Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 дистанционно обучение фотография
Автор: dindrein   
Дата:   04-12-08 14:17

Имаше подобна тема преди време - може би месец -два назад. След нея останах с впечатление, че всъщност реално обучение по фотография в БГ няма.
В същото време срещам доста реклами на учебни заведения, със специалност "Фотография". Например : НАТФИЗ, Арт Колеж, в НБУ - може да има и други.
Ако между съфорумците има такива, които учат подобна специалност в БГ, ще се радвам да чуя мнението им за обучението като цяло и какви са вариантите - (редовно, задочно, дистанционно и т.н)

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: vgramatikov   
Дата:   04-12-08 14:24

Аз кат завърша ще бацна едно задочно по фотография да имам какво да прая :) в свободното си време

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Davidoff   
Дата:   04-12-08 14:26

Ама от къде го намирате туй свободно време да ида да взема и аз малко [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: vgramatikov   
Дата:   04-12-08 14:28

Тва ,че в свободното си време си почиваш и казваш ,че нямаш такова е твой проблем .
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: asahi   
Дата:   04-12-08 18:02

Че то дистанционно и с книжки от нета можеш да си учиш - кво те спира. Има и отпечатани книжки - за начинаещи, за понапреднали, за профита.

Каква е целта ти за обучението - диплома или знания?

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: vgramatikov   
Дата:   04-12-08 18:04

и трити :)

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: DeyanStefanov   
Дата:   04-12-08 19:49

асахи - то четенето онлайн си е ок и е забавно, но и аз бих се рег-нал на дистанционно обучение по простата причина, че колкото и да се чете онлайн човек като не знае какво не знае няма как да го научи... пък и задания, срокове и т.н са винаги мотивиращи.

та някой да има впечатления от онлайн дистанционно обучение.. ще е интересно за мнозина мисля. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: DeyanStefanov   
Дата:   05-12-08 13:14

явно никой не е чувал за такова животно. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: asahi   
Дата:   05-12-08 14:33

Бай Генчо от Търново беше опитал дистанционнен курс, ама май не финализира идеята.

Отговори на това съобщение
 Re: дистанционно обучение фотография
Автор: d_ave   
Дата:   05-12-08 14:48

абе познавам един-двама учители по "фотография", които преподават в НБУ и честно казано... по-големи коне с капаци от тия хора няма! няма да навлизам в подробности, НБУ ми харесва в някой отношения (магистратура съм карал там, имат някой доста напредничави преподаватели), но специално за фотография... ако искате да ви учат хора, смятащи най-допотопните руски лентови сапунерени апаратчета за по-добри от най-добрите цифрови DSLR апарати давайте:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »