Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кожена фото-чанта
Автор: AndreyIst   
Дата:   22-12-08 18:57

Здравейте,

Имах 2 кожени фото-чанти по над 25 години всяка - полска и немска. По разбираеми причини вече не могат да се използват - безвъзвратно се продъниха.

По магазините има десетки видове, но аз се интересувам само и единствено от кожени /черни/ такива.

Моля, ако някой знае магазин или майстор, който шие такива неща да сподели. Става дума за София и околностите.

Благодаря предварително.

П.П. Чантето ще ми отива много на новото апаратче, та затова се тръшкам. Видях хубаво чанте на летището във Франкфурт, ама като видях цената бързо бързо напуснах мача ...

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: h_bio   
Дата:   22-12-08 20:31

Ново апаратче??? Я се похвали :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: AndreyIst   
Дата:   23-12-08 09:37

Аа, Хюз - ще видиш на място. То си е за хвалене де ...

Ти кажи за чанта ...

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: El_Fuego   
Дата:   23-12-08 09:53

Имам чисто нова черна кожена чанта. Има си и кожен джоб от външната страна. И преградки вътре, и ластици за закрепване на дреболии отвътре на капака.
Освен че я имам, мисля да я продавам. В София е.

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: мара   
Дата:   23-12-08 19:07

андрейчу, късметлия момче си [smilie5]
ако не стане, преди година или две, някой в базара беше пуснал обява, че прави...

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: Пешо   
Дата:   23-12-08 19:21

сори за офтопика...Днес поставих нов личен рекорд по натъпкване на разни неща в ловепро копутрекър АВ, барабар с многото снимачна техника(тяло с 6 обектива и 2 светкавици) , лаптоп имаше 2 книги с твърди корици А4+ с поне по 200 страници, полотна лампа за моноблок, мишка и зарядно за лаптопа, кутия с изкуствени мухи, щнур - двойноконусен калс 6, козметичен комплект дов с чантичка. и дезодорант ФА....

Не искам и да чувам за друга фоточанта..За леки разходни си имам стелт репортер който също събира учудващо много при правилно разпределенияе на багажа. Когато компутрекъра почине от старост тичма в магазина и си вземам съшия

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: asahi   
Дата:   23-12-08 19:39

Пешо, как го вдигна тва нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: borisyankov   
Дата:   23-12-08 20:05

Чудно нещо е този Компутркър. Чак останах изненадан колко добре е направен като дизайн/материали изработка. От няколко дни съм с Плюс версията. Сега се чудя с какво да го напълня. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: sue   
Дата:   24-12-08 07:20

:))))))))))))))))))))) ей, Пешо, то ако беше бутнал и международния паспорт направо едно презокенско пътешествие можеше да направиш ;)
ПП сигурна съм, че ловепро-то е супер и аз ползвам такова...ама с този багаж направо ме смая :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Кожена фото-чанта
Автор: мара   
Дата:   24-12-08 18:09

малеееее! пешо, брато, замая ме отсекъде! и чифт кецки ако натъпчеш, признават те за нобелов лауреат, употребил 4-тото измерение[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »