Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за съвет...
Автор: di4o   
Дата:   26-12-08 12:04

Здрасти на всички във форума.Виждам, че повечето от вас имат сериозни познания и опит във фотографията, затова искам да помоля за съвет. Аз съм любител в това изкуство, решил съм да си купя нов фотоапарат, но не мога да преценя кой. Двуумя се между Canon PowerShot SX10 IS и PowerShot SX110 IS.На първият характеристиките са много по-добри, но не е ли малко сложен за лаици( като мен :))
Ще ми е интересно да споделите вашето мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет...
Автор: cicomanco   
Дата:   26-12-08 12:16

Не е !Взимай го![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет...
Автор: sas   
Дата:   26-12-08 12:17

Практиката показва, че лаиците доста бързо натрупват добри познания [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет...
Автор: cicomanco   
Дата:   26-12-08 13:15

..и имат доста по-малко вредни навици от практиците...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет...
Автор: peopenevsky   
Дата:   27-12-08 02:35

Имам Canon SX10 IS от 2 месеца и искам да го продам за да си купя SX110 IS. Апарата е голям и тежък (кютюк), трябва винаги да е в чанта, има на обектива предпазна капачка която е неудобство, дисплея е отврат много лъже, 20Х зум е трудно използваем трудно фокусира много шум стабилизацията не компенсира, има каишка за врата която също пречи.
SX110 IS го имах в къщи 4-5 дена. Кое не ми харесва? Няма асистент за панорамни снимки, оптиката не 28 мм, мотора не е USM, китайска сглопка.
SX110 IS има ръчни настройки, така че ако навлезеш във фотографията няма да ти е спънка.
Решението е твое, моето предпочетание е SX110 IS който ще купя от германия от Mediamarkt за 199 евро с 2 год. европейска гаранция

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »