Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: vga   
Дата:   09-10-08 22:03

Ако сте пропуснали, става въпрос за това, че Чейс е създал книга със ски и сноуборд снимки от последните 10 години.
http://blog.chasejarvis.com/blog/2008/10/introducing-my-first-book-stevens-pass.html

Тъй като снимам ски веднага реших да си я купя.Сетих се обаче, че е възможно и някой друг да я поиска и да си разделим парите за доставката. Ако се съберем повече ще е още по-добре. Казвайте защото бройката е крайно ограничена, само 2500 бройки, а и специално заради мен (ако погледнете в коментарите към блога му) беше добавена България в списъка с възможните за поръчка страни. Та? Някой?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: dau   
Дата:   09-10-08 22:09

аз съм фен [smilie24]

колко е шипинга пише ли там?

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: vga   
Дата:   09-10-08 22:11

23 долара. сложих нарочно две книги в кошницата и цената не се промени. значи предплагам че не тежат като за две и ще може да се разделят парите. не е там въпроса де. аз и сам ще си я купя, ами просто за информация и някой ако я иска да не я изпусне, понеже е в наистина ограничено количество. освен това ще е лично подписана от автора ;) един ден може да струва много пари ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: vga   
Дата:   10-10-08 08:23

Разбрах се с Дау да изчакаме до днес следобяд, до около 17-18 часа и след това си поръчваме. Който иска да се включи да пише дотогава [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: Henaro   
Дата:   10-10-08 08:53

Не стига ,че по цял ден гледам ски мувита ,а сега и книга - и какво ,ако не натрупа скоро ще изфирясам съвсем.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: vga   
Дата:   10-10-08 10:45

youtube ли гледаш или нещо по-цялостно? препоръчай някой! книгата мисля че ще е ценна, струва си да я имаш. иначе аз сефтосах сезона миналата неделя със спускане от хижа Рибни езера до колата на водохващането... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: Henaro   
Дата:   10-10-08 10:50

Абе аз вече избягвам такива севтосвания след едно добро търкаляне по камъни на втори улей на езерата на 10 октомври.Майната им на ските ама трошиш и кокали при тея първи валежи.Иначе мувита колкото щеш в нета.Виж в екстриимбитс.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: mixmike   
Дата:   12-12-08 08:27

ЕТО ГО пича , подписва книгите преди да ги изпрати [smilie10] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: vga   
Дата:   12-12-08 08:30

ехее, ние одавна си получихме подписаните книги. само чакам дау да каже кога иска да си я получи :) впрочем книгата наистина е готина, много добри продукти предлага Chase Jarvis Inc. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: dau   
Дата:   17-12-08 16:00

взех си книжката, мерси много на vga, всичко е точно и наистина са подписани книжките [smilie24] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да има интерес към ски-книгата на Chase Jarvis?
Автор: ALBIREO   
Дата:   17-12-08 16:03

дау - дай да я видя! [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »