Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 CF за нуждаещи се ...
Автор: rlk   
Дата:   06-12-08 09:37

Ако някой има нужда от карти 8Гб може да си вземе някоя друга....
http://www.adorama.com/ILXCF1338G.html?emailprice=t



Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 09:58

Mail-in Rebate малко няма как да стане..., иначе офертата е впечатляваща:)))[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: snake79   
Дата:   06-12-08 10:50

Няма по-голяма измама от mail in rebate.

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: mixmike   
Дата:   06-12-08 13:22

Няма по-голяма измама от mail in rebate.


що така? Имам приятел в US и когато ми купува и носи нещо, смятаме и му плащам цената след mail in rebate-а...
За каква измама става въпрос?

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: compur   
Дата:   06-12-08 15:52

Please Note! This Item is on the way to our warehouse and is expected in a few days.
което значи... като в мост компутърс - немаме го в момента, ама скоро ше доде!

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: ejko   
Дата:   06-12-08 16:03

Не, няма измама, аз съм си получавал mail in rebate, но не в БГ. Много хора го намират за измама, защото трябва да се популнят едни номера и понякога фирмите го правят по някакъв умишлено сложен начин за разбиране какви точно номера искат и накрая клиентите така и не си получават парите. Веднъж ми се е случвало да не знам какво искат да им пратя и направо им изпратих частта от кутията на апарата с номерата, за да си видят сами цифрите. Върнаха ми парите след време и всичко беше наред.
Но не виждам как ще стане до тук да ми изпратят пари, а дори и да получа чека, като се сетя навремето колко ми искаха да ми осребрят чек от американска банка и то половината рибейт отива на кино...!
Може да греша за последното..., инфото ми е малко старо!

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: hotsnail   
Дата:   06-12-08 16:30

Супер оферта


В мост за 60 лева Кингстън - май не са лоши х133.

Аз обаче взех А-Дата Про ..... х266 4ГБ. Върши работа ама и 266 не стига за серия РОУ с 5к/с.

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: mixmike   
Дата:   06-12-08 16:33

кво значи не стига? аз съм със 133x а-дата и със още една 266x. И двете пишат еднакво бързо на 30Д-то което значи че тялото ги ограничава. Но да не започваме темата за картите отново.
А кингстъна е такъв шит, че няма накъде, докато А-дата 133x я борихме със Sandisk extreme III и поне на 30D нямаше разлика в бързината[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: landstar   
Дата:   06-12-08 16:38

хост - вземи 4гб на сан диск - икстрим 4 - стига за 5к РОУ + файн!

Отговори на това съобщение
 Re: CF за нуждаещи се ...
Автор: hotsnail   
Дата:   06-12-08 23:26

Екстрийм 4 ми е малко скъпа.

Екстрийм 3 имах преди, А-датата май не е по-зле за сега (20 MB/s прави трансфер на компа т.е. мисля, че от четеца се бави).

А под скорост имам предвид 5к/с с 12 мегапикселови CRAW файлове по 12 мегабйата са горе долу. След няколко кадъра като натъпче буфера и пада скоростта на 2-3 к/сек.

Апаратa май може да пише много бързо, мисля с х300 карти от известните марки се справя или поне така пишат по форумите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »