Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: PeterPAN   
Дата:   14-12-08 00:53

Харесва ми и е много удобен, дава много бързо основната информация за това което търсиш. Напоследк си търся широка сапунерка да почва от 24 или 28 и ми е било много да се ровя по всички сайтове докато отворя спецификацията, тук информациата се появява много сбито и на видно място. Браво и човек много бързо може да се орентира в това което търси[smilie24]

Само като забележка: След като се избере продукт излиза много малко информация за него, а има място да се направи да излиза цялата спецификация на продукта

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: PeterPAN   
Дата:   14-12-08 00:54

Пропуснал съм едно трудно по нагоре, сори ;)

ПС: докато обикалях по магазините да тествам много добро впечатление ми направиха СОНИ Н-10, може би най острата и Канон СХ-10ИС ;) канона е много добър и за разлика от Сонито може да му се сложи външна светкавица, жалко само че цената му е като на нисък клас ДСЛР даже и по скъпа ;) И двете апаратчета фокусират много бързо за класа си в дългия край малко по бавно, но е обясимо при 380 и 560мм трябва си монопод поне или желязна ръка ;)



Публикацията е редактирана (14-12-08 00:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: chris73   
Дата:   14-12-08 01:47

Браво на Фотосинтезис, така е много по-пригледно и удобно... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: sun   
Дата:   14-12-08 02:26

Честито. Обаче описанията са ужасни. Nikon AF-S VR Zoom-NIKKOR 70-200 mm 1:2,8G IF-ED - 2.9 - кратен теле зум.[smilie10] Колко кратен е надали е основна характеристика за обектив за 3000. Редуциране на вибрациите - това мисля че е оптична стабилизация.[smilie2] Почти във всеки продукт намирам нещо което трябва да му направя буквален превод от БГ на англииски за да разбера какво е.

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: Moonchild   
Дата:   14-12-08 09:31

Адмирации и за хората, които правят техническата част на магазина. Наздраве [beer] - заслужава си безсънните нощи ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: ffwd   
Дата:   14-12-08 09:35

Някакъв линк евентуално? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: kdecheva   
Дата:   14-12-08 10:06

[smilie24] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: doca   
Дата:   14-12-08 10:26

http://test.photosynthesis.bg/

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: ittv   
Дата:   14-12-08 10:27

ffwd написа:

> Някакъв линк евентуално? [smilie8]


http://test.photosynthesis.bg/

хората са си написали, че е още в тестов период, специално за онлайн поръчки

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: nicos   
Дата:   14-12-08 11:18

Според мен не е направен добре сайта. Ако ще правят тестове за използваемост, също не виждам смисъл да ги правят он-лайн. В момента чета книгата на Стийв Круг "Не ме карай да мисля" и бих препоръчал на екипа, който се занимава със сайта също да я прочете. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: asahi   
Дата:   14-12-08 11:27

Може да е ПР подгрявка на таргет групата.

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: samara   
Дата:   14-12-08 12:14

не ми харесва, трябва да мина през никон-телата за да стигна до цанон, обидно някак [smilie21] ...вече ме загубиха като клиент [ezik] [smilie5] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: chicken   
Дата:   14-12-08 12:39

> не ми харесва, трябва да мина през никон-телата за да стигна до цанон

да бе, и на мен ми направи много приятно впечатление [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: samara   
Дата:   14-12-08 12:44

...затова ше идем при красе-то и нели, там няма предубеждение, готин ли си ... дават [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: asahi   
Дата:   14-12-08 12:45

Запомни си УРЛ-то на Канонската страница и директно си там. От това само Синтезиса губят, защото няма да четеш другите щуротии, дето ще ги пишат на по-първите страници.

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: jrr   
Дата:   14-12-08 12:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: yovko   
Дата:   14-12-08 13:44

Трудно е да се избере Canon от падащото меню ли, що ли? Освен това хората питат какво не е добре и очакват конструктивни идеи и предложения за промени докато нещата са в тестов период - рядко се случва някой да го прави [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: chris73   
Дата:   14-12-08 14:04

> не ми харесва, трябва да мина през никон-телата за да стигна до цанон, обидно някак

Еми за някой хора Канон са номер едно, а за други Никон... Не виждам каква е драмата, Фотосинтезис явно са дилъри на Никон, а и без това канонци пазарят отвъд голямата вода...

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: PeterPAN   
Дата:   14-12-08 14:53

Не имаш филтър и си избираш кои тела да т показва, иначе няма лошо който плати повече излиза на първо място в ценовата листа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: crazyman   
Дата:   14-12-08 15:35

Супер ..няма да казвам за разликите със стария сайт, защото то няма прилики [smilie5]
иначе [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: hotsnail   
Дата:   14-12-08 18:25

абе имало някакъв семинар с n1xon пише в списението някаква идея кога?

Сайта е добър кефи ме че има RSS можеш да си го сложиш в и.гугъл и да следиш примоциите.

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: nicos   
Дата:   14-12-08 20:07

Автор: yovko
Дата: 14-12-08 13:44

Трудно е да се избере Canon от падащото меню ли, що ли? Освен това хората питат какво не е добре и очакват конструктивни идеи и предложения за промени докато нещата са в тестов период - рядко се случва някой да го прави


Ма къде питат, че аз не виждам никъде въпроси от тяхна страна?[smilie11] Ако питат, може и да кажем нещичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: nicos   
Дата:   14-12-08 20:21

Извинявам се, видях банера и играта за "добрите идеи". Ама пак измекярски работи, от сорта на конкурсите със снимки за календари, победителя печели 100 лв, втора и трета награда по 50 лв. и ето ти календар за 200 лв.
В щатите за един час тест плащат 50$. Вярно, че не сме в щатите, ама с подобни тарикатлъци, никога няма и да бъдем.

Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: carl_cox   
Дата:   14-12-08 20:37

аз пък искам да ги поздравя СИНТЕЗА за хубавото фотосписание, което през няколко месеца ми дават в кино АРЕНА заедно с билета :)

последното(от няколко дни) е приятно, с добре подредено инфо и цени, с насоченост към DSRL-системите :)

иначе за сайта им - гот, но на Sigma SD14 нямат снимки, а в списанието са сложили, че чак доп.батерия и памет са добавили към коледната промоция [shtrak]


СИНТЕЗА [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Да поздравя Синтезиса за новия електронен магазин ;)
Автор: carl_cox   
Дата:   14-12-08 20:43

[smile] ще се наложи да си взема думите назад, защото сега погледнах отново сайта на синтеза и виждам, че всичко си е наред със снимките на SD14 [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »