Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: doca   
Дата:   05-01-09 18:19

Като гледам обявите в "аналогова техника", не виждам лентови апарати, вкарани примерно чрез e-bay, закупени от оказиони или заложни къщи отвън. Едни и същи се въртят от един съфорумец на друг. Взех да губя интерес.
А има интерес, според мен, и не само от мен[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: exo99   
Дата:   05-01-09 18:28

Като имаш интерес - внеси си / като си поемеш всички рискове/ [smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: ilcoin   
Дата:   05-01-09 18:52

Ами, защо сам ти не станеш "импортьор"? Отърчаваш се в първия ти попаднал клон на Първа Инвестиционна Банка, правиш си една дебитна карта Visa Electron (там е най-евтино, не за друго). Вкарваш в нея 100-200 евро начален капитал. Компютър си имаш гледам, значи ходенето до магазина за компютри отпада.

После е веселото, яко "импортьорстване" и удавяне на конкуренцията в морето на евтината и качествена стока от ебай!

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: doca   
Дата:   05-01-09 19:12

Що не ме светнеш в тайните на импортването щото Visa Electron имам от 4 години. И когато съм започнал да импортвам въобще, едва ли си имал представа какво е FOB и CIF примерно.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: e-mil   
Дата:   05-01-09 19:27

FOB е група - Fall Out Boy, a CIF е почистващ препарат. Всеки го знае. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: ilcoin   
Дата:   05-01-09 19:28

[smilie5]
Не съм икономист най-малкото. Не знам какво значат тия работи, не ме и интересува. Просто се пошегувах.

След като аз, дето нищо не разбирам нито от FOB, още по-малкото пък от CIF, успявам да си купувам неща онлайн, значи не е чак толкоз умозатрудняваща работа. Не е и толкоз умозатрудняваща работа да седна и да обмисля нещата. Щом аз мога да си купя каквото си пожелая, било от ебай или от където и да е без да съм запознат с горнте сложни абревиатури, значи може всеки. Тоест, принципно всеки може да си купи това, което аз ще се опитам да му продам с печалба. Което обезсмисля цялата работа.

P.S. Не всяка Виза Електрон потдържа плащания през PayPal. Но това е друга тема.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: doca   
Дата:   05-01-09 19:29

Попаднах на неподходящо място[smilie21]
Успех през 2009 година. [beer]



Публикацията е редактирана (05-01-09 19:32)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   05-01-09 19:34

то е ясно, че всеки може да купува. каквото се продава. трябва само да имаш пари и желанието да се разделиш с тях.

тия дето продават ще ти съдействат. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли някой да прави импорт на употребявани лентови апарати
Автор: lizaastar   
Дата:   05-01-09 21:01

утре ще мина през областната да се видим и говорим

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »