Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: niki74   
Дата:   21-12-08 15:21

купувам книгата National Geographic : Тайните на фотографията:Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
ако някой я продава да ми пише тук или на ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: harvester_vn   
Дата:   21-12-08 16:49

Трябва ти на хартия ли?
Ако не, можеш да я изтеглиш на ПДФ от тук

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: niki74   
Дата:   21-12-08 17:42

в ПДФ я имам,искам я като книга.мерси все пак.

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: tnt   
Дата:   21-12-08 18:08

http://www.books.bg/book.php?ISBN=9544467076



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: demiman   
Дата:   21-12-08 18:19

Въпросната книга е изчерпана в момента и не се предлага.Почти същата алтернатива е тази: http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=27604

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: magnifico   
Дата:   21-12-08 18:23

Потърси в книжарница "Пингвините" [smilie24]
За адрес - Гугъл [smile]



Публикацията е редактирана (21-12-08 18:24)

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: nicos   
Дата:   21-12-08 18:42

Той demiman е от пингвините [smilie25] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: niki74   
Дата:   21-12-08 19:00

няма я в нито една книжарница вече

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: landstar   
Дата:   21-12-08 19:45

във всеки фотосинтезис я има и то-новото издание! в кодаците-също, ама старото.

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: niki74   
Дата:   21-12-08 19:59

а новото издание пак ли е със същото име?защото утре мога да отида до фотосинтеза.

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: landstar   
Дата:   21-12-08 20:15

да, сиво на цвят и по-пълно, ама все бла-бла и хвалипръцковщина на рани фотографи - досаждат с биографиите си. вземи и си и малкото книжле "НА ФОКУС", от админите е, по-ще ти светне. На новото издание инак хубавото му е, че на снимките ти дават и бленда/скорост при които са правени, по-актуално е.

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: politou   
Дата:   22-12-08 12:06

Здравейте !

Искам да попитам дали има някакви списания за фотография .Дали се продават.

Благодаря ви ![smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: darksorrow   
Дата:   22-12-08 12:10

На новото издание инак хубавото му е, че на снимките ти дават и бленда/скорост при които са правени

великолепно.

не знам какво щяха да правят хората без критично важна информация като тази [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: ejko   
Дата:   22-12-08 12:20

Аз я имам и съм ти пратил объркано лс..., ако искаш го прочети :)))

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: muter   
Дата:   22-12-08 17:18

Автор: landstar
Дата: 21-12-08 20:15

да, сиво на цвят и по-пълно, ама все бла-бла и хвалипръцковщина на рани фотографи - досаждат с биографиите си.



само мога да ти кажа че ужасно много съм научила за посоката в мрака, от четене на биографии на фотографи достигнали до ниво което ти ме съмнява да достигнеш в този си ред на мисли.

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: landstar   
Дата:   22-12-08 18:29

мутер - ти може, на мене хич не ми е цел да достигам ниво на кадрите, от което на другите им се повдига!


айде бе ники74 - взе ли ги тайните? Купи ли си НА ФОКУС - книжката на админите? По-добре нея вземи - от снощи си я чета. Вярно, че изисква макро лещи за четене, ама е пълен наръчник - джобен размер, трепач! Определено е по-ценна /че и по-евтина/ от Книжките на НГ накуп. имам ги всичките - локумджии и преразказват неща, дето и малко дете ги знае.

сороу, ти как мислиш - защо тогава публуват данните? Според мен - за да направаят интересно второто издание.

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: harvester_vn   
Дата:   22-12-08 18:57

Разбрах че има проблеми с тегленето на файла от моя линк. Благодарение на guben е качена тук- http://4storing.com/inbr5/449a787528579e342a160282df7fdf84.html

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: batzeto   
Дата:   22-12-08 19:03

ох то какво било... аз се измъчих от дата-та... какво ли не опитах, дори през прокси сайтове се пробвах, ма не и не [smilie2]
10х за линка, в момента го свалям от 4сторинг [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: v3ss   
Дата:   22-12-08 19:22

Лангфорд си намери...останалото е боза..

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: tocheto   
Дата:   22-12-08 20:01

На Майкъл Лангфорд има ли издадено нещо на български? Наистина са му много добри, но аз на английски я чета в момента.
Имам ОГРОМНА колекция с електронни книги за фотография - ама наистина огромна.Само да имам още 3 глави с по 5 очи, та да ги прочета в тоя си живот. Отдавна бях обещала в един друг форум да сложа списък, за да може евентуално и някой друг да се възползва, от нещо, което го интересува. Знам, че се намират книжки, и всеки сигурно има, но може да ви хване нещо очото в моята около 25 гигабайтова колекция. Така че, ако искате, ще постна списък (сравнително категоризиран) скоро, и ще измислим начин за обмен. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: niki74   
Дата:   22-12-08 20:28

днес ходих в скай ситито в магазина на фотосинтез. и там я нямат.никъде я няма.ще я купувам на старо.имам вече две предложения.
весели празници на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: v3ss   
Дата:   22-12-08 23:43

Майкъл Лангфорд на български го няма все още,но това не е фатално [smile].Ансел Адамс потърси също относно зоне системата на бг незнам дали ще го има!!



Публикацията е редактирана (22-12-08 23:47)

Отговори на това съобщение
 Re: купувам книгата NG : Тайните на фотографията / Как се правят хубавите снимки
Автор: pepopepo   
Дата:   22-12-08 23:53



"Автор: harvester_vn
Дата: 22-12-08 18:57

Разбрах че има проблеми с тегленето на файла от моя линк. Благодарение на guben е качена тук- http://4storing.com/inbr5/449a787528579e342a160282df7fdf84.html"


Няма проблем в твоя линк.
Току що я свалих и се отваря без проблем.
Проблема е в дата.бг - понякога спират по някой сървър и затова.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »