Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon ixus 980 is
Автор: jilt   
Дата:   15-12-08 08:45

Здравейте, приятели [smilie25]
Искам да ви помоля за компетентно мнение и савет за този апарат ... canon ixus 980 is..
малко се отдалечавам от темите на всички, засягащи DSLR-ите, но имам нужда от любителско апаратче на високо ниво и ви моля за съвет :)
Ако имате поглед върху някой друг модел ще се радвам да ми препоръчате ;) благодаря предварително
поздрави на всички и весели празници :)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: sirkhann   
Дата:   15-12-08 09:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: didesignbg   
Дата:   15-12-08 09:23

Premium Compact Camera Group Test

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: jilt   
Дата:   15-12-08 09:24

Не държа честно казано на марката :) просто искам да е нещо компактно и качествено ... :)
на lumix можеш ли да ми препоръчаш нещо

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: t.marev   
Дата:   15-12-08 13:22

Аз бих ти препоръчал Samsung S1050. Фен съм на тия апарати.[smile] Компактно, удобно и според мен много качествено. Не на последно място - добра цена. Около 320 лв в Техномаркет.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: surg   
Дата:   15-12-08 13:28

Иксус серията няма ръчни контроли по принцип
но....

от години е серия от апарати с прекрасни качества на снимките, при много малки размери и чудесна за 2ра камера особено след ДСЛР....

спора е :
дали да е с широко начало на обектива,
дали да има стабилизация...
дали да е наи новият модел, съответно скъпичък....или мааалко по стар....то и мегапикселите са без значение в наши дни...

всички опит да се приравняват на по горе посочените апарати са.....несериозни....
толкоз

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: jilt   
Дата:   15-12-08 14:14

благодаря ви за мненията наистина :), а колкото до избора спрях се на 980is не само защото е най-нов, а защото има ръчни настройки освен останалите си качества :)
и засега маи сам му фенка на него ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: sirkhann   
Дата:   15-12-08 14:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon ixus 980 is
Автор: pganev   
Дата:   15-12-08 15:59

Виж линка на didesignbg. В този тест е посочен и победителя - Fujifilm F100fd. Преди около 3 м го препоръчах на приятел и покрай него го пробвах - впечатленията ми се покриват с тези от ревюто - най-добрият "сапунер" в момента. Имам като втори апарат Fujifilm F31fd и мога да кажа, че отстъпва малко в шума, но наличието на оптична стабилизация компенсира, а и зума на F100 е 28-140 мм, което е достатъчно в над 90% от случаите. Така че ако си решил да купуваш - това е за момента най-добрия избор.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »