеря.

Отговори на това съобщение
 Re: USB Driver FZ28
Автор: kirilius   
Дата:   08-01-09 20:59

Ако изобщо ти е необходим драйвер, той трябва да е на CDто, дето идва с апарата.
С по-новите Windows-и като XP или Vista не би трябвало да имаш проблем. Ако си на Windows 2000 или нещо по-старо, вероятно ще ти трябва драйвер. За Linux предполагам, че също ще ти трябва.

Каква ти е операционната система? Най-добре прочети в упътването на апарата какво пише за нея. А още по-добре използвай card reader и забрави за кабела на апарата. [smilie21]



Публикацията е редактирана (08-01-09 22:27)

Отговори на това съобщение
 Re: USB Driver FZ28
Автор: kalkam   
Дата:   08-01-09 21:25

С ХР съм. CD-то има USB Driver, но като го пусна ми излиза съобщение, че иска драйвер. Като свържа апарата с компа и ми казва, че няма такъв продукт [smilie10].Досега не съм имал подобни проблеми с други апарати. Май ще си взема card reader. Само, че от кой тип?

Отговори на това съобщение
 Re: USB Driver FZ28
Автор: kirilius   
Дата:   08-01-09 22:29

Ами всякакъв тип, дето чете SD карти. Има даже съвсем малки рийдъри, дето са малко по-големи от самата карта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »