Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат лаптоп
Автор: _YAYA_   
Дата:   20-11-08 20:39

Откраднат лаптоп!
Лаптопът е откраднат от багажник на кола в София, в района на ул. Урвич , пред входа на центъра по ревматология. Това се случи към обяд на 18.11.2008. За съжаление по лаптопа няма никакви отличителни белези, тъй като беше на около 4 месеца. Единственото по-различно, е че има място за пръстов отпечатък, също така точно под дисплея са разположени чувствителни на допир контроли за звука, wireless, както и за ностроики по дисплея. Горната част е сива, а долната е черна. По горната част могат да се видят леки драскотини като от намачкан вестник, но дори и те са почти невидими.
Лаптопът има следната спецификация:

HP Compaq 6710b T7500

Processor - Intel® Core™ 2 Duo Processor T7300 /мисля че беше 2.0 GHz или 2.4 GHz/
Display size - 15.4-inch diagonal WXGA anti-glare

Ще съм изключително благодарна за каквато и да е информация!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат лаптоп
Автор: xsakex   
Дата:   20-11-08 21:08

T7300 е 2Ghz

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат лаптоп
Автор: bucki   
Дата:   21-11-08 00:48

купуваи нов!този не се знае къде е вече!
:)

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат лаптоп
Автор: mirmiracle   
Дата:   21-11-08 01:19

остави и телефон, та този дето го е откраднал да може да те намери

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат лаптоп
Автор: vlex   
Дата:   21-11-08 03:10

Мале... Не се дават тия информации - такива лаптопове има още 68236247837 със същото описание и спецификации. Има идентифициращи номера на компютрите, номера за уиндоуси, номера на шаси и т.н. - Записвайте ги - не ги слагат място да запълват. Без тези номера дори ид а се намери никой няма да ти го даде [smilie8]

Ае успех с търсенето!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ifch0   
Дата:   21-11-08 10:27

Би трябвало на лепенките по кутиията и/или в гаранционната карта също да пише серийните номера.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат лаптоп
Автор: Plamss   
Дата:   21-11-08 13:46

_YAYA_, вчера един грапав мургавел с мазно велурено яке подминавайки ме ми промърмори: "Искаш ли лаптопче...". Беше толкова гнусно, че чак след 15 сек. се обърнах да му видя измекярския фасон в гръб. Съжалявам[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »