Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: batzeto   
Дата:   12-12-08 21:17

Зяпам си аз за цени на D90 и така в ровенето ми попадат разни pricegrabber-и и прочие. Чекирам и какво да видя [smilie10]
Не стига, че Nikon D90 w/ 18-105mm f/3.5-5.6G ED Nikkor Zoom Lens варира м/у 750-800$ [smilie11] ами и D300-ката е 800$ [smilie10] [smilie11] [smilie10]
К'во става бе? Истина ли е това, до колко са легитимни тия сайтове, някой пазарувал от подобно място???
Ето малко примери: тук , тук и тук за 750$

Обяснете моля, че съм шах и мат в момента[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: artmika   
Дата:   12-12-08 21:18

Към който от 4-те "магазина" си платиш - все ще си изгорял, баце.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: IvcheTo   
Дата:   12-12-08 21:19

то ,че е петък е вярно - ама престанете да щъкате по такива смахнати сайтове

естествено че е измама

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: batzeto   
Дата:   12-12-08 21:24

те м/у другото не са само 4...над 20 са! тези само за пример ги давам... иначе без малко да изгоря [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: artmika   
Дата:   12-12-08 21:26

пробвай в другите над 16 [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: dampkring   
Дата:   12-12-08 22:21

Обърни внимание на това, колко си приличат и трите сайта които си дал за пример. Сигурно са на един и същи човек. [smilie21] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: batzeto   
Дата:   12-12-08 22:39

мда, интересното е, че никой от сайтовете няма физически адрес/магазин. Имат само телефони, електронен адрес и евентуално майл адрес, за разлика от B&H и Ritz Camera до които лично съм ходил и съм се уверил в нещата които предлагат. Е разликата в цените е малако по-височка, но пак не е като в BestBuy и CircuitCity [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D300 body - 800$ WTF???
Автор: tocheto   
Дата:   13-12-08 14:59

Мда, точно по този начин щях да се вкарам с двата крака през май. Моя приятелка в Щатите, намира този сайт http://www.bestpricecameras.com/welcome.asp
, като предлагащ с 300 долара по-малко за Сони А700 с два китови обектива. Директно го поръчваме, аз щастливо потърквам ръчички - ще снимам Ниагара със супер апаратче, а не със 350-тицата, на която се бях навила преди това. Обажда ми се приятелката ми на следващия ден , и ми казва - Абе, предлагат и някаква допълнителна батерия за 300 долара [smilie10]
Брех, не грип, а батерия[smilie8]
Без батерията, казвам. На нея й хрумва да провери за отзиви от сайта, и попада директно
на нещо от този сорт:
http://www1.epinions.com/msg/show_~threads/cat_id_~22/id_~13369/forum_id_~145

Канселира си кредитната карта, защото по някаква щастлива случайност не бяха задвижили нещата с поръчката, та докато се усетят, им секна поточето, и така.
Изтърпях няколко месеца, и сега си го взех от B&H, чиста работа.

ПП То и името на сайта еднооо - Best Price Cameras [smilie18]
Ама нали все искаме да вмъкнем и нещо друго в скромния бюджет...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »